Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Jak sie wlamuje?

  1. #11

    Domyślnie

    Ciekawe czemu sie wczescniej z takim postem nie odezwaliscie. Bardziej dajacego do smiechu i zarazem zawierajacego tyle przydatnych informacji posta nie widzialem. Wiec... pocwicz najpierw obsluge painta zamiast pisac takiego posta. A tak, na serio, milsi mogli byscie byc. Np. napisac jak to sie wlamuje (nakierowac mnie), a potem bym sie odczepil. Az tak trudno to wykonac?

  2. #12
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    paita uczyłem sie na informatyce

    dobra powiem ci
    zciągas sobei bmapa
    wpisujesz w cmd bmap -abc [komputer zdalny]
    potem wydajesz komened telnet komputer zdalny no password no login
    wyskoczy ci napis gutmorning haker
    oh no you hackme what i must to do
    now :
    wtedy wpisujesz run [nazwa exploita]
    i już amsz root a
    tylko niemów nikomu o tym bo to ścisle tajan technika opracowana przez cia
    stoswwana przez alkaide w czasie zamachów na wtc
    wdodatku niewykrywalna przez radary
    tylko bill gejst wie kto i kiedy ją stosuje
    bo ma taki mikrocip w tyłku
    jak ktoś na świecie urzywa tei super tajnej techniki
    to mu sie uszy swieecą na zielono

    nie szprecham z tobą jush
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 03-28-2007 - 16:07

  3. #13
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie why?

    dlaczego nie powiedziałeś nam o tym wcześniej ble34...?
    ale zaraz przetestuję Twój sposób
    pozdro!
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    boże drogi, czemu na komunie nie dają już dzieciom zegarków i rowerów....

    ok spróbuję Ci wytłumaczyć dlaczego odsyłamy do google...
    dla przykladu wezmę ostatni post P_E_T_E_R'a odnośnie wykradania plików związanego z przenoszeniem focusa na stronach www za pomocą java script...

    P_E_T_E_R celowo nie podał kodu - i wielki respect za to dla niego...
    a wiesz czemu? odpowiedź jest prosta - osoby które umieją JS i PHP - rzucili tylko okiem na kod strony przeanalizowały kod i domyśliły się a właściwie zrozumiały o co chodzi - nie potrzebowały całego kody wraz z php - wystarczy że zrozumiały na czym cały myk polega - teraz mogą sami napisać taką webową aplikacje i dostosować do swoich potrzeb...

    nie da się nie znając technik tworzenia stron ww na nie włamywać - podobnie sprawa się ma do innych gałęzi crackingu ( i na miłość boską pamiętać CRACKINGU a nie HACKINGU!)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #15
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    deja vu jakies czy mi sie zdaje? ten post byl juz na forum...

    co do odpowiedzi - zgadzam sie ze moglibyscie byc nieco milsi ale autor watku tez musi zrozumiec ze po raz nie wiem ktory zadal to samo pytanie dokladnie tak samo jak inni... i ze lawina nieuprzejmosci zostala spowodowana jego wlasnym postem w ktorym ukryl pare literek... posiales to zbierasz...

    naprowadzic czy powiedziec co i jak - dobre pytanie... od czego zaczac to znaczy od czego zaczac gdy jestem na poziomie zero... jesli chodzi o to aby naprowadzic to nalezy powiedziec wprost ze wiem to i tamto, poradzcie jak Wy nie wlamujecie sie a szukacie podatnosci (dziur) ktore mozna pozniej wykorzystac bo to jest subtelna ale cholernie wielka roznica...
    odpowiedzi w tym watku sa prawdziwe - jak ktos ma wiedze i swoista zylke do kombinowania i analitycznego myslenia, majac wiedze zacznie pytac sam siebie 'a co jesli to bedzie tak... a jak bedzie inaczej to co bedzie?' - zaczyna kombinowac i sprawdzac...

    chcialbym obalic pewien mit...
    nie kazdy moze byc crackerem/hackerem - tego nie da sie tak po prostu nauczyc... mozna sie wiele dowiedziec ale aby byc na prawde dobrym trzeba miec pewne predyspozycje moim zdaniem... ja nie wiem czy mam 'to cos' i nigdy sie nie zastanawialem... ja sie po prostu ciagle ucze dla siebie i wlasnej satysfakcji...

    co do postu eMCe i uwag o poscie p_e_t_e_r'a - swiete slowa - kto rozumie podstawy nie potrzebuje komentarza!

    i na zakonczenie - pytanie o naprowadzenie co dalej... moja odpowiedz jest jedna - NIE WIEM!

    zalezy co chcesz osiagnac i co mozesz zrobic... np. zaatakuj router (swojego) ISP, zacznij zatruwac tras routingu, atakuj serwery pocztowe/www/ftp/dns...

    wniosek - jak chcesz o cos zapytac to konkretnie o to zapytaj... nie umiesz zapytac to sie nie denerwuj ze dostajesz gowniane odpowiedzi...

    @alfabeta - gdybys inaczej zapytal dostalbys lepsza odpowiedz :-) poczatek tego watku jest do dupy... pozniej dopiero wyjasniles o co chodzi... moja odpowiedzia na Twoje pytanie jest zaczyna sie od 'i na zakonczenie'

    Mam nadzieje ze wyjasnilem pewne watpliwosci...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie .....

    EDIT BY eMCe
    sorki IRO muszę... (niekoniecznie chcę )

    rozumiem Cię ale
    nie daj sie prowokować
    Ostatnio edytowane przez eMCe : 03-28-2007 - 19:37

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

    Domyślnie

    eMce ma świętom racje, lepiej nie podać gotowego sposobu lub kodu, bo tak na prawdę, to by był ruch na niekorzyść wszystkich nawet ciebie ~alfabeta90. Jeśli chciałbyś być dobry to sam byś wpadł na pomysł przeczytania paru e-booków,faqów,zakupił byś parę książek o tej tematyce, wtedy zadawał byś na forum całkiem sensowne pytania (znając co najmniej podstawy) na które koledzy z forum chętnie by ci odpowiadali, wszelkimi sposobami poszerzał byś wiedzę na ten temat. Ale sądząc po twoich postach szukasz gotowego sposobu żeby zostać super hakerem, a tak naprawdę takie osoby nigdy nie będą mogły nimi zostać bo po prostu nimi nie są. Pozatym pewnie tego nie zrozumiesz ale wychodzę z założenia że "Lepiej samemu się nauczyć niż mieć wszystko gotowe i nie wiedzieć jak to działa". Chciałeś aby ktoś ci wytłumaczył jak sie nauczyć włamywać, no to proszę bardzo z tego postu dowiedziałeś się że masz czytać i jeszcze raz czytać co z tym zrobisz to pozostawiam tobie. I nie zakładaj więcej takich postów bo na każdym forum dostaniesz tą samą odpowiedz a w google masz ich tysiące:
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=

    Miłej Nauki.
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. jak sie nauczyc?
    By Sanil in forum Socjotechnika
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 11-01-2007, 10:37
  2. Jak bezpiecznie sie chronic??
    By ralph85 in forum Security
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 05-23-2007, 21:11
  3. jak skomunikowac sie z GPS'em
    By davido in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 02-19-2007, 22:48
  4. jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI
    By gemiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 02-12-2007, 08:16
  5. jak polonczyc sie z kompem
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-31-2007, 20:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj