Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Automatyczne kopiowanie okreslonego folderu podczas podlaczania pendrive'a

  1. #1

    Domyślnie Automatyczne kopiowanie okreslonego folderu podczas podlaczania pendrive'a

    Witam, jestem tu nowy i nie wiem wogole jak sie zabrac do tego by stworzyc taakiego pendrive'a ktory po podlaczeniu do portu usb automatycznie kopiuje okreslony folder na niego. Prosze o pomoc .

  2. #2

    Domyślnie

    Naucz się najpierw programować w jakimś języku a nie od razu na szeroka wodę się rzucasz ;p
    http://1.bp.blogspot.com/_Us1f3piXQ2Q/TCDgRuVkZQI/AAAAAAAAC_k/P2Imc9ja6FY/s1600/Fairy+Tail+Logo+5.jpg

  3. #3

    Domyślnie

    Znam tylko podstawy jezyka C nie moglbys mi pomoc ?

  4. #4

    Domyślnie

    Musiał by być to program który miał by w sobie dokładną ścieżkę danego pliku więc w sumie na jedno wychodzi bo tak czy siak musiał byś ten plik znaleźć a jak już byś go miał to "kopiuj" potem "wklej" i nie potrzebny CI żaden specjalny program ;p
    http://1.bp.blogspot.com/_Us1f3piXQ2Q/TCDgRuVkZQI/AAAAAAAAC_k/P2Imc9ja6FY/s1600/Fairy+Tail+Logo+5.jpg

  5. Domyślnie

    Autorun dla pen drive:
    Enable Autorun in USB Flash Pen Drives

    Bach script:
    Microsoft Corporation

    Musisz wywołać polecenie cp.

  6. #6

    Domyślnie

    Sproboje tego dokonac, jezeli bd mial problemy to sie odezwe ; )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    s/cp/copy/ :-)
    tez sie kurka ciagle na tym lapie...

    HINT: autorun na USB jest domyslnie zablokowany na windowsach ktore dostaly aktualizacje z listopada 2011 lub nowsze - wtedy bez ingerencji uzyszkodnika nie zadziala
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. Domyślnie

    "copy" haha! Ale gafę strzeliłem.

    Microsoft Corporation

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    maly hint dla tych co tak jak ja i Mad_Dud lapia sie na sprawach typu dir/ls, copy/cp itp...

    PowerShell w windows - dzialaja obie wersje, do tego jest skryptowalny jak bash, umozliwia grzebanie w rejestzre, AD, itp - pelen wypas... ale dziala tez wysmienicie jako zamiennik cmd.exe do normalnego uzytku
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj