Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Proszę o pomoc...

  1. Domyślnie

    Sformatowałem kartę pamięci na FATa32 i nie pomogło...nadal wyskakuje ten sam komunikat..., spróbuje fotmatnąć przez cmdka na NTFSa...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo19roofi Zobacz post
    Dzięki, ale czy jest możliwa zmiana systemu plików, bez utraty danych ("formatowanie")...właściwości wskazują na FAT,a pliki pozostały bez zmian...Aha FAT bez określenia numeru...,

    memorkę z telefonu mogę sformatować, ale pragnę uniknąć tego przy pendrivie...
    lol kopiujesz wszystko na dysk formatujesz pendrive i potem z powrotem wrzucasz i oto cała filozofia

  3. Domyślnie Wielkie THX

    Ej kolo, nie bierz mnie za jakiegoś amatora...to jest naprawdę ciekawy problem informatyczny (ZOBACZ PIERWSZY POST I SCREENA), a jak nie masz wiedzy to się nie wcinaj...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo19roofi Zobacz post
    Ej kolo, nie bierz mnie za jakiegoś amatora...to jest naprawdę ciekawy problem informatyczny (ZOBACZ PIERWSZY POST I SCREENA), a jak nie masz wiedzy to się nie wcinaj...
    hmmmm................. przychodzisz na to forum nie wiadomo skąd i się czepiasz jak masz coś to zapraszam na PM (żeby nie śmiecić na forum) a tak po za tym widać można cię wziąść za amatora naprawde nie masz kolegów z komputerami żeby pójść i sobie np na płytke zgrać albo odpalić linuksa livecd i zgrać LOL ewentualnie jeszcze pozostaje ci możliwość przekonwertowania tego na FAT32 nie wiem jak z tym jest jeśli chodzi o pendrive ale powinno się dać

    P.S Kolo to możesz mówić do swojich kolegów a nie do mnie

    P.S2 po za tym odradzam NTFS na pendrive bo potem muuuli no i to jest jeden z uroków naszego "łindołsa"
    Ostatnio edytowane przez S4th3N : 02-17-2009 - 15:45

  5. Domyślnie

    ODP I. Z 'kolem' może faktycznie przegiąłem, rozumiem że próbujesz mi pomóc, ale tym bardziej martwi mnie to, że nie rozumiesz mojego problemu...

    ODP II. Czytaj uważnie wszystkie informacje i odpowiedzi (OD POCZĄTKU DO KOŃCA), bo na temat FATa 32 już rozmawiałem...TAK MAM FAT32 na karcie pamięci i to nie pomaga...a do NTFS nie chciała się sformatować, cytuje odpowiedź z wiersza poleceń : "SYSTEM PLIKÓW NTFS JEST NIEOBSŁUGIWANY PRZEZ TO URZĄDZENIE, KTÓRE JEST ZOPTYMALIZOWANE DO USUNIĘCIA" <koniec cytatu>

    ODP III. Owszem, mam kolegów z komputerami, nawet wielu, ale nie widzę związku z tematem, jeżeli domniemany wirus, lub trojan zawiera się na pamięci przenośnej, to jaki jest sens infekować nim cudzy komputer, lub nagrywać całą zawartość na płytę ?!

    ODP IV. Opaliłem linuksa liva, po załadowaniu do pamięci, nie wykrywał dysku twardego...pokazywał tylko ZAWARTOŚĆ WGRANĄ DO RAMU I ZAWARTOŚĆ PŁYTKI, NIC WIĘCEJ...folder media (ani żaden inny) nie zawierał żadnych informacji na temat partycji..., co gorsza i z konsoli ten doskonały linuks nie chciał zamontować tego dysku...

    Co teraz poradzisz specjalisto ;p ?....

  6. #16

    Domyślnie

    no więc wydaje mi się że mogła partycja pójść się.... ekhm spróbuj programem do tego specjalnie przygotowanym coś w stylu partiton magic i powiedz jakiej firmy to pendrive i jaki dokładniej

    P.S później może znajde taki program podobny do partition magic to wrzuce na rapida wiem że był dobry zobacze jeszcze na dysku na stacjonarnym komputerze może go znajde

    P.S2 jednak nie udało mi się tego programiku znaleźć
    Ostatnio edytowane przez S4th3N : 02-18-2009 - 05:43

  7. Domyślnie

    Dobra, po konsultacji 'poza-forowej' ustaliłem że to trojan który podmienił plik explorer.exe, nie mam czasu na szukanie rozwiązań...więc zachowałem sie jak amator, i zrobiłem formata partycji systemowej..., dzieki panowie...jakoś to bedzie
    Szerokości

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Proszę o pomoc
    By luzikx in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 07-05-2008, 08:42
  2. Proszę o pomoc
    By men01 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-17-2007, 17:37
  3. Proszę o pomoc
    By eryk in forum Linux
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 03-11-2007, 20:01
  4. Witam i proszę o pomoc...
    By makubest in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 01-05-2007, 21:48
  5. Proszę o pomoc
    By 1w1 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 12-11-2006, 08:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj