Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Inne ip

  1. #1

    Domyślnie Inne ip

    Chcialbym stworzyc wirualy komputer tak by laczyl on sie z internetem pon innym numerem ip i by wszystkie aplikacje na nim tez laczyly sie pod tym innnym ip i nie wiem czy jest to mozliwe przy zastosowaniu np Vmware, virtal pc albo czegos innego?

  2. #2
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    proxy, tor

  3. #3

    Domyślnie

    No wiem ale czy moge podloczyc wirtualny komputer pod tora albo serwer proxy bo chce by wszsytkie aplikacje na nim laczyly sie pod innym ip

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Chyba chlopie sam nie wiesz o co pytasz albo nie potrafisz zapytac...

    Kazda maszyna wirtualna ma swoj osobny MAC na karcie sieciowej (wirtualnej z reszta, sprzezonej lub nie z fizuyczna karta w kompie), ma wiec swoj osobny adres IP. W ten sposob masz wiec w najprostszej konfiguracji na 1 fizycznym kompie karte sieciowa podpieta do kabla... a ta karta sieciowa przedstawia sie z 2 adresami MAC i 2 adresami IP... to tak w maksymalnym uproszczeniu bo technicznie dziala to nieco inaczej, ale z zewnatrz tak to widac - jakbys mial hub/switch i 2 kompy fizycznie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    No wlasnie niestety laczy mi sie pod tym samym ip byc moze dlatego ze polaczenie z internetem ma przez ruter ale znalazlem rozwiazanie w postaci VMware razem z JanusVM tylko mam male problemy z konfiguracja

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jednak nie masz pojecia jak zapytac o to co chcesz sie dowiedziec...

    Zgaduje wiec ze chodzi Ci o zmiane IP z jakim przedstawiasz sie na swiecie - skoro idziesz przez router to nie ma takiej mozliwosci. Zadne VMWare Ci nie pomoze - musisz tunelowac polaczenia przez jakies proxy/inny komp/itp.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    No wlasnie o to mi chodzilo czy moge podlaczyc tora np pod VMware ale juz se poradzilem

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Autor: 08-10-2018, 18:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj