Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 39

Temat: Gry losowe typu poker etc.

  1. #21

    Domyślnie

    hmm a takie starsze automaty, takie standardowe-barowe, nie obracają się o taką samą ilość przesunięć? tzn. 1 bęben np 30, 2-20 i 3-10? bo jak by tak było to banalnie by można było to rozpracować

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał d3q Zobacz post
    hmm a takie starsze automaty, takie standardowe-barowe, nie obracają się o taką samą ilość przesunięć? tzn. 1 bęben np 30, 2-20 i 3-10? bo jak by tak było to banalnie by można było to rozpracować
    no ciekawe ale podejrzewam że tylko producent tego sprzętu będzie to wiedział i nie sądzę żeby chciał powiedzieć cokolwiek na ten temat
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  3. #23
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Mozna by ja cracknac A tak powaznie...Mysle chodz nie wiem na 100% da sie to oszukac.Wiem ze maszyny sa wynajmowane przez niektore firmy do barow pubow itd.W pubie sa dzierzawione...A wiec dobierac sie po kase jak napisal java jest pomyslem niezbyt udanym jak dla osoby ktora pelni role dzierzawcy...Okradal by wtedy samego siebie.Wszystko co nie jest "zywe" zyje.
    Nie bede pisal slangiem...Skoro to jest gra ma oprogramowanie.Ma rowniez procesor i cala reszte potrzebna do swobodnej pracy.Tu sie pewnie wszyscy zgodza.

    Dlatego da sie to zrobic tak zeby przykladowo maszyna wyplacala co czwartek o 18 wszystko to co inni tam wrzuca.
    Jak sie podpiac to juz wybor podpinajacego.Czytajac post wyzej (cos o przyciskach) proponuje START...
    Dlaczego ? Bo od niego sie zaczyna....
    Powodzonka

  4. #24

    Domyślnie

    hmmmm............... ja myślałem to rozpracować w ten sposób żeby ogarnąć co ile się przekręca każdy z tych "bębnów" i wtedy jak ma się pewność to grać o najwyższą stawkę i wygrywać jak najmniej ale nie od razu się podpinać pod to
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  5. #25
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mozna... ale 2 uwagi

    1. Niektore symbole wystepuja na bebnie wiecej niz 1 raz :-o
    2. Membny najczesciej nie zatrzymuja sie razem - robia rozne ilosci obrotow przy kazdym uruchomieniu maszyny
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #26

    Domyślnie poco komu lom jeśli wystarczy piulocik

    a ja mam sposoby na kilka automatów i wiem też jak je zabezpieczyć. można wyczyścić automat do 0 jeśli urządzenie dostanie się w niepowolane ręce...

  7. Domyślnie

    Cytat Napisał mario Zobacz post
    a ja mam sposoby na kilka automatów i wiem też jak je zabezpieczyć. można wyczyścić automat do 0 jeśli urządzenie dostanie się w niepowolane ręce...
    nooo o tym mniej więcej mówię ;-)

    btw. widziałem kiedyś kolesi którzy mieli przy sobie coś wielkości pudełka zapałek. Pomagało to im niby w wygranych...

    Czyżby te linki które wcześniej podałem mogą być jakoś pomocne w temacie :?

  8. #28

    Domyślnie bzdury

    oj naczytałem się tutaj bzdur
    Każda maszyna tego typu zawiera generator liczb psełdolosowych, dlaczego pseudo ?
    otóż komputer na którym są oparte WSZYSTKIE automaty nie potrafi wylosować liczb prawdziwie losowych, nie ma takiej możliwości, liczby które losuje układają się ZAWSZE w pewien określony wzór i po pewnym czasie (np po 100 000 000 losowań) zaczną się powtarzać. Ta "magiczna" skrzynka o której piszecie to po prostu prosty komputer rejestrujący wyniki losowania i porównujący je z zarejestrowanymi wcześniej losowaniami i dający znać kiedy wyniki zaczynają się powtarzać. Polega to na tym że przykleja się takie urządzonko z tyłu automatu tak aby nikt nie zauważył, ludzie sobie grają, a urządzonko rejestruje i rejestruje i rejestruje, a potem przychodzimy my i odczytujemy dane z urządzonka i wiemy np. że że jest losowanie 100 000 005 i że pełen cykl to 100 000 000, sprawdzamy że wygrana padnie w 100 000 055, więc losujemy 50 razy i wygrywamy całą pulę.

  9. #29
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dokladnie
    Dlatego stosuje sie rozne sztuczki majace "splaszczyc" rozklad losowanych liczb... np mieszajac ze soba wyniki z generatora sprzetowego ktory czerpie entropie z otoczenia oraz generatora programowego, ktory bierze entropie z systemu operacyjnego a ten... zaleznie od tego co tam ma

    Postaram sie jutro zrobic fotke takiego sprzetowego generatora wlasnej konstrukcji ktory swego czasu byl nawet certyfikowany wlasnie do pracy jako skladowa takiego mieszanego generatora... a pozniej zostal zastapiony profesjonalnym urzadzeniem.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #30
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    ciekaw jestem co by się stało gdyby w jakiś sposób zatrzymać bębny w trakcie obracania się. Może jakimś magnesem?Czy wtedy system myślałby że co innego jest aktualnie wyświetlone niż w rzeczywistości?

Podobne wątki

  1. anonimowy... POKER ? :D
    By spec_u in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 09-23-2009, 15:51
  2. Hex editors a gry
    By Endless in forum Hacking
    Odpowiedzi: 18
    Autor: 04-12-2007, 09:37
  3. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26
  4. Potrzebuje Keyllogera do Gry rpg
    By Michel&1991 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-20-2007, 17:00
  5. [gry java] pytanie
    By Error in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-28-2006, 18:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj