Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 48

Temat: Polscy Hakerzy , Sieć lokalna , faq , wasze

  1. #21
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ...
    Postów
    6

    Domyślnie :P

    Mowilem ze co niektorzy wiedza o co chodzi inni cos slyszeli a jeszcze inniejsi nic nie wiedza a gadaja...Przez to Hack w polsce jak i na swiecie oraz pojecie Hacker sa postrzegane blednie...
    Hacker zly niedobry wlamywacz i total rozjebunda.Po czesci Hakerzy sami zapracowali sobie na taka opinie.Przykladowo pokusil sie jeden z drugim o wielka kwote dUlarow i zaczeli sie wlamywac to tam to tu nazywajac siebie Hackerami.No coz zawsze znajdzie sie czarna owca w stadzie.
    Programy zamieszczone na tutejszym downloadzie zwane profesionalnymi...
    No coz szczerze mowiac sa to takie no ten hm Czy ołowek za 0,50 zl jest profesionalny ? Dla niektorych tak.


    Zycze kazdemu kto chce zostac HACKEREM duzo szczescia oraz pamietajcie
    WYTRWALOSCI...
    Moze stwierdzicie ze piernicze jak potluczony heh
    Hack pojecie jest wielkie jak kosmos tego sie nie da nauczyc.
    Haczenia uczysz sie cale zycie.Mozesz wszystko potrafic nawet wbic do pentagonu...i tak nie bedziesz najlepszy.A wiesz dlaczego? Bo hacking to nie dyscyplina tylko nauka.
    Jesli uczysz sie Hackingu po to by sie wbic komus na gg czy mail jestes idiota.
    Ukrasc komus logi hasla cokolwiek rowniez bedziesz idiota.

    Powracajac do programow:

    Jak Was jest tu wszystkich nawet 100 milionow zaden z Was nie widzial i nie zobaczy narzedzia ktorym dany hacker poslugiwal sie bedzie w trakcie pracy.
    Chcesz podwarzyc ?
    Nie wiesz dlaczego ?
    Odpowiedz jest prosta.Hacker (PRAWDZIWY) nie pokaze Ci wszystkiego!!!mozesz widziec 70 % operacji hackera...Lecz zawsze bedzie cos czego nie zobaczysz.Prawdziwy hacker nie zdradzi Ci swojej ze tak napisze broni.Po 2 Prawdziwy hacker robiac to co do niego nalezy ROBI TO SAM a nie z kolegami...
    W koncu zasada 3...Prawdziwy Hacker nigdy nie powie ze jest Hackerem!!!


    Mozecie miec swoje zdanie.Mozecie mnie wysmiac.Lecz swoje na ten temat wiem i duzo powiedziec moge.Czy zostane wysluchany ?
    Zaloze sie ze 90% uzytkownikow HACK.pl nie ma pojecia o hackingu.Chca sie "tego" nauczyc...To co Wy nazywacie hack ja nazywam crak.Bo o to wlasnie chodzi.Kolejne 5 %wie wiecej ale nie do konca.
    Ok koncze bo i tak mnie wywalicie ;p
    Wszedlem tu sprawdzic COS

    Teraz jestem pewien ze pewne czasy minely bezpowrotnie.To co kiedys bylo piekne teraz jest ochydne.Prawdziwe strony Hack-erskie poprostu nie istnieja tak samo z Hackerami (tymi prawdziwymi) Jest ich niewielu i odejda jak dinozaury.

    Pozdrawiam

  2. #22
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Dobrze godo! Polać mu! Ale pamiętaj o white hatach, a tych jest tu 99%
    War, war never changes.

  3. #23
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    1. ok, duża część tutejszych wypowiedzi to jakieś dzieciaki które wbijają tutaj nie wiadomo skąd.
    2.a kim Ty jesteś by się mądrzyć o tym co robi prawdziwy haker?
    3. Wpadasz i nic konstruktywnego nie wnosisz, a jedyne co umiesz to krytykować. Co więc tutaj robisz? Wykaż się czymkolwiek, a dopiero mądraluj.

  4. #24

    Domyślnie

    Po co wam to określenie 'haker' OR 'hacker' Chcecie chodzić z plakietką z tym napisem na piersi? Wiedza, wiedza, praca, poświęcenie, a nie chęć zabłyśnięcia.
    O 'filozofii' hakera można pisać 100 postów dziennie, ale po co lepiej się doskonalić. Nie zostaniesz hakerem, jeśli tylko rozumiesz postawę hakera.
    Dziękuje za uwagę.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

  5. #25
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ...
    Postów
    6

    Domyślnie

    java...ciekawy nick...moglbys rozwinac ?Skoro czytajac moje wypowiedzi na nic nie wpadles dziwi mnie status moderatora na tym portalu...Krytyke nalezy przyjac z podniesionym czolem.Twierdze iz wiedza Twoja o hack-owaniu rozpoczyna sie od "posiasc IP" do "wlamac na GG"...Myslisz crackersko.
    Kim jestem ? Przemysław z Wroclawia lat 32 od 12 roku zycia interesuje sie czyms co mozna by nazwac informatyka...Lecz wtedy dopiero na swiat wychodzilo Atari...szkola srednia...informatyka lecz bylo mi malo...Kolejna ze tak powiem szkola stanela na drodze Wyzsza Szkola Komuikacji i Zarzadzania w Warszawie...Przez okres 5 lat wyuczylem sie :

    Podstawy technologii informatycznych, Podstawy programowania, Usługi internetowe, Teoretyczne podstawy informatyki, Architektura systemów komputerowych, Algorytmy i struktury danych, Programowanie – języki wysokiego poziomu, Systemy operacyjne, Systemy baz danych, Sieci komputerowe, Programowanie w języku C#, Programowanie obiektowe, Programowanie – języki niskiego poziomu, Inżynieria oprogramowania, Projektowanie baz danych, Grafika i komunikacja człowiek komputer, Projektowanie interfejsu użytkownika, Systemy wbudowane, Symulacja komputerowa, Systemy informatyczne w zarządzaniu, Systemy wspomagania decyzji, Zarządzanie projektami informatycznymi, Rzeczywistość wirtualna, Administrowanie systemami informatycznymi, Projekt programistyczny oraz szeroki wybór przedmiotów obieralnych tj. Sieci telekomunikacyjne, Inżynieria bezpieczeństwa komputerowego, Telefonia IP, Nowe generacje języków ze znacznikami, Zaawansowane bazy danych, Programowanie deklaratywne i systemy eksperckie, Nośniki i systemy przechowywania danych, Bezpieczeństwo w sieciach komputerowych, Systemy radiokomunikacji ruchomej, Informatyka medyczna, Systemy agentowe, Projektowanie aplikacji internetowych, Zastosowania Internetu, Projektowanie systemów informatycznych, Integracja sieci i usług, Algorytmy i protokoły routingu, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji, a także: Zastosowanie fizyki w informatyce, Podstawy elektroniki i miernictwa, Podstawy elektrotechniki, Analiza matematyczna i algebra liniowa, Matematyka dyskretna, Metody probabilistyczne i statystyka, Teoria informacji, Podstawy telekomunikacji, Wprowadzenie do sztucznej inteligencji, Ochrona danych, Ergonomia dla informatyków, problemy społeczne i zawodowe informatyki, różne przedmioty humanistyczne do wyboru oraz Język angielski w Informatyce.

    Wszystkich innych przepraszam za niepotrzebne smieci na forum ktore musicie czytac.Nigdy nie nazywalem ani nie nazywam sie HAKEREM!!!
    To co robie i czego sie nauczylem jest moja pasja i kocham to tak samo jak Smolarek kocha pilke nozna...Wszedlem tu z ciekawosci poniewaz kiedys bylo inaczej...

    Domyslam sie ze na temat Hacku kolego java nie mamy o czym rozmawiac.
    Dla Twojej wiadomosci : JKH (Junior Kernel Hacker) doczytaj.
    Zlamalem pare zasad ktorych nie powinienem byl robic!!!
    Jednak czasy sie zmienily ludzie oraz pokolenie tez wiec odbudujcie to co pseudohackerzy zniszczyli.
    Nigdy nie bedziecie Hackerami dopoki nie zrozumiecie teori budowy technik hacku.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    JuniorS bardzo dobrze pisze. Czasy gdy czlowiek musial polowac na jakiekolwiek informacje, sciagac np czasopisma z zagranicy aby dostac jakies informacje lub czegos sie nauczyc, obdzwaniac BBSy (kto tutaj jeszcze pamieta co to BBS albo Fido?) itd - te czasy bezpowrotnie minely. Komercjalizacja sieci zbiera to co zasiala... czyli przereklamowane buble.

    Piekne to jest czytac dokumentacje do bialego rana i dzieki temu zrozumiec "cos", chocby malenki kawalek, ktory zabierze Cie dalej... a nie wrzucic google aby znalezc gotowca. "Hakerzenie" to super okreslenie na ten drugi - czystko "konsumencki" wariant.

    Moznaby na ten temat dlugo gadac... podsumuje to tylko jednym zdaniem, z reszta wzietym z jednej z koszulek

    Code all day, debug all night... live the dream!

    http://www.geekvogue.com/4203703.aspx - inne tez sa fajne
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    czy ja choćby raz nazwałem siebie hackerem? nic takiego nie powiedziałem, bo nie jestem specem od zabezpieczeń ani hackerem na którego ty próbujesz pozować. Wiem na ten temat tyle ile jest mi potrzebne. Ja jestem programistą javy człowieku, jeśli nie wpadłeś na genealogię mojego nicka panie wszechwiedzący. Poza tym, wjechałeś tutaj i obrażasz wszystkich, a nie masz pojęcia kto co potrafi.
    Ostatnio edytowane przez javaman : 10-15-2008 - 22:34

  8. #28
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    fakt, kolega wyskoczył jak filip z konopii (nie indyjskich ) jednak w dużej mierze należy mu rację przyznać.
    hmmm, ale zaatakował ludzi o których nie ma pojęcia i to jest be.
    nie chce mi sie szukać w postach ale nie kojarzę by ktoś krzyczał w że jest wielki H@xI04 (no może oprócz pana G.) i wypruje wszystko co popadnie dlatego uważam, że żeby wystawiać jakąś opinię (zwłaszcza zbiorową) trzeba nieco przemyśleć temat a nie pisać na wariata bo, gro aktywnych forumowiczów posiada pewien poziom wiedzy i doświadczenia a wypowiedzi tego typu mogą niekoniecznie muszą spotkać się z aprobatą w/w...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  9. #29
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ...
    Postów
    6

    Domyślnie Pozerstwo

    Ktos sie poczul urazony...Moderatorze java ostrzezenie ktore dostalem oraz jego powod jak i to co napisales w poscie "panie wszechwiedzacy" swiadczy tylko o tym ze jestes jeszcze mlody i nie masz pojecia o tym co probuje Ci powiedziec...

    Nie jestem wszechwiedzacy i nigdy nim nie bede...Teoria wiedzy jest potezniejsza od tego co jest juz potezne.
    Nie wiem czym sie oburzyles i za co w/w ostrzezenie.O nikim zle nie powiedzialem wystarczy czytac ze zrozumieniem.Nie mow wiecej o mnie w ten sposob bo dowiesz sie tyle ile zechce Ci powiedziec.Z gory napisze ze nie jest to grozba...
    Od siebie dodam ze ostrzezenie ktore mi dales swiadczy o Twoim braku kompetencji do zajmowanego stanowiska na tym forum.
    Taka droge obralem i nia podazam bo wlasnie to kocham robic...10 lat temu nikogo to nie dziwilo widzac na "jakims" forum Hackera.Dzis zabija Cie smiechem.Smiej sie dowoli mi to nie dodaje ani nie ujmuje ostrzezenie odbieram nijak bo nie wiem czego ono ma sie tyczyc.Chcesz banowac banuj...Nie ma tu bowiem miejsca dla takich jak ja.

    Chcialem napisac cos od siebie pomoc tym ktorzy chca byc Hackerami ale tymi prawdziwymi.Ktos kiedys pomogl mi w zamian za to ze ja kiedys pomoge komus.Lecz jak widac nie ma komu bo sa pewne zasady na ktore wiekszosc leje.Streszczam sie do konca w jednym poscie i znikam.Pozostawie dla chetnych adres poczty elektronicznej...lamiac wszelkie zasady w ktore kiedys bylem przekonany i ktorych nie lamalem do pewnego czasu...Mniejsza o to bo i tak moje slowa sa nic nie warte.
    Pewnego dnia zrobilem cos czego nie powinienem byl robic cos co zmienilo to kim bylem w to kim jestem teraz.Jezeli macie odrobine wiedzy w temacie szybko sie polapiecie.
    Od tamtego czasu nic nie jest takie same , lecz robie dalej to co kocham zyjac w przekonaniu ze nie zrobie bledu ktory zrobilem jeden raz w zyciu tylko dlatego by pokazac ludzia takim ja Ty kolego java ze madrowanie sie czyms o czym nie masz pojecia jest poprostu zalosne...
    Nie bylem i nie jestem w tym sam lecz dolozylem wszelkich staran by zepsuc to o czym Wam mowie.Nie bede wiecej zajmowal Wam czasu na czytanie mega dennych postow.Jezeli ktos z obecnych chcialby sie czegos nauczyc zapytac lub cokolwiek prosze o kontakt -* [email protected] *
    Z gory prosze o nie cudowanie przy koncie pocztowym...
    Prosze nie pytac mnie w jaki sposob pozyskac czyjes dane , wlamania itd.

    Odpowiedzi na pytania (o ile ktos je zada) moga przychodzic z innych adresow
    ale odpowiem zawsze...
    Dzieki za uwage...
    Pozdrawiam Wszystkich uzytkownikow forum z wyszczegolnieniem kolegi TQM o ktorym z duma mozna powiedziec ze jest jednym z nielicznych ludzi a napewno jest perla tego forum.Chyle czola
    Tymczasem uciekam by nie marnowac mojego oraz Waszego czasu na czytanie kilometrowego posta...Moze co niektorzy wyniasa cos z moich wypocin.



    Pozdrawiam Mandr4ke

  10. #30
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    powiedzialem Ci, w pewnych kwestiach przyznaję Ci rację. Nie rozumiem czemu wypowiadasz się na mój temat kompletnie nic o mnie nie wiedząc. To co powiedziałeś nijak się ma do rzeczywistości.

Podobne wątki

  1. Wasze doświadczenia
    By northdakota in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-07-2007, 10:41
  2. Wasze początki
    By STh in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Autor: 06-16-2007, 10:55
  3. Wasze zestawy
    By Ivnz in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 01-11-2007, 18:55
  4. Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-19-2006, 03:14
  5. faq dla newbie
    By blackicenavarro in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-18-2006, 13:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj