Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jak wyświetlić komunikat na innym kompie znając jego IP

  1. #1

    Domyślnie Jak wyświetlić komunikat na innym kompie znając jego IP

    Znam IP sieciowy komputera. Dany komp ma jakiegoś robaka który próbuje mi wejść na port 445 itd. Podejrzewam, że koleś nawet nie wie że coś mu w kompie siedzi. Chciałbym dać mu znać, że coś z jego kompem nie tak. Dlatego powiedzcie mi drodzy forumowicze czy trudnym jest wyświetlenie na innym komputerze komunikatu np: "twój komputer jest zainfekowany, przeskanuj go programem antywirusowym"?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli to siec LAN to mozna sprobowac 'net send' - jak jestescie w jednej grupie roboczej to powinno dojsc i ladnie wyskoczyc - sprawdzalismy w akademiku robiac rozglaszanie informacji.

    Jest do tego nieco programow ale kazdy wysyla po nazwie kompa, wiec zalozenie jest takie ze to ten sam LAN. Moze po IP zadziala ale watpie...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:37

  4. #4

    Domyślnie

    Człekowstret tryska z moich ust, parszywy kraj...

    perl -e 's^^i6(!@*^+s;\*; Wo\$_\;~;.s![(_\!]!l!g+y"i\$@"Hro"+tr-6;~-ed\012-;print'
    --------------------------------------------------------------
    Most Intelligent Customers Realize Our Software Only Fools Teenagers

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaspsior Zobacz post
    usługa posłaniec jest w SP2 standardowo wyłączona jakby co
    Skorzystałem z linku który podał richie. Tam znalazłem ten oto programik: http://www.securitysoftware.cc/Programs/NetSS.exe

    Program skanuje sieć i wysyła komunikaty usługą posłaniec. Wysłałem sam sobie komunikat i niby działa. Do tego mam SP2 więc widocznie również z wersją Windowsa z SP2 będzie działać. Ale mogę się mylić...

    Zadam zatem inne pytanie. Czy ktoś z was zna jakiś programik który będzie działał na zasadzie tego NetSS i wyjdzie z komunikatem poza sieć wewnętrzną, czyli na zewnętrzne IP?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał spidernet Zobacz post
    Skorzystałem z linku który podał richie. Tam znalazłem ten oto programik: http://www.securitysoftware.cc/Programs/NetSS.exe

    Program skanuje sieć i wysyła komunikaty usługą posłaniec. Wysłałem sam sobie komunikat i niby działa. Do tego mam SP2 więc widocznie również z wersją Windowsa z SP2 będzie działać. Ale mogę się mylić...
    NetSS jest tylko graficzną nakładką na "net send", więc wysyła tylko do komputerów z włączoną usługą Posłaniec. W XP SP2 trzeba wcześniej uruchomić tą usługę.

    pozdrawiam
    phaxe

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-03-2009, 12:22
  2. Zdalne operacje na innym komputerze
    By Isydor in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 05-11-2007, 10:54
  3. Jak złamać hasło na kompie
    By kali1981 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 05-09-2007, 21:19
  4. jak odnaleźć keyloggera na kompie?
    By amber in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 04-04-2007, 15:25
  5. Co to za komunikat??
    By troyan16 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-31-2007, 20:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj