Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 27 z 27

Temat: Podsłuch wiadomości sms

  1. #21

    Domyślnie

    1. Wyłącz bluetooth ( z uwagi na bluehacking)
    2. Pilnuj lepiej swojej komórki
    3. Gostek pewnie zobaczyl 1 sms i cie robi... albo dorwal sie jakims trojem do twojego archiwum gg na kompie i wymysla jakie to mogły być esemesy

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał tqm Zobacz post
    Stara poczciwa Nokia 5110 ma takie cos jak zlacze danych pod spodem... odpowiednio manipulujac pinami i je zwierajac mozna spowodowac ze telefon odbiera rozmowe jak sie do niego zadzwoni... i to szybciej niz odezwie sie dzwonek... Po prostu przyczepiasz telefon gdzies, dzwonisz do niego i slyszysz co sie dzieje...

    Mam gdzies dokumentacje do tego ale na 100% jest to do wykopania w google (na pewno szybciej niz ja to znajde u siebie).

    ciekawe, jak mozesz to zapodaj mi na PW aha, co do podsłuchiwania smsow,a raczej czytania ich tresci...

    Taka sprawa Chłopcze < do autora

    W jakiej masz sieci Jak masz TakTak albo Heyah to nie masz sie co dziwic... odczytanie a raczej przeslanie sobie na maila wszystkich smsow zapisanych u operatora nie jest wcale trude dla osoby znajacej sie narzeczy, aha i czy ta osoba co niby czyta te smsy zajmuje sie phreakiem lub socjotechnika
    brak opisu

  3. #23
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fir3 Zobacz post
    ciekawe, jak mozesz to zapodaj mi na PW
    vide ostatnia linia ktora zacytowales... google moje archiwa sa jakies 2000 km ode mnie i nie ma szans abym to wyszukal :-(
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #24

    Domyślnie

    ja sie kiedys tym bawilem nazwy tych programow to BT_INFo sa wersje 104,105,106,najlepsza i najstabilniejsza to 105 i potem jest jeszcze bloover2 sa to programy na telefony bez symbianu z obsluga javy wiec nie instalujcie tych programow z rozszerzeniem jad tylko .jar i przez zabawa wlaczcie bluetooth'a a na palmtopy mam taki program co sie nazywa BT CRAWLER jest on chyba lepszy odrazy mowie ze te programy co sa w sieci to dzialaja tylko na starych telefonach lub na nowych trzeba zaakceptowac polaczenia a na niektorych nokiach nie dziala wogule
    co do czytania sms to faktycznie zalezy od operatora sa operatozy ktorzy szyfruja sms i nic nie widac na ekranie poprostu te programy tego nie obsluguja a inne idzie mi wiele razy sie udalo przeczytac ale czasami tez nie

  5. #25
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał vari Zobacz post
    witajcie, jak sprawdzic telefon czy jest czysty podejrzewam pluskwe albo nasluch przez operatora , moze gdzie to mozna sprawdzic podpowie ktos cokolwiek goraco prosze .
    Nie szukałbym u operatora ;-)
    Są aplikacje typu speedysmssave (symbian), które powodują kopiowanie wysyłanych i odbieranych wiadomości sms w specjalnym folderze np. c\sms, które możesz zobaczyć dopiero po instalacji aplikacji x-plore (menadżer plików)

  6. #26
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał zasada Zobacz post
    Nie szukałbym u operatora ;-)
    Są aplikacje typu speedysmssave (symbian), które powodują kopiowanie wysyłanych i odbieranych wiadomości sms w specjalnym folderze np. c\sms, które możesz zobaczyć dopiero po instalacji aplikacji x-plore (menadżer plików)
    nikomu nie potrzebna twoja wiedza w tematach sprzed DWOCH LAT
    War, war never changes.

  7. #27
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    nikomu nie potrzebna twoja wiedza w tematach sprzed DWOCH LAT
    ups, nie zauważyłem... OT do usunięcia

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Anonimowy SMS z neta:)
    By schizol in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 20
    Autor: 05-02-2007, 09:36
  2. Anonimowy SMS z neta:)
    By schizol in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 10-23-2006, 20:45
  3. Nieprzeczytane wiadomości
    By m4rquez in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-04-2006, 12:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj