Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 27

Temat: Podsłuch wiadomości sms

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dobre uwagi!

    Co do rozgadywania sie o nowym towrzystwie - mozna i odwrotnie - na zasadzie jak z wstawianiem blednych danych adresowych (literufki, itp ) do ankiet pod ktorymi jest kauzula 'nie udostepniamy danych innym firmom' :-) Trzeba tylko pamietac jaki blad sie wprowadzilo do ktorej ankiety i pozniej widac skad wyciekly informacje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. Domyślnie

    nieiwem czy ktos to juz napisał ale istnieje taki program który przez blutufa ^^ sciaga dane z twojej komy( ksiazke, smsy, obrazki itp ), i mozliwe ze masz wlaczonego blutufa caly czas i koles sie toba bawi ^^ wiem bo sam niedawno mialem ten programik tylko zapomniałem jego nazwy... jak sobie przypomne to napisz i dam link do niego ^^

  3. #13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał faD Zobacz post
    wiem bo sam niedawno mialem ten programik tylko zapomniałem jego nazwy...
    takich programow jest kilka i nie zawsze jest tak latwo wyciagnac to o czym pisales bo w wiekszosci telefonow potrzebna jest wczesniejsza autoryzacja a do tego raczej potencjalnej ofiary nie zmusisz (chyba ze jakas socjotechnika )... zalezy tez (chyba) z czego korzystasz probujac sie wlamac tzn czy to jest telefon czy komputer... faktem jest to, ze wielu ludzi chodzi z wlaczonym bluthem nawet nie wiedzac ze sa narazeni na jakies niebezpieczenstwo...

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Haslo: 'Bluebag project' - to jest wybitny przyklad tego co mozna z tym zrobic i nie jest to zadna tajemnica ani nic nadzwyczajnego ze jest taki program... jest ich wiele a bluebag to praktyczne zastosowanie!

    Prezentacja w Krakowie byla moim zdaniem lekko okrojona ale daje smaczek tego o co chodzi w tym projekcie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #15
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Red face

    Cytat Napisał tqm Zobacz post
    Pluskwa... hmmm... male urzadzenie elektroniczne ktore wymagaloby aby ktos byl bardzo blisko ciebie aby slyszec to co nadaje pluskwa - mozna wykryc za pomoca odpowiednich urzadzen...
    Według mnie można podłożyć magnes, powinna zacząć buczećTo według mnie najprostsza metoda do wykrywania pluskw.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Magnes zacznie buczec? Hmmmmm... Sa lepsze metody wykrywania pluskw
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #17
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie spyphone

    a ja mam teraz takie pytanko:
    czy to też podchodzi pod BlueBug czy coś innego jak to jest wogole mozliwe? i czy mozna z kazdego telefonu z symbianem (tam sa same z symbianem) takie cos zrobic

  8. #18
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Lightbulb

    Cytat Napisał tqm Zobacz post
    Magnes zacznie buczec?
    Sory może źle się wyraziłem, pluskwa powinna buczeń Magnes raczej nie
    Można też zmienić telefon tylko trochę droższe rozwiązanie

  9. #19
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał studencik20 Zobacz post
    a ja mam teraz takie pytanko:
    czy to też podchodzi pod BlueBug czy coś innego jak to jest wogole mozliwe? i czy mozna z kazdego telefonu z symbianem (tam sa same z symbianem) takie cos zrobic
    Nie, to nie jest bluebag. Tu masz linka do prezentacji o bluebagu:
    http://linux.proidea.org.pl/confiden...ni_bluebag.zip


    To do czego dałes linka to podsłuch w telefonie. Najprawdopodobniej jest to ingerencja w software telefonu (być może też w hardware, choć wątpię). No i po tej ingerencji, telefon działą tak jak to jest opisane na stronie. Wg mnie jest tylko jedna duuuża wada takiego rozwiązania, wszystkie smsy wysłane przez ten "spyphone" w celu powiadomienia o nadchodzącej rozmowie znajdą się przecież w billingu, a wtedy można się szybko połapać, że cos jest nie tak z komórką.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  10. #20
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Stara poczciwa Nokia 5110 ma takie cos jak zlacze danych pod spodem... odpowiednio manipulujac pinami i je zwierajac mozna spowodowac ze telefon odbiera rozmowe jak sie do niego zadzwoni... i to szybciej niz odezwie sie dzwonek... Po prostu przyczepiasz telefon gdzies, dzwonisz do niego i slyszysz co sie dzieje...

    Mam gdzies dokumentacje do tego ale na 100% jest to do wykopania w google (na pewno szybciej niz ja to znajde u siebie).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Anonimowy SMS z neta:)
    By schizol in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 20
    Autor: 05-02-2007, 09:36
  2. Anonimowy SMS z neta:)
    By schizol in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 10-23-2006, 20:45
  3. Nieprzeczytane wiadomości
    By m4rquez in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-04-2006, 12:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj