Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 51

Temat: Panowie to przestaje być śmieszne!

  1. #21
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    No w takim wypadku to myślę, że byśmy zostali zasypani tysiącami postów w stylu " ple ple " albo "no tak, zgadzam się" albo jakieś bzdury byle nabic te ile postów i się dostać. Można np. przy dodawaniu nowego posta, sprawdzać pod kątem słow kluczowych temat - i jeśli takie gdzieś się trafią to wyświetlać listę tematów zawierających te słowa, ew. pytanie czy nie jest to któryś z tych tematów.
    Albo jeszcze lepiej... przy rejestracji prosić o adres mac. Pierwszy lepszy łepek megaHaxior da sobie spokój, bo nie będzie wiedział jak sprawdzić, a jeśli umie korzystać z google, to już dobrze o nim świadczy...
    Ostatnio edytowane przez javaman : 04-01-2008 - 13:53

  2. Domyślnie

    Wystarczy mały egzamin przy rejestracji, 5 pytań z odpowiedziami a,b,c

  3. #23
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    ....nawet jakoś losowo wybieranych. nawalić tak z 100 pytań losowo wyświetlanych i dziękuję. Żaden problem taki "Walidator uzytkownika" zrobić. Nawet w javie

  4. #24
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    No patrzcie- mój pomysł się może przydać Jestem za Ale Nikow zgadzam się z hedVB
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  5. #25

    Domyślnie

    Eragon tak btw to ja też nie przyjmuje juz wiadomosci od nieznajomych;p zdenerwowal mnie tamten troll co próbował mnie zawalić wiadomościami. Jak ktoś będzie chciał coś ode mnie to znajdzie sposob zeby sie skontaktować.
    A co do tego walidatora() to jest dobre rozwiązanie. Mimo że ja np zapisujac sie tutaj nie umialem wlasciwie nic. No wiadomo takie podstawowe informacje jakies (i wiadomo ze kazdy kiedys zaczyna) i wlasnie tutaj sporo sie nauczylem, to jesli pytania zostalyby dobrze...brakuje mi slowa...zkonfigurowane;p nie no...o! sformułowane;p to nawet jesli ktos nie ma wiedzy to z google dalby sobie rade (a jak to ktos tu wspomnial to juz jest dobry znak!)
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #26

    Domyślnie

    gdyby tak kazdy pisal ze ktos go zaspamowal to by serwerow braklo
    jest pelno wtyczek

  7. #27

    Domyślnie komuś się należy zimny kubeł wody prosto w twarz.

    Tak jak w temacie , zaczyna być to wkurzające. Pytania coraz bardziej na niższym poziomie, zwłaszcza zadawane przez jedną osobę. Nawet mam takie wrażenie ze owa osoba pisze tylko po to by pełno jej było.nie podam konkretnego przykładu... z przyczyn osobistych ale np ona : próbuje w ciężkim temacie ostro dyskutować , a następnie widzę jak zadaje jakieś prymitywne pytanie w innym dziale.

  8. #28
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Nie możemy też wszystkich równać do jednego poziomu. Pamiętaj że jedni pytają , bo np. czegoś nie rozumieją, a wszyscy cały czas się uczymy, a inni przychodzą i oczekują gotowego rozwiązania, jak się whaxiorować do gg. Inaa rzecz ze gosc moze byc dobry z jednego a o czyms innym nie miec pojecia.

  9. Domyślnie

    próbuje w ciężkim temacie ostro dyskutować , a następnie widzę jak zadaje jakieś prymitywne pytanie w innym dziale.
    Może to oznaki schizo? Swoją drogą mam nie odparte wrażenie że myślimy o tej samej osobie - i szczerze mówiąc wolę już tych "jednorazowych" co to pytają o tibię - przynajmniej jakiś element humorystyczny wprowadzają - a ta "osoba" działa mi na nerwy i jak widzę nie tylko mnie

  10. #30

    Domyślnie

    ;d No dobra ale mozemy sobie gadac... temat osoby zostawmy adminom. Można zgłosić skarge i tyle. Pytanie: jakie propozycje rzucamy na temat nowych. Konkretne
    Zbliża się Trollmagedon...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Być hakerem...
    By LineageAbyss in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 61
    Autor: 09-15-2007, 11:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj