Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Linuks i handheldy/palmtopy/komorki

  1. #11
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Austria-Slowacja-Polska
    Postów
    27

    Domyślnie

    A co powiecie na to panowie: Siemens / T-Sinus Pad. Ktos kiedys z tym eksperymentowal? Dosyc ciekawe opcje na linuksa, duzy support, ale... czy ktos to testowal w praniu?
    brynowczyc(at)wp(dot)pl

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Obczailem przypadkiem - nie podobaly mi sie wskazniki jakie dawal telefon sam w sobie... kolega znalazl ten programik i powiedzial ze ma wiecej niz wskazniki No i tak sie zaczelo...

    Dlaczego akurat ten telefon? Po prostu ma GPS, ma WiFi, ma GPRS (bez limitu ruchu w mojej taryfie), mozliwosc uzycia telefonu jako modemu podpietego do kompa... a sam telefon gada z kompem (sync i inne) przez TCP/IP wlasnie wiec to banalna sprawa dalej. Do tego dziadostwo obsluguje podstawowe typy VPN'ow (ale mam problemy z tym jeszcze), jest do tego masa aplikacji - np. kupilem SSH/SSL/Telnet - klient/proxy/bramka - cos jak stunnel pod linuxa...

    Jak na razie bylo to cos co moglem dostac za free (wymiana aparatu po roku) i ma mniej wiecej to co chcialem. Jak bedzie cos nowego godnego uwagi to zmienie - np przydalby sie procek 400MHz i 128MB RAM - nic wiecej nie potrzebuje
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #13

    Domyślnie nokia

    Witam!
    Czy może ktoś z Was próbował coś pokombinować z nokiami a mianowicie z modelami: 9210, 9210i, 9300, 9300i, 9500 ? Może komuś sie udało nawet wrzucić linkusa :] ?
    Twórzcie o sobie mity, bogowie nie zaczynali inaczej.

  4. #14
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Austria-Slowacja-Polska
    Postów
    27

    Domyślnie

    Hmmm, ja nie a Ty?
    brynowczyc(at)wp(dot)pl

  5. #15

    Domyślnie

    No ja tez nie dlatego pytam ale wydaje mi sie ze moglo by byc dosc dużo zabawy z tymi urządzeniami
    Twórzcie o sobie mity, bogowie nie zaczynali inaczej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj