Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 61 do 70 z 99

Temat: HACK.pl wykryło krytyczną lukę serwerów home.pl

  1. #61

    Domyślnie Generalnie to wszystko jest zdeka dziwne....

    ale....
    na moj glupi (sick) rozum to powinno to wygladac nastepujaco:
    Po (niby zakladam) wykryciu (w co nie chce mi sie wierzyc zbytnio) tak 'szybkim' przez chlpocow adminow z home.pl o 'sztucznym ruchu' przez 'kolege' (co czytamy w liscie) powinno nastapic niezwloczne powiadomienia policji i prokuratury a nie bicie sie na majle ze: 'za pozno', ;nic mi nie zrobisz b o cie pogryze.....' Ludzie, przeciez to juz w tym momencie jest jakby nie bylo naruszenie praw! bo przeciez nie mozna sobie ot tak grzebac w czyims portfelu (NAWET JESLI JEST OTWARTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!) Wiec wydaja mi sie ze panowie z home .pl sciemniaja ale i z hack nie sa lepsi...generalnie jeden wielki kanal.....Teraz na scenie IT przyda sie kompsja sledcza DDDDDDD
    rox!
    Siodmy

  2. #62
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Ale poparzcie co piszecie...

    Z tego co napisaliście wynika ze przykładowo jak znajdę lukę w banku internetowym to jak powiadomię administrację o tym.. a ona to oleje i ktoś sie włamie to będzie na mnie! To po co w ogóle zabezpieczenia - dajmy może w ogolę alert tylko ze mogą wejść na tą stronę tylko pracownicy banku.. i tyle.. na jedno wyjdzie bo crakerzy tak czy inaczej mogą zdobyć nasze dane w tym numery kart kredytowych... więc ułatwmy im życie... w końcu dojdzie do tego ze każdy będzie kasę trzymał w skarpecie pod poduszką...

    odnośnie tego co napisał ble34 - co on by zrobił - widzisz to jest sposób dobry ale dobry tylko dla przedsiębiorstwa - ono nie cierpi - cierpią klienci.. takie są realia! Ci którzy poprawiają rzeczywistość choćby przez ośmieszenie jakiś instytucji tudzież firmy.. są po prostu uciszani..

    głośna niegdyś sprawa - chłopak 19 letni po tragicznych wyrażeniach z 11 września 2001 gdy to kontrole na lotniskach były wzmożone - przeniósł nuż - i to nie byle jaki bo specjalny żołnierski - taki większych rozmiarów - nie znam sie na tym dokładnie) ale wsiadł w jednym mieście i wysiadł w drugim cały czas mając nuż przy sobie - i gdzie tu mowa o bezpieczeństwie - poszedł do dyrekcji i opowiedział co i jak zrobił - to mu sprawę w sadzie wytoczyli i trafił do aresztu na szczęście po interwencji mediów chłopaka wypuścili - mnie to daje dużo do myślenia....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. Domyślnie

    Cytat Napisał MałaMi Zobacz post
    A nie zauważyłeś w liście takiego zdania :" Chcieliśmy z góry zauważyć, że piszemy do Państwa w celu informacyjnym (...)" Nigdzie tam nie jest napisane albo,albo, tylko hacking pisząc swoje oświadczenie pt."Hack.pl: za 200.000 zł nie napiszemy o Waszej luce w systemie" zrobił ludziom wodę z mózgu. Zawsze można interpretować różnie tekst, i każdy interpretuje go na swoją korzyść, a że home.pl nie potrafi przyznać się do błędu to rozdmuchał sprawę na swoją korzyść- atakuje.
    Że co? Tak, home nie potrafi przyznac sie to bledu, tu sie zgodze, ale hack.pl tez nie potrafi.

    "Pisze do ciebie tylko w celach informacyjnych, i chce postapic mozliwie przyjaznie, albo placisz 1MLN zł albo zabije twoja rodzine"

    hah, nic złego nie ma w takim liscie jak wyzej napisałem, bo tam przecierz jest: "Pisze do ciebie tylko w celach informacyjnych"

    Nie wiem co te zdanie ktore zacytowalas ma do zeczy

  4. #64
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    dajcie sobie już spokój bo to jałowa dyskusja, która i tak niczego nie zmieni...
    święta są - trzeba świętować a nie roztrząsać - nikt nie jest bez winy w tej kwestii. koniec.kropka.
    ***********
    * markossx *
    ***********

  5. #65
    Zarejestrowany
    May 2006
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal2000 Zobacz post
    Że co? Tak, home nie potrafi przyznac sie to bledu, tu sie zgodze, ale hack.pl tez nie potrafi.

    "Pisze do ciebie tylko w celach informacyjnych, i chce postapic mozliwie przyjaznie, albo placisz 1MLN zł albo zabije twoja rodzine"

    hah, nic złego nie ma w takim liscie jak wyzej napisałem, bo tam przecierz jest: "Pisze do ciebie tylko w celach informacyjnych"

    Nie wiem co te zdanie ktore zacytowalas ma do zeczy
    a przytoczysz fragment w liscie który będzie odpowiednikiem "albo zabije twoja rodzine" ?

    i wlasnie tutaj wiekszosc osob robi skrot myslowy i dodaje sobie ten fragment, ktorego nie ma, na forach prawniczych gdzie wypowiadaja sie ludzie ktorzy znaja ten artykul prawny, zgodnie twierdza, ze jako ze nie ma w liscie slowa o grozbie lub ewentualnych konsekwenjach niewpłacenia pieniedzy, nie ma zadnych znamion ani przeslanek wskazujacych na zastosowanie tego artykulu w tym przypadku.

  6. #66
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    zgodnie twierdza, ze jako ze nie ma w liscie slowa o grozbie lub ewentualnych konsekwenjach niewpłacenia pieniedzy, nie ma zadnych znamion ani przesłanek wskazujacych na zastosowanie tego artykulu w tym przypadku.
    Proponuje to takimi DUŻYMI literami napisać i zakończyć już ten wątek...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #67
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    zakończyć koniecznie, bo zaczęło się wiadomo od czego a dotarliśmy do mordowania rodzin, niebawem będzie o zagładzie świata a może i wszechświata . wyluzujcie.
    ***********
    * markossx *
    ***********

  8. #68
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nio TVP bardzo ładnie to przedstawiło - niezniżę się do ich poziomu i nie będę oceniał "bezstronności" tej stacji... szkoda słów...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #69
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    nie będę oceniał "bezstronności"
    broblem zaszedł tak daleko eMCe, że o bezstronności nie ma mowy...

    edit: ma ktoś nagrane, albo można to gdzieś "łyknąć"..?
    ***********
    * markossx *
    ***********

  10. #70
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Home.pl hack
    By kosiarz in forum Security
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 04-08-2007, 13:01
  2. www hack
    By kosiarz in forum Security
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 03-29-2007, 07:34
  3. Home.pl luka w zabezpieczeniach ?
    By p_e_t_e_r in forum Hacking
    Odpowiedzi: 16
    Autor: 03-25-2007, 17:00
  4. Ip - hack
    By northdakota in forum Hacking
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 03-02-2007, 17:39
  5. GG Hack
    By ELukasz in forum Hacking
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 01-03-2007, 21:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj