Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 41

Temat: Socjotechnika w życiu codziennym

  1. #21

    Domyślnie

    Słuchaj.. jeżeli uważasz, że nie będziesz podawał linków do literatury bo nie chcesz reklamować jak to określiłeś bo masz zasady (nawet nie chce mi sie cytować) a za chwilę polecasz jakiegos obleśnego typa z kursem..

    A to co? Reklama nie jest?

    (Polecam parę głębszych wdechów i analizę tekstu przed zatwierdzeniem.)

  2. #22
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sluchaj - chyba mnie nie rozumiesz :-) Nie mam zamiaru nikogo polecac ani ciagnac tematu czy to reklama czy nie. Wyrazilem swoja opinie i tyle. Jesli chcesz zachecic ludzi do NLP i socjotechniki to ja jestem jak najbardziej za - to bardzo przydatne w codziennym zyciu a poza tym niezla frajda :-) Jesli masz jakies linki do literatury na ten temat to podaj prosze tutaj albo w eBook'ach - bardzo sie to przyda a zainteresowanie na pewno bedzie spore.

    Aby zakonczyc temat Panow prowadzocych szkolenia takie i owakie...
    Czy Pan "B" czy Pan "C" - jaka to roznica? Dla mnie zadna... pogadalismy i temat skonczony. Kazdy ma prawo do swojego zdania - ja szanuje Twoje, uszanuj moje. Dla mnie jesli chodzi o sprawy szkoleniowo-osobowe ten temat jest zakonczony. Z checia za to porozmawiam na tematy bardziej merytoryczne - odkad siedze za granica nie mam czasu dalej ksztalcic sie w tym kierunku, wiec chetnie przeczytam co napiszesz i na ile bede w stanie to podyskutuje na tematy zwiazane z socjotechnika (na ile bede w stanie bo nie jestem orlem w tej dziedzinie).

    --
    - Nie mam nic wiecej do dodania Wysoki Sadzie
    - Swiadek jest wolny...

  3. Domyślnie

    Najlepszym moim numerem był chyba ten:
    1 Tel. do TP jako powiedzmy Jan Kowalski.
    2 Tel. do federacji konsumetów jako zawiedziony Jan Kowalski.
    3 Tel. federacji do Panda Software UK.
    4 Formalności przez telfon z PS.
    5 Poczta i darmowa wersja pandy...

    Jedyny minus była taki, że panda była w wersji ang .

  4. #24
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    socjotechnika ogólnie troche mnie mierzi ale zdrugiei strony niejtórzy klijenci są naprawde dobrzyw manipulowaniu ludzmi i oszukiwaniu ich
    jak dzwonie do ispa kiedy odłącza mi neta to zawsze zgrywam naiwniaka mówie np ze cos zainfekowało mi komputer
    i ze wogóle niemam pojecia oco tu chodzi wracam ze szkoły a tu mi net nie działa od 2 dni antywirusy wykrywaja jakięs trojany koles pewnie w to niewierzy ale zawsze mnie podłacza zppowrorem pewnie ma dosyc gadki z laikiem i tak załatwiam sprawy z ispami
    fakt kazdy ściemnia dla osiągnięcia kozyysci w zyciu codziennym
    ja osobiscie nigdy niebyłem w tym dobry

    Gdzieś ostatnio czytałem o takiei lasce która miała specyficzny sposób zdobywania haseł
    koleżanka spała z osobami które mogły je posiadać i przszukiwała ich rzeczy
    niezaprzeczalne walory socjotechniczne wykożytywała no nie?
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 01-30-2007 - 13:52

  5. #25

    Exclamation

    wiecie socjotechniki można używać nie tylko do kradzieży wykiwania tpsa czy usprawiedliwienia sobie N'ek w szkole myślę że powinniśmy pokazać inne zastosowania tegoż "wymysłu" człowieka
    np.
    1.)Gdy wiemy że ktoś zrobił coś złego np ukradł naszemu kumplowi coś a nie może nie chcemy/boimy sie powiedzieć to komuś i tu włąśnie możemy wykazać sie perswazją czyli głównym elementem socjotechniki :D <rotfl>

  6. Domyślnie

    ... Nie odgrzewaj starych tematów... ;-)

  7. #27
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Smile Można i tak...

    Według mnie najlepszą stroną socjotechniki jest możliwość udanego przekonania osoby do tego co chcemy Podam prosty przykład:

    Cały rok się leniłem,zerp nauki tylko komp i rower a dostawałem same 3 i 4. Chociaż że jestem ambitniejszy nie chciało mi się. Przyszedł maj i czerwiec. Belfry zaczęły wystawiać oceny. W ciągu krótkiego czasu z grożącej mi średniej 4.5 zrobiłem średnią 5.4 ( dokładnie 5.38) A wystarczyło tylko trochę pomyśleć. I do tego zero naukiGdyby Squealer nie pokazał mi hack.pl To nadal bym miał tak niską średnią Dzięki !

    P.S Z reguły nauczyciela naprowadzić na właściwy dla niego tok myślenia niie jest trudno, gorzej jest gdy mamy o coś poprosić a zaczynamy się jąkać:> Dlatego polecam przećwiczyć daną rozmowę jeszcze w domu

  8. #28
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ostrzegam ze to offtop i post na rozweselenie

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    zrobiłem średnią 5.4 ( dokładnie 5.38)
    nio w specu to to trudne nie jest

    hehehe <lol2>
    ps nie odnosi sie to do ciebie
    tak mi sie tylko przypomiało fajne zdanie to zacytowałem
    mam nadzieje ze sie nie obrazisz...

    jak by ktoś jeszcze nie czytał to:
    http://www.gigante.pl/?akcja=humor_rozmowa_gg_1
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #29

    Domyślnie

    Genialne głupota ludzka nie zna granic huta rządzi.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  10. #30
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie Dobre

    Dobre, po przeczytaniu pierwszej części byłem spłakany

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj