Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Security distro na VM

  1. #11

    Domyślnie

    Hah sprzęt już uciągnie VM, wczoraj zrobiłem mały upgrade rewelacji nie ma ale na 4 rdzeniach śmiga aż miło Crunchbanga uzywam więc jest lekko i przyjemnie. Co do Kali jeszcze go przetestuje jak sie sprawuje na nowym sprzęcie jak będzie po staremu to temat zostanie aktualny


    kali się znów nie spisał...
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 04-04-2014 - 15:14

  2. #12
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Kali jest niczym innym jak debianem, z gotowymi pakietami do tego i owego. Skoro mówisz, że pod debianem sieć pracuje, to nie rozumiem dlaczego po prostu nie poinstalujesz potrzebnych tobie narzędzi na debianie.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  3. #13

    Domyślnie

    Bo mi się nie chcę. Po co sobie utrudniać zycie jak moge dostać normalną dystrybucję. Net juz działa na kali ale sypią się losowe rzeczy. A wykorzystałem Crunchbanga do swoich celów więc temat nieaktualny.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Chodźby po to, że do tej pory już dawno miałbyś debiana z zainstalowanymi narzędziami. A z gotową dystrybucją dalej się męczysz. Ja tam jestem zwolennikiem stawiania linuxa od najprostszej dystrybucji z samą konsolą. Ma się wtedy tylko to, czego się potrzebuje.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj