Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 43

Temat: Metody Dostarczenia ;)

  1. #21
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    oczywiscie ze nie legalnie ale wtedy jest to sprawa miedzy dwoma uzytkownikami i portal/forum nie jest strona trzecia w tym zamieszaniu bo wiadomosci prywatne sa z definicji prywatne... temat uwazam za wyczerpany - jak nikt nic nie doda to propnuje zamknac...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #22

    Domyślnie

    jak wysłać trojana na poczte , skoro system antywirusowy poczty np takiej na wp je wykrywa

  3. #23
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    wystalc takiego ktorego antywir nie wykryje... sposobow jest sporo - najprostszy to znalezc dobrego trojana w razie czego mozesz wyslac dyskietke albo przypadkiem 'zgubic' pen-drive'a pod domem ofiary
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #24
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Post A może spróbuj trochę pomieszać:)

    Ja najczęściej próbuje sposobu podrzucania trojana jako np. pakietu emotek do Gadu. Jednak niekiedy dość trudno jest przekonac kogoś ,ale jest to możliwe. Polecam Kevin mitnick "Sztuka podstępu"

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał tqm Zobacz post
    wystalc takiego ktorego antywir nie wykryje... sposobow jest sporo - najprostszy to znalezc dobrego trojana w razie czego mozesz wyslac dyskietke albo przypadkiem 'zgubic' pen-drive'a pod domem ofiary
    Ty no my mieszkamy w Polsce i u nas trochę szkoda kasy na gubienie pen-drive'ow , przynajmniej mi by było szkoda .
    Jeżeli zagadasz z gościem przedstawisz się jako długo noga blondynka , to sam cię pewnie poprosi o foty a wtedy to już wiadomo.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #26

    Domyślnie

    kosiaz zgdzam sie z tym za podanie sie zadziewczyne, to bardzo dobry pomysl i w 99% skutkuje szczegolnie gdy kots mhhm hmhm (zaraz sobie zaduzo wyobraza)
    ale tez bywaja rozne przpadki, ktos bardziej zanjacy sie na tym wszytkim wiedzalby ze.....
    Ostatnio edytowane przez Squealer : 06-17-2007 - 10:06

  7. #27
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Post

    Cytat Napisał Squealer Zobacz post
    z emtokami do gg to byl moj pomysl.....
    kosiaz zgdzam sie z tym za podanie sie zadziewczyne, to bardzo dobry pomysl i w 99% skutkuje szczegolnie gdy kots mhhm hmhm (zaraz sobie zaduzo wyobraza)
    ale tez bywaja rozne przpadki, ktos bardziej zanjacy sie na tym wszytkim wiedzalby ze.....
    A ja mam jeszcze jeden pomysł. Do dziewczyn trochę pozarywać z innego gg i podac się za jakiegoś przystojniaczka można. Ale jak poprosi o fotke to lepiej zeby sprostała jej oczekiwaniom. Bo jeżeli wexmiemy z fotka.pl to może sprawdzić no chyba że jest dość głupia. Ja próbowałem i fotka była za brzydka. na nią Potem jednak jezcze można inteligętnie cos podłożyć jako niewinny spam z poczty. Jednak moga przeszszkodzić antywirusy z serwera pocztowego, no chyba że sami cos orginalnego wymyślimy Fajny jest reż phrehackering zadzwonić, podac się za osobą, która ankietuje dostęp do internetu a w zamian za wypełnienie ankiety "otrzymuje" "nagrodę" np,. 50zł na zakupy w jakims serwisie. Teraz wystarczy stworzyc stronę spisującą ustawienia i Ip albo bootującą trojana na dysk. Ofiara wchodzi i nic. Tylko trzeba pamięcia o zastrzeżeniu numeru z którego się dzwoni no chyba, że chcemy aby do nas dzwonił zbulwersowany ankietowany ( sory za rymy)
    Ostatnio edytowane przez Eragon Argetlam : 06-08-2007 - 11:31

  8. Domyślnie

    moj pierwszy sposob to przegladanie fur o grach, szukanie goscia z problemem typu "mam problem z grafa,patchem,cos mi nie dziala help" nawiazuje wspolny temat z gosciem ze tez mam tak samo ale wlasnie zanlazlem "super patcha" kaze mu wyl. antywira bo ten patch tak dziala na atywiry i tlumacze ze tak samo mialem odpala serwer i wiadomo . a ze mu ten "patch" nie dziala to mu wmawiam ze u mnie dziala i jest OK. niestety tylko raz mi sie udalo i na jakies 30min. ale staram sie uczyc na bledach i sie wzielem za lekture o batchu. pozdro.
    Sick666pl

    Nie lekceważ diabła. Ktoś go po coś stworzył

  9. #29
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    przed klawiaturą / w różnych miejscach świata
    Postów
    81

    Domyślnie

    Biorąc na logike to wszystko zależy od tego w jakim stopniu rozwoju jest dana ofiara..... jezli nie jest zbyt bystra to może zadziałać nawet zwykłe przesłanie jakiegoś odnośnika pod którym znajduje sie trojan....chyba że ofiara jest troche bardziej bystra i rozgarnięta to można zawsze pokombinować inaczej.

  10. #30

    Domyślnie

    tgm .a możesz opisać te dwa sposoby dokładnie .bo ja jestem początkujący.

    te dwa sposoby wysyłania wirusów do ofiary
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-09-2007 - 11:05 Powód: OSTATNI RAZ LACZE POSTY - bedzie BAN!

Podobne wątki

  1. metody ukrywania ip !
    By szumlak in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 02-26-2007, 23:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj