Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 26 z 26

Temat: no to zaczynamy....

  1. #21

    Domyślnie

    jeśli chodzi o smsy to istnieje możliwość podsłuchiwania całych treści smsów
    włącznie z numerami nadawcy i odbiorcy z internetu.

    więcej informacji nie udzielę - chciałem tylko by ta sprawa była jasna że jest
    to możliwe

    UPDATE: oczywiście nie u każdego operatora jest to możliwe

  2. #22
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hehe, wiecej. czytalem kiedys 9nie tak dawno) ze mozna bawic sie w podrabianie smskow, nawet w jakiejs gazecie o tym pisali... no i oczywiscie bylo to na hacking.pl sms taki wyglada normalnie jkaby od nadawcy a w rzeczywistosci jest wysylany z jakiejs bramki w internecie. blado )
    BlackIceNavarro

  3. #23

    Domyślnie

    ten prosty spoofing opisany w gazecie opieral sie na tym ze posiadajac
    telefon podlaczony kablem do komputera przy uzyciu odpowiedniego
    oprogramowania mozesz wyslac co chcesz. polegalo to jednak glownie
    na posiadaniu fizycznego dostepu do telefonu.

    to o czym napisalem nie wymaga dostepu do zadnego telefonu
    a do internetu :-)

  4. #24
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    niezupelnie o to mi chodzilo. temat przybliza ponizszy link:
    [link]http://www.kryminalistyka.fr.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=949&sid=4e1ca8fba8f37a76120987902d ae32f7[/link]
    BlackIceNavarro

  5. #25

    Domyślnie

    dokładnie o tym artykule napisałem - ta metoda to naprawdę banał w porównaniu z tym o czym pisałem wzcesniej.

    mam zdjęcie swojego telefonu sprzed 2 lat, na którym dzwonię sam
    do siebie przez internet od pewnego operatora sieci GSM
    przy użyciu ich bramki XoT (X25 over TCP).
    Można też wysyłać smsy za darmo i inne takie.

    niewiele sie zmienilo od tamtej pory

  6. #26

    Domyślnie

    kto jakie reklamy dostaje to proste Klienci PREPAIDów sa przeważnie młodzi ludzie którym nie opłaca im się opłacać abonament bo wola wydać te pieniądze na rozmowę z kolega lub koleżanka wiec jak wychodzi sjest to większość młodych ludzi wiec tam idą reklamy dla młodych ludzi przeważnie


    co do reklam na telefonach abonamentowych
    to standard podpisując umowę wypisujesz swoje imie nazwisko wiek i inne takie wiec wiedza jaki wiek masz i jakie reklamy można do ciebie kierować


    reklamy dla ludzi bogatszych to proste oni albo maja telefon na firmę albo z dużym abonamentem bo ich stać na to
    wiec donic się sle reklamy nie o konkursach albo o dzwonkach na telefon tylko o innych droższych sprzętach

    pracuje w 2 firmach i jeden telefon ma mam rejestrowany na siebie a 2 na firmę co do klaryfikacji treści podczas rozmowy to według mnie bzdura bo na jednym telefonie rozmawiam z kobita a na 2 załatwiam sprawy prawie całej firmy typu zakup sprzętu nowe projekty i inne takie i zdziwilibyście się bo na telefonie na którym rozmawiam z kobita dostaje reklamy o dzwonkach i innych pierdołach a na 2 telefon nic niedostaje wiec klasyfikacja treści tutaj sadze niema nic do tego

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj