Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: jest może słownik wszystkich słów świata?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    sprawdźcie sobie ip
    Postów
    3

    Domyślnie

    bo potrzebuje takie coś do zabawy;P

    a może znacie jakąś stronkę z pożadnymi słowniczkami hasełek bo zapomniałem swojego hasła do gg
    Ostatnio edytowane przez MateO : 08-11-2007 - 13:11

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    jesli zapomniales hasla uzyj jakiegos programiku do config.dat ,a tak poza tym nie wiesz co mowisz ,na serverze gadu-gadu po 5 podajze nie udanych probach jest ban i nie mozesz dalej probowac a na tym chyba polega metoda slownikowa czyli odpada ,no to config a jelsi nie napiz do admina gg podaj dane i ci powinnien oddac haslo

    Uzywaj opcji EDIT ,bo zasmiecasz forum!

    pozdrawiam
    eryk
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    a wracajac do tematu, raczej nie ma takiego slownika - wystarczy pozbierac rozne slowniki i polaczyc je w calosc.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    sprawdźcie sobie ip
    Postów
    3

    Domyślnie Eryk

    widzisz chyba powinieneś wiedzieć że mi nie chodzi o gg tylko o zwykłą zabawę a to co ja zrobię z takim słownikiem to tylko i wyłącznie moja sprawa po za tym nie będę Ci na forum pisał a złamać większość chaseł gg z takim słownikiem to jest 5 minut roboty

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak... pozbierac slowniki z sieci i otrzymac bezuzyteczny slownik z milionami slow... Rozwiazanie bardzo nieoptymalne... jak nie masz na co przeznaczyc czasu swojego procesora (darmowe cykle obliczeniowe?) to polecam World Comunity Grid, przynajmniej sie to na cos przyda...

    Ja zamierzam odpalic wlasnie swoja kieszonkowa serwerownie i miedzy innymi WCG zapuscic albo inny podobny program (platforma BOINC) - swoja droga WCG to jeden z ich projektow... Pelna lista projektow BOINC jest tutaj.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Kod:
     a złamać większość chaseł gg z takim słownikiem to jest 5 minut roboty
    chyba w twojej wyobrazni....

    kiedy ty dlubales w nosie i zjadales swoje gile to ja lamalem hasla slownikiem...
    i nie mow mi ze to 5 minut.. chyba ze ktos bedzie mial haslo z poczatku slownika...

    i zrozum ze po 5 probach ci sie blokuje on bedzie sprawdzal dalej ale jak trafi na wlasciwe to i tak cie nie poinformuje,b tylko slowa beda przeskiakiwac po 5 razach a tak naprawde to nie sprawdza...

    EDIT : sorry dopiero teraz przeczytalem dokladnie:PP jesli ci nie chodzi o gg.... to po co pisales ze pozapominales hasla do gg i chcesz je zlamac?
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez eryk : 08-11-2007 - 15:17
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  7. #7

    Domyślnie

    pisal juz ktos opcja "przypomnij haslo"?

  8. #8

    Domyślnie

    No właśnie masz odpowiedz - pozbieraj słowniki - połącz w jeden wielki i usuń powtarzające się słowa lub sam zrób taki. Trzy godzinki programowania, potem zapuść Google na 24 godzinki i będziesz miał słownik 10000 miliardów słów.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    i 10000 miliadrow lat lat bedzie czekal az to sprawdzi
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja jednej rzeczy nie rozumiem... czy Wy myslicie ze im wiekszy slownik tym lepszy?!

    Ok - im wiecej opcji ma tym niby lepiej, bo wiecej sprawdzi... ale sprawdzenie wiecej oznacza wiecej czasu. Zapusc teraz slownik 100 000 mld slow (jak powyzej zaproponowane) i daj znac jak Ci sie znudzi... a bedzie to na sporo wczesniej niz trafisz na haslo ktorego szukasz.

    Poza tym metoda slownikowa pozostawia wiele wiele do zyczenia. Cain przychodzi ze slownikiem 306k slow - co z tego... ostatnio jak sprawdzalem na grupie hasel ustalonych przez uzytkownikow, zlamal raptem 1 haslo. Slownik ktory sam zbudowalem i mial raptem 10k slow zlamal 3 hasla.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. need słownik 100MB+
    By 31337 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-16-2007, 09:55
  2. Jak wgrać mape...kod jest wszystko jest a nie działa
    By olixon in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-11-2007, 06:52
  3. Słownik brutus
    By Michal_sh in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 05-17-2007, 20:37
  4. łamanie haseł (Słownik)
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 04-24-2007, 14:28
  5. Czy może zaszkodzić??
    By przemek12345 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-15-2007, 17:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj