Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 31 do 40 z 48

Temat: Polscy Hakerzy , Sieć lokalna , faq , wasze

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał JuniorS Zobacz post
    Przez okres 5 lat wyuczylem sie :

    Podstawy technologii informatycznych, Podstawy programowania, Usługi internetowe, Teoretyczne podstawy informatyki, Architektura systemów komputerowych, Algorytmy i struktury danych, Programowanie – języki wysokiego poziomu, Systemy operacyjne, Systemy baz danych, Sieci komputerowe, Programowanie w języku C#, Programowanie obiektowe, Programowanie – języki niskiego poziomu, Inżynieria oprogramowania, Projektowanie baz danych, Grafika i komunikacja człowiek komputer, Projektowanie interfejsu użytkownika, Systemy wbudowane, Symulacja komputerowa, Systemy informatyczne w zarządzaniu, Systemy wspomagania decyzji, Zarządzanie projektami informatycznymi, Rzeczywistość wirtualna, Administrowanie systemami informatycznymi, Projekt programistyczny oraz szeroki wybór przedmiotów obieralnych tj. Sieci telekomunikacyjne, Inżynieria bezpieczeństwa komputerowego, Telefonia IP, Nowe generacje języków ze znacznikami, Zaawansowane bazy danych, Programowanie deklaratywne i systemy eksperckie, Nośniki i systemy przechowywania danych, Bezpieczeństwo w sieciach komputerowych, Systemy radiokomunikacji ruchomej, Informatyka medyczna, Systemy agentowe, Projektowanie aplikacji internetowych, Zastosowania Internetu, Projektowanie systemów informatycznych, Integracja sieci i usług, Algorytmy i protokoły routingu, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji, a także: Zastosowanie fizyki w informatyce, Podstawy elektroniki i miernictwa, Podstawy elektrotechniki, Analiza matematyczna i algebra liniowa, Matematyka dyskretna, Metody probabilistyczne i statystyka, Teoria informacji, Podstawy telekomunikacji, Wprowadzenie do sztucznej inteligencji, Ochrona danych, Ergonomia dla informatyków, problemy społeczne i zawodowe informatyki, różne przedmioty humanistyczne do wyboru oraz Język angielski w Informatyce.

    Wszystkich innych przepraszam za niepotrzebne smieci na forum ktore musicie czytac.Nigdy nie nazywalem ani nie nazywam sie HAKEREM!!!
    To co robie i czego sie nauczylem jest moja pasja i kocham to tak samo jak Smolarek kocha pilke nozna...Wszedlem tu z ciekawosci poniewaz kiedys bylo inaczej...
    hmmmmm..................... skoro uważasz że tak dużo wiesz to wykaż się tą wiedzą co tu opisałeś wypowiadając się na forum a nie pisząc kolejnego bezsensownego posta na temat co umiesz szczerze mówiąc to to brzmi trochę jak ogłoszenie matrymonialne

    Pzdr Andriu94
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  2. #32
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    takie miał przedmioty na studiach to nie znaczy, że we wszystkim co wymienił jest masta imho...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #33
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @JuniorS:

    Widze musisz byc bardzo zdesperowany skoro tak wiele zasad zlamales - naliczylem hmmm 7 albo 8 rzeczy ktorych nie powinienes napisac
    Przypominasz mi pewna osobe, wypisz wymaluj - poglady, sposob wypowiedzi... czyzby swiat byl az tak maly?

    P.S.
    Dzieki za mile slowo... ale dokumentacja czeka, wracam do pracy
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    przeciez to boski mandr4ke, z... devilteamu[lolwned]
    gov haxx00r i nigga goriona http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=7193
    War, war never changes.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    takie miał przedmioty na studiach to nie znaczy, że we wszystkim co wymienił jest masta imho...
    no właśnie to po co wypisuje coś co prawdopodobnie nie jest u niego w głowie tylko gdzieś na kawałku papierka nazywanym świadectwem
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  6. #36
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał andriu94 Zobacz post
    no właśnie to po co wypisuje coś co prawdopodobnie nie jest u niego w głowie tylko gdzieś na kawałku papierka nazywanym świadectwem
    Chcesz bym Ci pokazal czy udowodnil ?
    Przekonaj mnie...java pytal kim jestem.Wiec mu napisalem...
    Jesli masz silny argument i jestes w stanie mnie przekonac...Zrob to a wtedy przyniose Ci osobiscie to swiadectwo zwane przez niektorych papierkiem.
    W glowie mam mozg...

    I nie jestem boski...nie wiem dlaczego dziwi Was moja obecnosc tu...Ja tez mam czasem wolna chwile komputer nawet 3 internet z kilku zrodel...
    Czy to swiadczy ze jestem inny ?

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandr4ke Zobacz post
    Chcesz bym Ci pokazal czy udowodnil ?
    Przekonaj mnie...java pytal kim jestem.Wiec mu napisalem...
    Jesli masz silny argument i jestes w stanie mnie przekonac...Zrob to a wtedy przyniose Ci osobiscie to swiadectwo zwane przez niektorych papierkiem.
    W glowie mam mozg...

    I nie jestem boski...nie wiem dlaczego dziwi Was moja obecnosc tu...Ja tez mam czasem wolna chwile komputer nawet 3 internet z kilku zrodel...
    Czy to swiadczy ze jestem inny ?
    eee ty jesteś JuniorS jeśli tak to nie chodzi mi o to żebyś coś pokazywał czy udowadniał tylko żebyś zamiast się tutaj wymądrzać co umiesz udzielał się na forum i wykazał się tą wiedzą bo to będzie bardziej pożyteczne niż pisanie bezsensownych postów o tym co umiesz a czego nie
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  8. #38
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

  9. #39

    Domyślnie

    ten kolo to glina
    Ostatnio edytowane przez Egoalter : 10-16-2008 - 13:18

  10. #40
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie re

    Tak ja jestem JuniorS...Prawie jak kameleon...Nie mylić z hackerem z Czech
    To nad czym pracuję zajmuję mi 150% wolnego czasu.Pokażcie mi odrobine woli , chęci nauki , pomogę... Jak na razie większość idzie na gotowca.www.google.pl .....szukaj....jak chakowac.....
    Podejrzewam że bez googli 90% internautów poprostu by się zgubiła.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wasze doświadczenia
    By northdakota in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-07-2007, 10:41
  2. Wasze początki
    By STh in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Autor: 06-16-2007, 10:55
  3. Wasze zestawy
    By Ivnz in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 01-11-2007, 18:55
  4. Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-19-2006, 03:14
  5. faq dla newbie
    By blackicenavarro in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-18-2006, 13:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj