Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 51

Temat: Panowie to przestaje być śmieszne!

  1. #1

    Domyślnie Panowie to przestaje być śmieszne!

    Skarga będzie miała dwie części:
    1) Skarga na nowych. Pomijam ciągłe zadawanie tych pytań bo "skarge na śmierdzących leni napisał już TQM". Zastanawia mnie jednak co innego. Na forum coraz częściej pojawiają się nowi użytkownicy i na sam początek zaczynają ubliżać wszystkim użytkownikom(1.Łącznie z zarzucaniem niewiedzy i buractwa jak to ktoś rzucił w którymś temacie 2.Nie obrażając nowych użytkowników którzy są porządni). Zaczyna to być irytujące, zwłaszcza że liczba takich użytkowników zdaje sie rosnąć, a obrazy zaczynają coraz bardziej dotykać.
    2) Dzisiaj ktoś próbował mi zamulić ładnie kompa. Dlaczego o tym pisze? Ponieważ sposób, w który to robił był omawiany na tym forum! Chodzi mi o wysyłanie z mnóstwa numerów jednoczesnie (oczywiscie GG) wiadomości o powiedzmy setce ";d". To sprawia że komp się muli, archiwum rosnie gigantycznie itd itd. Ogłaszam więc wszem i wobec, że nie przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Jeśli ktoś chce sie ze mna skontaktować niech najpierw napisze na PM. Radzę to samo kolegom, którzy mają podane GG w profilu. Mam nadzieję, że osoba, która się w to bawiła czyta teraz tego posta. Serdecznie ją pozdrawiam. I radzę nie bawić się we włamywanie, bo może się to nieciekawie skończyć.
    Pozdrawiam,
    NDakota
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. Domyślnie

    Miałem porzucić to forum na jakiś czas ze względu na to że przełożyłem na swój główny cel edukację - a mianowicie przygotowanie
    do matury, ale nie mogą się powstrzymać zajrzałem na forum, przeleciałem nowe posty i poczułem że muszę się tu podpisać.
    Jeśli mam być szczery zauważyłem że pojawili się nowi forumowicze, (będę używał liczby mnogiej - nie podam nicków - z racji wiadomych)
    którzy odkopują stare wątki - podpisując się postami zazwyczaj nie konkretnymi, wiedza jaką wykazują jest jakby to ująć wikipedyczna, sami nie wiedzą
    o czym piszą, widać starają się nabić sobie posty, nie wiem po co, ale to żałosne. Odkopywanie starych wątków np. z przed roku jest bezsensu! Autor już dawno nie
    wyczekuje odpowiedzi, a jeśli ktoś uznaje żę wątek jest jeszcze nie wyczerpany to niech zada konkretne pytanie a nie wrzuca jedno spamerskie zdanie myśląc że jest wszechwiędzący.
    Na domiar tego obrażają innych - starych dobrych, zaufanych forumowiczów którzy są tu już od dawno, znają dobrze zasady - śmią jeszcze ich pouczać.

    Ta skarga nie jest adresowana do wszystkich nowych, mam kogoś konkretnego na myśli - ale zdaje się że takie zachowanie może się powtórzyć ze strony innych ...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  3. #3

    Domyślnie

    hedVB żeby sie nie wdawać w dyskusję poczekajmy na zdanie i opinię innych stałych (starych) użytkowników
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    Moze ja nie jestem osoba najbardziej aktywna i najwiecej pomagajaca ale spedzilem na tym forum juz prawie rok i wydaje mi sie, ze tez mam prawo do tego aby wypowiedziec sie w tej kwestii...
    Podejrzewam o jaka osobe chodzi (byla upomniana przeze mnie w sprawie odkopywania)...
    Przylaczam sie do wypowiedzi northdakota i hedVB

    poczekajmy na zdanie i opinię innych stałych (starych)
    ja, mimo wieku staro sie nie czuje

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    :/ trudny temat :/

    no niestety najgorsze jest to że nie bardzo istnieje optymalne rozwiązanie ;/
    założenie nasze jako modelatorów to stworzyć ogólnie dostępne forum z którego można czerpać wiedzę i na którym panuje wolność wyboru - wiem utopia

    niestety liczba troli i leni jest wprost proporcjonalna do popularności forum...

    drastycznym rozwiązaniem jakie widzę to zwiększyć team modelatorów - a posty "bezsensowne" tematy które już były itp po prostu usuwać... a użytkownikom przydzielać ustrzeżenia - 3 i wyjazd na miesiąc....

    co to daje - łatwiejszy dostęp do wartościowych informacji

    co z mało zaawansowanymi - nie można ich pominąć!
    na "L"kach ostatnio widziałem fajny napis: nie trąb ty też sie uczyłeś! i ma to też tu zastosowanie... może rozwiązać problem tak jak na php. net - osobna subkategoria dla tematów o zaawansowanej tematyce....

    jakie jest wasze znanie - nie wiem jak uważa reszta modelatorów i administratorów - ale jeśli coś ma pomóc/ułatwić to można to wprowadzić...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Belgia
    Postów
    52

    Domyślnie

    Ja jestem nowym użyszkodnikiem tego forum... a tak na serio to staram się być w miarę normalny i pomagać innym jeśli tylko "wiedza" na to pozwala

    Pozdrawiam
    Opętana *.tgz paczka ugryzla Dyzia w wacka

  7. #7

    Domyślnie

    hmm to moze najlepiej wywalic skrypt z rejestracja

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał k4m3leon Zobacz post
    Ja jestem nowym użyszkodnikiem tego forum... a tak na serio to staram się być w miarę normalny i pomagać innym jeśli tylko "wiedza" na to pozwala

    Pozdrawiam
    PogrubioneFajne;d
    eMCe owszem każdy z nas się uczył, ale nie pamiętam, żebym rejestrując się na forum, pierwsze co zrobił to zwracał uwage modelatorom i innym użytkownikom. Pewna kultura powinna być wymagana!
    Zbliża się Trollmagedon...

  9. #9
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    /*usunąłem*/
    Ostatnio edytowane przez javaman : 03-29-2008 - 12:09

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    skarge na nowych pisalem jakis czas temu, ale bez skutku...
    tego nikt z nas nie zatrzyma chyba ze...
    moze najlepiej wywalic skrypt z rejestracja
    ale cos mi sie wydaje ze to nie jest rozwiazanie
    War, war never changes.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Być hakerem...
    By LineageAbyss in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 61
    Autor: 09-15-2007, 11:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj