Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Google Ban


  1. #12

    Domyślnie

    zdenerwować G można np. odpytując go np. o pozycję fraz danej domeny, kiedyś na uczelni sprawdzałem Free Monitor for Google pozycję strony i nie chcący zablokowałem na kilka godzin IP, i wszyscy wpisując zapytanie do G musieli podawać token

    myślę, że odpytanie 20 - 30 fraz na raz da radę zablokować G

  2. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    google banuje za naruszenie ToS ale to tez nie tak na IP bo wiadomo ze IP czesto sie zmieniaja (dynamiczne bloki adresow) - jak masz staly IP to mozesz dostac na ten IP ale nie pytaj mnie skad oni wiedzia ktory masz... ale wiedza i w zaleznosci od tego reaguja odpowiednio.
    jak to skąd, do każdej przeglądarki został dodany unikalny jej kod
    Kod:
     urlclassifier.keyupdatetime.https://sb-ssl.google.com/safebrowsing/newkey;0000000000
    w miejscu zer macie unikatową liczbę, poza tym znalazłem kiedyś tutaj Zabezpieczenie Firefox-a przed wykradaniem informacji. • UBUNTU.PL - Polskie forum użytkowników Ubuntu
    Teraz już wiadomo skąd. Jak używacie szalonego Windows to nie pytajcie skąd, ponieważ jest tam więcej narzędzie śledzących wasze poczynania niż mogłoby Wam się wydawać, wystarczy uruchomić to coś i zobaczyć co się dzieje i na jakich portach. Najbardziej specjalistycznym programem szpiegowskim na świecie jest Windows
    Ostatnio edytowane przez rezydent : 10-28-2012 - 13:24

  3. Domyślnie

    Bana na google zrobić jest trudno, osobiście nigdy, przez 5 lat nie dostalem żadnego (nawet wpisywania tokena).

    Ale chyba Google czasami potrafi dać bana na konto google: http://images3.wikia.nocookie.net/__...Google_ban.PNG

  4. #15

    Domyślnie

    oj łatwo dostać bana, za wszystko co uznają za spam, czasami zupełnie niesłusznie

  5. #16
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał rezydent Zobacz post
    Jak używacie szalonego Windows to nie pytajcie skąd, ponieważ jest tam więcej narzędzie śledzących wasze poczynania niż mogłoby Wam się wydawać, wystarczy uruchomić to coś i zobaczyć co się dzieje i na jakich portach.
    Zgadzam się w 100%

    Cytat Napisał rezydent Zobacz post
    Najbardziej specjalistycznym programem szpiegowskim na świecie jest Windows
    Ale z tym, to informacja przedawniona. Obecnie prym w tej dziedzinie dzierży Android.

    A odbiegając od tematu szpiegowania. Jego twórcy dokonali niemożliwego. Jakim cudem można tak spartolić system na jądrze Unixa?
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  6. #17
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Oczywiście Polska.
    Postów
    3

    Domyślnie

    Wszystko można popsuć, wystarczą chęci lub chwila nieuwagi, lub źle przyjęte założenia.

  7. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jokstad Zobacz post
    Wszystko można popsuć, wystarczą chęci lub chwila nieuwagi, lub źle przyjęte założenia.
    Głos racjonalny.

  8. #19

    Domyślnie

    Wiadomo ze windows jest najbardziej szpiegujacym programem - odnosnei banów na IP w Google - są blokowane IP na kilka godzin jak za bardzo wykorzstują zasoby google

  9. Domyślnie

    Pamiętajcie że bany najczęściej rozdaje jakiś tam algorytm, więc jest to spowodowane różnymi czynnikami, które się sumują, a ich wypadkową jest właśnie ban

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj