Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 31 do 40 z 45

Temat: Windows czy Linux

  1. #31
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    e tam, pewien haker osiagnal [juz nie, niestety] bardzo duzo, korzystal z windowsa i kodzil w jezykach skryptowych. nie podam nicku bo bedzie flamewar
    War, war never changes.

  2. #32
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Mhmmm... GSG taaaa... lubimy sobie zmieniać te definicje (SQU wie o co chodzi ostatni brecht z tego themu) a co do tego tajemniczego człowieka to ja tez jestem fanem windowsa ale linux tez jest funny... o jest wygodniejszy przy pewnych czynnościach

    A wracajac typowo do tematu to juz kiedys byl na ten temat topic widocznie slabo szukałeś i jedno wyszlo z tamtej dyskusji... windows rozni sie od linuxa tylko tym, jest PŁATNY
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  3. #33
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    W 413 linii kodu ;]
    Postów
    85

    Domyślnie

    Różni się jeszcze tym, że linux ma wbudowany interpreter skyptów perl/bash/python mi się dużo wygodniej pisze w linux'ie, ale to jest tylko moja opinia
    Being bastard is fu***ing crazy!
    MÓW POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ
    Perl / PHP / Html

  4. #34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Zobacz post
    Różni się jeszcze tym, że linux ma wbudowany interpreter skyptów perl/bash/python mi się dużo wygodniej pisze w linux'ie
    wygodniejsze jest chyba instalowanie niektorych modulow perla. za to cala reszta jest imho daleko w tyle :|
    War, war never changes.

  5. #35
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    W 413 linii kodu ;]
    Postów
    85

    Smile

    Tak jak mówie to jest tylko moja opinia. Poza tym każdy używa tego co woli jak pisze w delphi to pisze na windzie ale skrypty wole na linuxie... Optymalne połączenie
    Being bastard is fu***ing crazy!
    MÓW POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ
    Perl / PHP / Html

  6. #36
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja pisze w Perlu - ten sam kod dziala na windowsie/linuxie/solarisie/macos i dziesiatkach innych systemow. Podobne zasady beda dotyczyc Lua, nieco mniej Pythona, jeszcze mniej Ruby

    Lepszy jest ten system ktory znasz lepiej i w ktorym szybciej wykonasz postawione zadanie. Reszta to kwestia drugoplanowa.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #37
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Lepszy jest ten system ktory znasz lepiej i w ktorym szybciej wykonasz postawione zadanie. Reszta to kwestia drugoplanowa.
    Otóż to.
    Jeśli ktoś chce wiedzieć, czym się różnią między sobą Linux i windows, niech poszuka informacji na wikipedii i na portalach o Linuksie i Windowsie.

    Windows ma GUI przystosowane nawet dla laika, tymczasem Linux to przede wszystkim polecenia tekstowe - konsola, często zbyt trudne dla początkujących. Dlatego wielu osobom trudno jest się przyzwyczaić do pingwina - stąd mały odsetek używających Linuksa w domu, w biurach. Tymczasem na serwerach i na superkomputerach Linux króluje.

  8. #38

    Domyślnie

    Linux to przede wszystkim polecenia tekstowe - konsola, często zbyt trudne dla początkujących.
    Chyba masz jakieś nieaktualne informacje ...

  9. #39
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    windows+putty, tak zyje. nie moge znalesc zadnego linuxowego menedzera okien, ktory wygladalby jak windows, mial podobne opcje jak explorer i zajmowal malo ram, jak explorer. gnome jest brzydkie [a w ubu po prostu straszne] i ma malo opcji, kde jest ladne, ma duzo opcji ale zajmuje troche wiecej ram, a te mniejsze [fluxbox, jwm i inne] wogole nie biore pod uwage. pomijam fakt ze w windowsie jestem w stanie zrobic wiekszosc rzeczy znacznie szybciej i wygodniej. smiesza mnie ludzie ktorzy wychowali sie na windowsie a teraz brzydza sie microsoftem i nienawidza billa gatesa chociazby za platnego windowsa mimo ze sami maja piraty. takich ludzi moge z miejsca wymienic kilku[nastu], chociazby z tego forum
    tyle.
    War, war never changes.

  10. #40

    Domyślnie

    Ja za XP dałem chyba 350pln ,a nie używam Teraz jak kupowałem nowy sprzęt chcieli mi Vistę wcisnąć ale podziękowałem. Myślę ,że wielu ludzi wychowało się na produktach od m$ bo nie znają alternatywy no bo skąd ktoś kto kupuje kompa wcześniej go nie mając ma wiedzieć o istnieniu Linuksa.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 15
    Autor: 08-02-2009, 20:58
  2. Windows i Linux na jednym dysku
    By 4ndr1u in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 06-25-2008, 08:25
  3. linux + windows
    By Ast4RooT in forum Linux
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 02-20-2008, 23:29
  4. Dlaczego Linux a nie Windows?
    By fedor in forum Linux
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 02-01-2007, 20:58
  5. Windows i Linux
    By klucha1 in forum Security
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-02-2007, 16:33

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj