Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Gadu -Gadu przejescie hasła!!!

  1. #11

    Domyślnie

    widziałem ten skrypt. nie działał
    poczytaj o szyfrowaniu gg i o sniffowaniu gg.

  2. #12
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Cool W jak wirus

    bob200 nio czyli moje podejrzenia się sprawdziły - co na to mozna by powiedzieć - to co pisze w mojej sygnaturce ?!?

    proof-of-concept lub poprostu jakiś robaczek którego owy user nie zauważył... wiesz swego czasu faktycznie miałem tak ze takich "głuchych" rozmówek mi troszkę przychodziło typu ; twoja fotka jest tu... - oczywiście wirus - ale od czego jest virtual PC odpisałem kulturalnie - na pierwsze 4-5 ze spale ci dom później już zobaczywszy ze takiego czegoś mi przychodzi z 5 na tydzień to juz tylko ze cześć kim jesteś wysłałeś mi przedchwilą wiadomość.... za kazdym razem cisza... wiec postanowilem za jakiś tydzień czasu zagadać podając sie za dziołche tez brak rezultatu - IP nie do sprawdzenia - albo maskarada albo brak wpisu na liście kontaktów - podejrzewam to drugie - brak jakichkolwiek informacji w katalogu gg... wsumie moglem się pobawiś w przechwycenie pakietów czy cuś - nio ale teraz to musztarda po obiedzie....

    scorn - jak masz jakieś ciekawe arty na ten temat to myśle ze było by miło gdybyś uploadonoł ps. skrypcik jesli jeszcze masz też....

    a i jeszcze jedno - naiwność ludzi korzystających z internetu jest tak samo winna jak wina programistów z Redmond - niedługo napiszesz działa z wyłączonym firewallem i tez wyłączą - jak zdjęcie moze się im wyświetlić tylko w IE a mozilli nie (prędzej na odwrót). Rozumiem jakieś efekty nie działają na mocarelli tylko na IE - al enie zdjęcie pozatym po co komu te efekty potrzebne
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #13

    Domyślnie

    eMCe: miałem 16GB pokatalogowanych książek, i pomalutku je uploadowałem na pewien serwer. pech chciał, że za mocno chciałem sie pokręcić po systemie i sie przewróciłem. i tak powstał czokapik. nie mam danych, książki znów kataloguje z cdków od nowa (tyle dobrze, że wogóle je mam gdziekolwiek ;-) ) także przypuszczam, że to troszke potrwa z racji sytuacji domowej i tupiącej już za mną sesji

    narazie _BARDZO_MAŁO_ jest tutaj:
    http://cyberpunks.pl/~jgal/

  4. #14

    Domyślnie

    To jest mój pierwszy post więc na początek witam wszystkich

    Co do tego skryptu na GG to gdzieś przeczytałem, że to jest coś takiego"
    Kod:
    #include <iostream.h>
    }
    cout<<"The password is "<<pas XXXXXXX;
    return 1;
    }
    {
    cout<<"Error. Incorrect number of parameters!";
    return 1;
    }
    
    Zamiast XXXXXXX wpisać numer gg tej osoby!

  5. #15
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hehe... o mamo O_o
    nio co ja moge powiedzieć moim skromnym zdaniem mamy tu przykład z baaaardzo groźnym wirusem - to musiał napisać jakiś geniusz komputerowy - trzebaby zadzwonić po policje straż pożarną i karetke - najlepiej jeszcze po straż miejską, Hycla i ostrzec Pentagon.....
    ewentualnie wziąść kurs C++ i zobaczyć do czego to może jedynie posłużyć...
    (i najlepiej jeszcze błędy poprawić)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 15
    Autor: 02-09-2008, 22:18
  2. hasła bitowe
    By michalski007 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-30-2007, 09:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj