Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Zablokowanie pobierania plików

  1. #11
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    IE nie mam ale chyba włąśnie odpowiedziałeś sobie na pytanie Jak to zmienić ? hmm dostęp do konta admina i wtedy da rade.
    A co do mozilli to jakie ma dodatki zainstalowane ? (Narzędzia -> Dodatki)
    Możecie rozkminić coś takiego że pobieżesz mu mu inna przeglądarkę (np Opera) i przyniesiesz na jakimś nośniku, zainstalujecie i dopóki tata się nie zorientuje to możecie oglądać ile wlezie

    Co do Admina to spróbuj tak:

    Start -> Uruchom -> "cmd.exe"

    Jak to wpiszesz to potem na w konsoli piszesz "net user" i pojawią się konta na kompie. Każdy komp z XP ma profil Administratora. Potem piszesz "net user administrator *" i konsola poprosi Cię o podanie nowego hasła. Ma moim kompie to działo ale u sióstr już nie więc nie wiem jak to u Ciebie będzie.
    Ostatnio edytowane przez finrodq : 02-17-2009 - 20:23

  2. #12

    Domyślnie

    Ok dzięki za pomoc jutro mu przyniose na płytce opere i flashgeta (może tata zauważy tylko jeden z programów ) a tak przy okazjii flashget też "ominie" te zabezpieczenia?


    I jeszcze jedna poprawka w poprzednich moich postach Mikołaj starał mi zamienić tata->stary ale mi się już mnie chce więc sobie wyobraźcie że zmieniłem
    Ostatnio edytowane przez serir : 02-17-2009 - 20:27

  3. #13

    Domyślnie

    u Mikołaja

    Nazwa 'net' nie jest rozpoznawalna jako polecenie zewnętrzne lub wewnętrzne program wykonywalny lub plik wsaddowy

  4. #14
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    Jeżeli te zabezpieczenia są na poziomie przeglądarki to tak
    Jeżeli się okaże że opera i flashget też nie działają to będziemy mieli pewność że tata zablokował gdzies w ustawieniach systemu. Wtedy poprosimy jakiegos znawce Windowsa o pomoc
    Ostatnio edytowane przez finrodq : 02-17-2009 - 20:34

  5. #15

    Domyślnie

    Wielkie dzięki sami byśmy sobie nie poradzili (oczywiście musi się udać) jak coś to jeszcze napisze czy się udało

    Rozmowa z Mikołajem przez gg: <lol2>
    Ej wiesz? Poszedłem pogadac ze starym.

    I co?

    I chyba to naprawi lol
    Ostatnio edytowane przez serir : 02-17-2009 - 20:35

  6. #16
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał serir Zobacz post
    Wyświetla mi sie zamiast tej strony takie czerwone pisze żebym sie zkontaktował z Adminem (czytaj: Moim Starym) Bo dostemp zabroniony.
    Czyli komputer miał rację
    pozdrawiam.

  7. #17

    Domyślnie

    1. Do finrodg, komenda "net user administrator hasło" dodaje lub zmienia hasło wbudowanego konta administratora, pod warunkiem, że jest odpalana na prawach administratora, poczytaj w pomocy windy.
    2. Możliwe problemy:
    a) Blokada adresów URL w przeglądarce, lub zainstalowany program typu cenzor.
    b) Blokada adresów URL na lokalnym firewallu, lub odpowiednich portów, np. dla ftp 21 i 20.
    c) Blokada URL lub portów na routerze.
    3. Rozwiązania.
    1- Użyj strony http://antycenzor.pl/ lub podobnej, może ojciec nie pomyślał.
    2- Aby sprawdzić czy problem leży w punktach a) lub b) odpal ubuntu z live cd, lub jakiś inny bootowalny z płyty lub pendriva system (jeśli masz laptopa i łączysz się przez wifi mogą byc problemy ze sterownikami i musisz znać klucz do sieci wifi), i zobacz czy dalej cię blokuje, jeśli nie to masz odpowiedź gdzie leży problem, jeśli tak to punkt c).
    3- Reset routera i konfiguracja z twojego kompa, albo zdobycie hasła jakimś sposobem.

  8. #18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    95

    Domyślnie

    O nie! Dzięki Laik, zapomniałem że moje konto na windzie miało przecież uprawnienia admina , na jakims forum netowym się kolesie kłócili właśnie jak to jest ale rozwiałeś moje wątpliwości.

  9. #19

    Domyślnie

    to może spróbuj od router'a wyłączyć zasilanie na jakieś 20 minut i wtedy powinny zresetować się ustawienia ewentualnie na routerze powinien być taki przycisk który też zresetuje to

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Problem pobierania
    By Domex in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-12-2009, 20:15
  2. Kompresja plików.
    By kalulek in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 08-22-2008, 21:18
  3. Odpowiedzi: 20
    Autor: 08-01-2008, 21:08
  4. Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-12-2008, 12:50
  5. Zablokowanie kompa na lan czy włamanie?
    By Piotrus Pan in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-03-2008, 19:18

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj