Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Do co poniekrorych hackierow - -hehe

  1. #11

    Domyślnie

    Czytając tego posta początkowo byłem przygotowany na fajny temat, ale jak doszedłem do konkluzji to już popsuł odczucia.
    Autor tematu jest chyba sfrustrowany tym olewa się takich tibjonistów, ale sam pomyśl wpada koleś prosi o to aby shakierowac konto na tibi no to wszyscy mają się płaszczyć i uśmiechać? Jasne że ktoś zażartuje ile płacisz itp.
    Taka osoba i tak nawet jeśli dasz jej rozwiązanie nie nauczy się niczego, tylko będzie szpanować wśród znajomkóff. Chyba nie o to chodzi.
    Jeśli ktoś zadaje nietuzinkowe pytanie, zgodnie z regulaminem i netykietą to gwarantuje ci że wiele osób pomorze.

  2. #12

    Domyślnie

    No to może ja.

    Przyłączę sie do mojego przedmówcy - jakich reakcji spodziewasz się np. po postach w stylu: "jak podslóhac jej gg" albo "jak zchakowac jasiowi maila" itp (błędy zamierzone), których pełno na tym forum?

    @DarkAngel_on, ale w jednym masz rację i podpisuję się pod tym wszystkimi 88 klawiszami mojego Acera - hacking to sztuka zdobywania informacji i swobodnego dzielenia się nią z innymi (czymkolwiek by ta informacja nie była - nowa luka w jakimś sofcie czy coś innego). To równocześnie ciężka praca dzień po dniu, zdobywanie nowej wiedzy, umiejętności, doświadczenia i satysfakcja, gdy coś działa tak, jak się tego spodziewaliśmy lub nie działa, ale potrafimy dociec dlaczego.
    "...i stało się! Linie telefoniczne otworzyły mi bramę do świata
    upajającego jak heroina pulsująca w żyłach ćpuna! Elektronicznym
    sygnałem przekraczam wrota szukając ucieczki od codzienności,
    głupoty i niesprawiedliwości... i znajduję podobnych sobie."

  3. #13
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    WroceQ
    Postów
    39

    Domyślnie

    co do używania programów - tez jestem przeciwny ściąganiu programów i używaniu ich do własnych celów nazywając się później hakerem - w ogule dla mnie głupotą jest jak ktoś chodzi i mówi że jest haker bo umie to i to. Chyba że inny informatyk, znający się na bezpieczeństwie, sieciach, systemach komputerowych, programowaniu, amdinistrowaniu bazami danych, webmasterstwie, budową komputera i innymi pierdołami bedzia tak go nazywał.
    Ale przeczytaj to:

    http://www.haxite.org/index.php3?sit...ul_view&id=167

    znajdziesz tam:
    2. Nikt nigdy nie powinien rozwiązywać problemu dwa razy.
    Twórcze umysły są wartościowym, rzadkim surowcem. Nie powinny być marnotrawione na powtórne wynajdowanie koła[...]
    wiesz co to oznacza? Jak ktoś napisał program, keyloggera (z którego hakerzy korzystają uwierz mi i to nie jest zabawa), jest on dobry, niewykrywalny i robi to co powinien robić no i robi to dobrze to po co haker, geniusz informatyczny, ma pisać jeszcze raz takiego samego? Aby mieć satysfakcje że umie i rozumie? Nie, haker wchodzi na odpowiednie strony, ściąga/kupuje odpowiedni soft i odpowiednio mądrze go używa np. potrzebuje podsłuchać co ofiara stuka na klawiaturze nie potrzebuje usunąć ofiarze plik i wywalić napis "You've got Hacked!!". Może z tym że haker wchodzi na neta i ściąga to przegiąłem. Ale działa to w podobny sposób...

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Za twoimi plecami
    Postów
    351

    Domyślnie

    Z tym, że jeśli ktoś zawsze ściąga gotowe programy, to jest po prostu script kiddie. Timpl3r, a jeśli owa osóbka na taki zarzut odpowie, że "po co drugi raz odkrywać koło" to jak udowodnisz, że nie jest hakerem? Bo sam zgodziłeś się przecież z tym, że "po co dwa razy wynajdować koło" Mimo, że jest to z grubsza poprawne, to wymaga dronego uściślenia, prawda?

    DarkAngel, tobie szczególnie rekomenduję słownik ortograficzny. Potem programowanie. Osobiście nigdy bym nie kupił programu, w którym ktoś pisze "wogule", "rzyto", "kreskufka", "ócho"
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

  5. #15
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Domyślnie dzieki

    Na wstepie chcialem przeprosic mialem starcie z jedna osoba a przez to zaszufladkowalem ogol bywa i tak....
    Dieki TQM i jeszcze jednej osobie zmienilem zdanie kazdy moze sie mylic...
    to tyle odemnie a co do sprawdzania numerow ip co poniektorzy pisali i namierzaniu ich lokalizacji to rzeczywiscie proste... wystarczy troche
    poszperac...

    http://www.hakerczat.prv.pl/programy/tab13.html

    Jesli chodzi o moja osobe to wcale nie jestem sflustrowany poprostu bylem zdziwiony ale po przejsciu smiesznych i glupich zapytan co poniektorych... zrozomialem problem z ktorym sie borykacie...
    Wiec sorki za zly start i dzieki za linki.
    moze zamiescicie jakies opisy bledow z blu screna ? lub dacie namiar na wiecej linkow .

    http://forum.dzikie.net/index.php?action=none

    Znalazlem jeden link ale tam nie znalazlem rozwiazania problemu dzieki wszystkim za pomoc
    Jeszcze jedno komp byl 3 razy w serwisie i to nie w jednym ale nic nie umieli znalezc.tu jest spisany kod itd jakie to urzadzenie i czy problem mozna usunac moze wy mi pomozecie to nie moj komp tylko kumpeli blu ciagle jej wyskakuje i nawet for C: nie pomogl czy jest mozliwe aby jakis rot sie zagniezdzil przeskanowalem kompa pod katem rotkitow roznymi programami ale nic nie znalazl ...

    OXOOOOOOO5
    BUGCODE_USB_DRIVER


    0X000000FE (0X831F90E0 , 0X10330035 , 0X82CB49A8 )

    sterowniki sa oryginalne nic niejest podpiete do usb oprocz neta nawet myszka jest odlaczona ... probowalismy tez z 3 innymi kartami do neta ale jest to samo a port niby jest ok...

    jesli ktos zna rozwiazanie to prosze o odpowiedz a jesli nie to uwarzam ze pora zamknac ten temat i zaczac znajomosc od nowa dzieki "all"

    pozdro all.
    S_h_a_D_o_W
    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Wink tripl

    Przeczytalem i crakerstwo mnie nie interesuje dzieki... posta juz nie zmienie.Sorki za poczatkowy niesmak, wnioski wyciagnelem i jest juz "ok" dzieki wszystkim.

    GSG_-9 sprawa wyjasniona pozdrawiam i sorki jestes w porzo //hehe koniec przeprosin.Mozliwe ze bylem glupi,mozliwe ze zdenerwowany ale to juz jest za mna przeczytalem duzo zapytan typu : Pomocy ...zniszczone prace calego miesiaca mojej zonyi mojej, moje Zycie leglo w gruzach gdyz ktos mi cos tam ukradl w grze //rotfll "Zeczywiscie ich zycie leglo w grozach czytajac te teksty kilkakrotnie spadlem z krzesla placzac z smiechu " rozumiem cie i jestem po twojej stronie.//bosz co ludzie potrafia wypisywac to sie w pa.e nie miesci,nic tylko walne se w leb bo mi gosciu dal w dupe jak gralem w warcrafta3 ... moze sie powiesic bo moje zycie leglo w gruzach przez jego wygrana //rotfll zartuje ale to sa faktycznie idiotyzmy ....
    Ostatnio edytowane przez DarkAngel_on : 09-15-2008 - 18:57
    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona.

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarkAngel_on Zobacz post
    mialem starcie z jedna osoba
    ze mna?
    olalem cie, jak kazdego tibiarza, ktory codzien do mnie pisze w bezsensownych sprawach
    hmm dziennie takich 'przypadkow' jest u mnie ~2-3
    War, war never changes.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj