Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 30 z 30

Temat: czy mogę coś z tego wyciągnąć ?

  1. #21

    Domyślnie

    Wątek stary z tego co widze ale może odświeze go.

    ..nieaktualne...

    Pozd
    Ostatnio edytowane przez Roman78 : 05-22-2012 - 10:36

  2. #22

    Domyślnie

    sorry nie da się tego rozszyfrować jak nie wie się jakim algorytmem zostało to zaszyfrowane. Ludzie myślą, że dasz cokolwiek a ktoś z dużą wiedzą odszyfruje - niestety szyfry są skuteczne a ten jest OP i na Ciebie i na każdego z nas tutaj.


    OP* - over powered

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabbaros1 Zobacz post

    Na jakiej licencji oparty jest podany kod w linku?

  5. #25
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał pegiejot Zobacz post
    Na jakiej licencji oparty jest podany kod w linku?
    Generic copyright przez domniemanie- gdyż jest to utwór (ciąg znaków który ma autora w tym przypadku). Licencja nie dotyczy zwykle kodu, co oprogramowania. Ale najlepiej spróbować skontaktować się z autorem.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    Generic copyright przez domniemanie- gdyż jest to utwór (ciąg znaków który ma autora w tym przypadku). Licencja nie dotyczy zwykle kodu, co oprogramowania. Ale najlepiej spróbować skontaktować się z autorem.
    Autor niestety nie odpowiada... Wracając do początku, bardziej od implementacji w postaci zamieszczonego kodu zastanawia mnie sam algorytm kodowania. Nie jestem specem w tej dziedzinie i dlatego chciałbym się zapytać czy ktoś na forum jest w stanie stwierdzić czy jest to ogólnie dostępny algorytm (jaki?) czy jest to coś autorskiego nie dostępnego publicznie?

  7. #27

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Sprawdziłem te dane po rozkodowaniu wyszło, że to Skoda Octavia Van - jeżeli autor wpisu potwierdzi to znaczy, że jednak się da. Jeżeli ktoś też do tego doszedł to chętnie wymienię się spostrzeżeniami.

    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Jest dostępna darmowa implementacja biblioteki dekodującej kod Aztec 2D z dowodu rejestracyjnego:
    https://github.com/bsoja/delz-csharp
    Dostępne są implementacje w językach C, C#, Java, JavaScript, TypeScript.

  9. #29

    Domyślnie

    Algorytm użyty do zakodowania danych w kodzie Aztec2D na dowodzie rejestracyjnym pojazdu to NRV2E. Od przynajmniej 16 lat istnieje darmowa, open source implementacja tego algorytmu w bibliotece UCL:
    oberhumer.com: UCL data compression library

    Darmowa, open source implementacja dla .NET dostępna jest tutaj:
    https://bitbucket.org/bsoja/polish-v...ficate-decoder

  10. #30

    Domyślnie czy mog co z tego wycign

    Witam Kupiam dziak, na ktrej rosn ogromne sosny.Pierwszy waciciel sam je sobie sadzi.Chciaabym je wyci, ale nie wiem czy mog..Czy potrzebuje jakiej zgody.. Prosz kogo o pomoc..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj