Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 33

Temat: Problem

  1. Domyślnie

    Dysk chociaż odczytuje?

  2. #22

    Domyślnie

    a jak to sprawdzic ?

  3. Domyślnie

    W nie jestem dobry w te klocki i nie do końca zielony, ale nie wiem jak to wytłumaczyć... A w BIOSIE wszedłeś w główne ustawienia tak jak pisałem (data, godzina itp.)?

  4. #24

    Domyślnie

    w Biosa wchodzielm wczesniej i nic wogole nie reagowal, chcialem jeszcze wylaczyc wlasnie zeby nie czytal plyty na samym poczatku ale cos mi nie wychodzilo :/

    on te plyte czyta czy jest w CD rom ie czy jej nie ma a instalacja zatrzymuje sie na 34 minucie wczorej gdy dosc dlugo czekalem na chwile zniknal obraz (zrobil sie czarny) i wszytko bylo tak jak przed zniknieciem

  5. Domyślnie

    Jeżeli się instalacja zatrzymuje się na 34 minutach, to (tak jak już wspominali) musi być uszkodzony dysk twardy albo cd-rom. Spróbuj ewentualnie z jeszcze inna płytą do windowsa. Nic innego raczej nie wymyślę...

  6. #26

    Domyślnie

    ok Dzieki Wielkie za pomoc

    Dam jeszcze znac co i jak wyszlo

  7. Domyślnie

    Proszę bardzo

  8. #28

    Domyślnie

    a jak inna plytka nie pomoze to co zrobic zeby sie instalacja windowsa nie wlaczala ?

  9. #29
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Sformatować dysk twardy, tylko to chyba zostaje. Ściągnij z internetu najnowszą wersję GParted, czyli taki linuksowy Partition Magic do tworzenia partycji. Zbootuj z płyty obraz iso tej aplikacji i sformatuj partycję z Windowsem.

  10. #30

    Domyślnie

    POMOZCIE!!!


    Teraz za kazdym razem gdy wlaczam kompa i czy jest plytka w cd - romie czy jej nie ma pokazuje sie niebieski ekran z napisaem instalator rozpoczyna ponowne uruchomienie komputera i tak wkolko!!!!

    Reaguje tylko na F5 gdy wybiera sie tryb awaryjny ale i ten sie wlaczyc nie chce bo cos tam wyskakuje :/
    a na klawisz deleta wogole nie reakuje!!!

    CO ROBIC !!!?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj