Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 98

Temat: nowy program "hack 2"

  1. #11

    Domyślnie

    wewnętrzne ip nie jest chyba zmienne.

    A i mam liste rzeczy do zrobienia:

    - lektura obowiązkowa o exploitach.

    - nowy dział

    - czat

    - może radio ? np to gg

    po tym temacie dajcie własne propozycje dotyczące tego programu.

    (ps: może zrobimy reklame na forach takich jak haker.com.pl i hackme.pl)
    <script>alert('your computer has been hacked')</script>

  2. #12

    Domyślnie

    wewnetrzne nie wiem czy komus sie na cos zda...

    pamietam ze mial byc kanal irc

  3. #13
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    Już widzę te szalone pingowanie, exploitowanie komputerów bez żadnych usług za natem ... miodzio

  4. #14

    Domyślnie

    a ja myśle że po 10 minutach większości się odechce
    Tak właśnie czarno widzę
    hehehe
    ale ok (tak po głębszym użyciu mózgu) Pomysł fajny Zresztą nikt nikogo do niczego nie zmusza
    Tylko jest jeszcze kwestia odpowiedzialności itp Oczywiście nie mówię tu o podpisywaniu jakiś umów heheh ale może by to jakoś udostępnić tylko dla członków
    Bo jakoś nie mam ochoty być celem każdego małolata który wie co to exploit
    Wiadomo że adres i tak węrdóje po necie i kto chce to na uparciucha ma
    no ale dawać adres domu na otwartym forum jeszcze o tematyce zabezpieczeń mówić włam się jak umiesz yhhhhhhhh
    Co wy zapomnieliście o tekście "Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie"
    ,"Nie wywołuj wilka z parku"
    Ostatnio edytowane przez naichniach : 11-17-2007 - 19:42

  5. #15

    Domyślnie

    to moderatorzy chlup grupe o nazwie program hack 2
    i dział hack 2
    <script>alert('your computer has been hacked')</script>

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak dla mnie nie mam problemu, poza tym ze nie mam uprawnien az tak dalece idacych :-/ Poza tym kolejna martwa grupa? Ile osob bedzie rzeczowo cos robic?

    Co do 'hack-your-friend' to raczej byloby to cos w rodzaju CTF (capture the flag), czyli osoba umieszcza flage na dysku (/flag.txt albo c:\flag.txt) i cos tam wpisuje - pliku nie wolno modyfikowac, kasowac itd...
    Do tego aby ktos nie oszukiwal jest bot ktory skanuje czy odpowiednie uslugi sa dostepne - ustalamy ze ma byc np. WWW, SMTP, itd... i teraz jesli Twoj serwer dziala i bot moze zweryfikowac to zdalnie to mozesz sie bawic - jesli Twoj komp nie dziala to nie zbierasz punktow... poczytajcie jak to wyglada w trakcie tych wiekszych konferencji (glownie w USA).

    Poza tym taka zabawa po otwartej sieci ma pare problemow:
    - dynamiczne IP (wbijasz sie do komputera przypadkowej osoby bo zmienilo sie IP)
    - puszczasz skany i ataki po publicznej sieci - zgadnijcie ile triggerow uruchomicie... do czegos takiego wskazane byloby powiadomienie ISP... albo... zalatwic to inaczej.
    - ataki DoS, flooding, demolki itp. sa kategorycznie zabronione...
    - nadzorujacy gre (ten kto trzyma bota - niech bedzie BOTmaster) nie bierze udzialu w grze - z przyczyn oczywistych...
    - BOTmaster jest nietykalny - nie wolno go atakowac pod zadnym pozorem

    Da sie to wszystko zorganizowac i to chyba niezaleznie od systemu operacyjnego, tak aby bylo bezpiecznie, wesolo i we wlasnym gronie

    Mam dostep do kilku zakresow IP w Polsce, UK, europie, polnocnej ameryce i afryce, niektore to komercyjne firmy, inne prywatne systemy bez wiekszego znaczenia - tam moglby stac bot lub jeden z serwerow do ktorych byscie sie dobierali... Jesli dobrze ustalic zasady zabawy to to byloby super!
    Ostatnio edytowane przez TQM : 11-17-2007 - 21:03
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    czyli tak:
    robimy liste gg \ ip (tylko zeby ktos je trzymal w ukryciu a nie ze po drugim dniu cala polska bedzie wiedziec )
    co do powiadomienia ISP to niewiem czy to przejdzie bo niby jak mam im wyslac maila: nic nierobcie jak beda mi sie wbijac do komputera )
    i chat zakladamy jakis (pomysly pisac)
    @tqm - co rozumiesz pod pojeciem (albo zalatwic to inaczej?:P)

  8. #18
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Ja jesem za (sory że tak póxno, ale nie miałem czasu) tylko pomyślcie że jak ktoś ma asymetryczne IP no własnie chyba było mówone- nic nie da , bo reszta grupy włamie się do kogoś innego no i...

    Co do 'hack-your-friend' to raczej byloby to cos w rodzaju CTF (capture the flag), czyli osoba umieszcza flage na dysku (/flag.txt albo c:\flag.txt) i cos tam wpisuje
    Też dobry pomysł, ale czy nie lepiej by było ajk by dodać elementy krytpografii (szyfrowane hasło)
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  9. #19
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Ja bym z chęcią wszedł do takiej zabawy. Bardzo lubie Capture the Flag...

    Ja bym zrobił "poziomy" do tego. Tzn. w jakimś topicu jest podany adres słabo zabezpieczonego komputera, który jest bazą danych wszystkich biorących udział w grze, tam by były adresy/domeny innych komputerów biorących udział w grze, oraz poziomy zabezpieczenia (coś ala NPC z gier MMO) Dla bardziej zawansowanych userów oczywiście walki Player vs. Player. Np. swoje adresy/nr ICQ by zostawiali jednym serwerze i by się później umawiali na jakąś godzine i "bili"...

  10. #20

    Domyślnie

    sprubujmy zrobić czaty ale za to z reklamami i kasa bedzie sie sypac. Jak je rozpowszechnimy to będzie masakra

    dobra ale trzeba działać ! utworzymy dział a tam zapiszemy najważniejsze rzeczy o hackingu. Zróbcie ten dział !!

    ps to nie miała być gra tylko pole ćwiczeń
    <script>alert('your computer has been hacked')</script>

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Program "BENIAMIN''
    By zlybezprzebaczenia in forum Hacking
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 01-12-2008, 12:10
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-09-2007, 14:39
  3. [Vista] Zaczyna się: "Windows cursor hack"
    By Mad_Dud in forum Windows
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-03-2007, 22:52
  4. Odpowiedzi: 3
    Autor: 12-27-2006, 14:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj