Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Router TP LINK TD-W8960N ograniczenie prędkości łącza z 6 mb do 1 mb!

  1. #1

    Domyślnie Router TP LINK TD-W8960N ograniczenie prędkości łącza z 6 mb do 1 mb!

    Witam, mój problem przedstawia się następująco. Właśnie zmieniłem internet z neostrady 1mb do 6 mb. Lifebox okazał się trefny (...) ale po telefonie do konsultanta, stwierdzono, że jest on nie potrzebny i że nasz router jest zsynchronizowany z prędkością 6 mb. Jednakże zarówno "po kablu" jak i w sieci bezprzewodowej (badane na 3 różnych speed testach) otrzymuję prędkość 1 mb. Przeglądałem strony internetowe i natrafiłem na temat, gdzie ktoś ma ten sam problem ale rozwiązanie się jeszcze nie pojawiło, dlatego liczę, że Wy pomożecie. Jakieś pomysły?
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Witam,

    jeśli jesteś pewien, że to nie problem tepsy, to proponowałbym sprawdzić firmware...

    To ze strony Download

    Fix a bug that the MTU settings will not become effective if WAN connection type is PPPoA.
    Miałem przypadek, kiedy podobny problem rozwiązał upgrade firmware'u

    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    sprawdziłem jeszcze na innym routerze po zrobieniu firmware i nadal było to samo. Ale problem już rozwiązany, błędy na porcie przy połączeniu. Ręczny reset pomocy technicznej pomógł i teraz śmiga. Temat do zamknięcia,
    pozdrawiam,
    North Dakota
    Zbliża się Trollmagedon...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj