Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Aktywacja Windows Media Centre w Windows 8.1

  1. #1

    Domyślnie Aktywacja Windows Media Centre w Windows 8.1

    Witam. Posiadam oryginalny Windows 8.1 i chciałbym korzystać z aplikacji Windows Media Centre. Niestety nie mogłem znaleźć wersji do instalacji .exe Dowiedziałem się, że trzeba dodać funkcje w Win 8.1. Wpisałem swój klucz, lecz okazał się zły. Potem okazało się, że musze mieć klucz Windows 8.1 Pro lub Media Centre Pack, a to 630 zł kosztuje Teraz kieruję do Was pytanie. Czy ktoś pomógłby mi lub napisałby instrukcję jak aktywować sam media centre pack lub pro with media centre pack zachowując oryginalny klucz, albo przesłał jakoś pliki WMC z dysku C ? Bardzo mi na tym programie zależy.
    Dziękuję za odpowiedzi

    PS: W ostateczności zgodziłbym się na zmianę klucza, jeśli będzie możliwość późniejszego przywrócenia go

  2. #2

    Domyślnie

    a na stronie producenta nie znalazłeś?

  3. #3

    Domyślnie

    Obczaj to Uzyskiwanie pomocy na temat błędów aktywacji - Pomoc systemu Windows tutaj znajdziesz wszystko jak to zrobić na stronie microsoftu.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Niestety- legalną drogą JUŻ NIE MOŻNA tego zrobić. Rozważ bezpłatny upgrade do 10. Kupić packa też już nie kupisz: https://support.microsoft.com/en-us/kb/3107057. Do końca października była sprzedaż. Więc jeśli ci zależy - to spirać, próbując zakrywać się tym, że już tego nie sprzedają.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj