Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Wyłączanie firewalla?

  1. #11

    Domyślnie

    Sabu wpadl przez nieuwage mogl sie na czacie nie chwialic przy okazji zapomnial chocby zmienic MAC i tak go dorwali. Najsmieszniejsze jest to ze jakby nieposzedl na wspolprace to nie moglby tak duzo dosctac. Poszedl na wspoprace ale wydalo sie cos jeszcze nie dosc ze sprzedaje tych ktorych moze to i tak pojdzie do wiezienia

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm 124.5 roku to nie tak wiele? Po prostu zal mi go...
    Niech dostanie 10-15 odsiadki a reszte wyjdzie za dobre zachowanie i nie a do czego wracac (ani pracy ani rodziny tak na prawde)... facet jest mlodszy ode mnie, ma dwojke malych dzieciakow - szczerze mowiac ja mu sie nie dziwie ze jak go nacisneli to poszedl na wspolprace - nie umiem sobie wyobrazic powrotu po 10-15 latach do prawie doroslych dzieciakow ktore beda nienawidzic ojca za jego glupote - ojca egoisty, ktory aby sie pokazac co potrafi zmarnowal swoje (i ich) zycie bo zostawil, a doslownie 'swiadomie porzucil' ich gdy dorastali i go potrzebowali.

    Nie wiem, moze dla Was to sie wydaje dziwne i sadzicie ze pierdziele od rzeczy ale zastanowcie sie czy jakbyscie mieli wybierac miedzy Waszymi ukochanymi a wlamaniem sie na pare stron dla jaj albo dla jakiejs sprawy, ktora nawet nie wiadomo ile osob popiera - swiadomie zaryzykowalibyscie wszystko co macie ot tak czy zastanawialibyscie sie nad tym juz po fakcie?!

    Pisze to jako swiadomy czlowiek, maz i ojciec... to sa moje argumenty.

    P.S.
    Najtrudniejszy przeciwnik to taki, ktory nie ma nic do stracenia... Jestes pewien ze nie masz nic co mozesz stracic? Czyny w swiecie on-line maja glebokie konsekwencje off-line, czesto takie o ktorych sobie nie zdajemy sprawy - az sie nie przekonamy na wlasnej skorze :-( i tak widac bylo w przypadku Sabu.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 03-20-2012 - 00:34
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #13
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Nie pierdzielisz, dobrze gadasz TQM.
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. #14

    Domyślnie

    Wychodzisz z wiezienia twoje dzieci nie chca cie znac nie potrzeba wiecej aby popelnc samobojstwo teraz inne
    ytanie jaka ksiazke o php sql i html polecacie?
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:35

  5. #15
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co do PHP to najlepsza dokumentacja jest... albo wez jakis maly prosty skrypcik z jakiejs strony - cokolwiek zacznij czytac kod aby zrozumiec co on robi poslugujac sie dokumentacja. Ja zaczalbym w ten sposob bo nie ma nic lepszego niz nauka w praktyce. To samo z HTML/CSS/jQuery i innymi technologiami...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj