Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 24 z 24

Temat: Robson - nowa technologia od Intela

  1. #21
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    OFF TOPIC:
    Mamy na forum nowego usera (j.w.) pierwsze dwa posty usuniete i bede usuwal kazdy kolejny dopuki nie beda napisane logicznie i normalnym jezykiem.

    Jesli masz dysleksje to uzywaj przegladarki ktora ma modul sprawdzania pisowni (np. Firefox) albo edytoa tekstu do redagowania swoich postow. Taka ilosc bledow i taki sposob wypowiedzi sugeruja ze jest to celowe pisanie w taki wlasnie sposob - czegos takiego tolerowac na tym forum nie bedziemy. Jesli sytuacja sie nie poprawi, bedzie ban.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #22
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Postów
    1

    Domyślnie

    tgm usuwaj sobie ile hcez a ban sobie ziec na kolacje jak zes glodny po pierwsze bledy sa i bedo u mnie bo nie jestem na polskim Windowsie jest ina klawiatura kturej nieda sie skonfigurowac pajacu nie oczerniaj kogos jak jestes tepy po drugie nie jestem w polsce a po trzecie urodzilem sie w fraci i slabo znam polski hoc jestem polakiem wiec wpierw sie pyta czemu tak a nie inaczej a nie odrazu usuwa i krytykuje nadajerz sie na trola bagienego a nie hakera a raczej packera bo pacarz jak rolnik gnojuwke na polu gdzies mam wasze odpowiedzi jesli hcerz odpowiem ci na kazde pytanie nawet jak wejsc do nasa gluwnego komputera weszlem na to forum bo juz mnie to nudzi hcalem wysuhac wlasnie takiego pajaca jak ty po drugie udowodnie ci jerzcze jedno rzecz zdnia na dzien twuj system przeobrazi sie w pelen system hasel i jak rzes haker to pozdruw sfoja inteligencje a teraz dowidzenia hakerze podziekowal za takie fora pelno mondrali guwnarstfa wiedzy zero a w rzeczywistosci co do czego to sie hoc troche pomondrzyc bo jak sie niewie to co wam zostaje tagrze uwazaj hakerze i pacz co sie czyni z systemami po drugie haker nie krytykuje haker uwarza p^yta i szuka nie odpowiedzi ale sesu drugiego czlowieka najleprzy haker to yten co nie krytykuje najmlodszych dlaczego bo czasami predzej znajduja elreke zlota jak wibitni hakerzy zapamietaj to tgm podziekowania za zrorumialosc napisal neron neron byl cesarzem ognia spalil rzym dobrzy hakerzy jakhcerz ich znalesc maja ine nazwy a w drugiej literce jest zawsze a bo to poczatek wszystkiego nawet alfabetui zawsze ma powionzanie zlonczem a loncza da sie palic jak tfuj system pa

  3. #23

    Domyślnie

    ... Nie skomentuje tej wypowiedzi... Dożywotni ban bym proponował:P

    EDIT: Jak TQM jest trollem bagiennym i nie ma żadnej wiedzy to ja najlepiej ide sobie w łeb strzelić bo się do niczego nie nadaje:P
    EDIT2: A ty kolego najpierw sobie skonfiguruj "musk"...
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. #24
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Komentarz jest prosty... jesli nie potrafisz pisac poprawnie po polsku, pisz po angielsku. Jesli nie dziala ci poprawnie klawiatura, znajdz inna albo inny komputer. Ja tez nie pisze z polskimi znakami bo nie mam ich na swoim kompie - tez mieszkam za granica a jednak nie pisze takim belkotem.

    Ludzi ktorzy nie potrafia sie zachowac tu nie potrzebujemy. Nie obchodzi mnie gdzie czlowiek sie urodzil, jakiego jest koloru skory, wyznanie, orientacja seksualna ani jakie ma poglady polityczne... jesli ktos zachowuje sie jak podniecony internetem dzieciak to zdecydowanie nie jest partnerem do rozmowy. Kimkolwiek jestes, wlasnie pokazales swoj poziom (a wlasciwie jego brak).

    Przepraszam za off-topic w ciekawym temacie - posprzatam te posty w przyszlym tygodniu... a dla kolegi dozywotni ban.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-31-2007 - 23:29
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj