Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 13 z 13

Temat: [C++]Co dalej?

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał meviu Zobacz post
    Nikt tu nie mówi o PHP, autor napisał że nie interesuje się web technologiami (do których oczywiście zaliczamy PHP i JS) więc poleciłem mu C#.
    Autor pyta o rady, jak rozpocząć przygodę z programowaniem, jedyny powód dla którego założył temat w dziale C++, to że przeczytał jedną książkę.
    Ostatnio edytowane przez lame2 : 07-03-2013 - 09:25

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    To dobrze, przynajmniej mógłbyś na luzie pisać w ECMA5, zamiast stosować fasady praktycznie do wszystkiego (podziękowania dla wojny przeglądarek)

    Nie odpowiem Ci, nie znam się, używam JavaScript i wydaje mi sie, że tym można zrobić najwięcej przy najmniejszej ilości kodu.

    Pooglądaj trochę Crockforda. Możesz bezrefleksyjnie przyjmować co mówi: crockford - YouTube
    Poczytałem o JS ubiegłej nocy i stwierdzam, że to raczej nie dla mnie, ponieważ jest on używany (chyba) tylko do stron www do których po prostu mnie nie ciągnie.

    Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    Autor pyta o rady, jak rozpocząć przygodę z programowaniem, jedyny powód dla którego założył temat w dziale C++, to że przeczytał jedną książkę.
    Jeżeli takie wrażenie zaobserwowałeś z moich postów to niestety jest ono mylne, ja się pytam gdzie podążać dalej, ponieważ nie mam na to pomysłu. Pisałem nie tylko o książce. W pierwszym poście napisałem, że dobrze oswoiłem się z podstawami C++ (skończyłem technikum informatyczne ale niestety na więcej niż podstawy w temacie C++ nie było czasu), pisałem także maturę z informatyki z wysokim wynikiem (co prawda na poziomie podstawowym ale to tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ matura z informatyki możliwa była nawet cięższa na poziomie podstawowym, a łatwiejsza na rozszerzonym).
    Ostatnio edytowane przez Ambry : 07-03-2013 - 12:41

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ambry Zobacz post
    Poczytałem o JS ubiegłej nocy i stwierdzam, że to raczej nie dla mnie, ponieważ jest on używany (chyba) tylko do stron www do których po prostu mnie nie ciągnie.
    To źle przeczytałeś. Poczytaj o node.js, o google V8

    Cytat Napisał Ambry Zobacz post
    Jeżeli takie wrażenie zaobserwowałeś z moich postów to niestety jest ono mylne
    W takim razie przepraszam i wyłączam się, życzę sukcesów na tonącym okręcie c++

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj