Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 25

Temat: Kto jest właścicielem numeru

  1. #11

    Domyślnie

    Gdyby ta osoba nie była dzieckiem,lub jeśli by była mądra to przynajmniej numer by zastrzegła ^.^
    Napisz mu esa kim jest jak sie nie dodzwonisz i tyle,jc to postrasz troche prawem i po sprawie.

  2. Domyślnie

    Jest także możliwość zablokowanie połączeń zastrzeżonych u operatora, dzięki czemu koleś nie dodzwoni się do Ciebie.

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Twój monitor / dysk / komp / bios
    Postów
    11

    Domyślnie Fail !!!!

    FAIL!!! Na POlicję zgłoś!





    Jeden będzie jeździł cały czas na motorze, a drugi przy kompie siedział . . . kto będzie zdrowszy i pożyje dłużej?
    http://i46.tinypic.com/msonpz.jpg

  4. Domyślnie

    Witam.
    Mi wydaje sie ze jesli zgłosisz to operatorowi swojej sieci to on moze zablokowac ten numer w ten sposób zeby twój numer tak jak by ignorował połaczenia od dzwoniacego z tego zablokowanego numeru. Jesli sie myle to przepraszam bo specjalistą w tej dzedzinie nie jeste ale staram sie pomódz.
    Pozdrawiam.

  5. Domyślnie

    Witam.
    Mi wydaje sie ze jesli zgłosisz to operatorowi swojej sieci to on moze zablokowac ten numer w ten sposób zeby twój numer tak jak by ignorował połaczenia od dzwoniacego z tego zablokowanego numeru. Jesli sie myle to przepraszam bo specjalistą w tej dzedzinie nie jeste ale staram sie pomódz.
    Pozdrawiam.
    Niestety nie ma takiej możliwości, operator może jedynie zablokować połączenia zastrzeżone. Jeżeli chce się zablokować konkretny numer telefonu trzeba zaopatrzyć się w telefon z wbudowaną filtracją połączeń przychodzących albo jeżeli ktoś posiada tel z Symbianem S60, Windows Mobile wtedy można dograć odpowiednią aplikację.
    Polecam przejżeć ten odnośnik X

    Pozdrawiam
    p-f

  6. #16

    Domyślnie te wszystkie rady sa dobre, ale co zrobić, jak dzwoni z zakrytego numeru?

    mam taka sytuację: od ok 10 mcy ktoś dzwoni do mnie z zakrytego numeru. O różnych porach, późno w nocy raczej rzadko i zawsze wtedy, gdy jestem w domu. Co ciekawe - nie dzwoni, gdy wyjeżdżam. Nie są to tzw "bączki", dzwoni długo, więc odbieram - po drugiej stronie nie słychać NIC. I żeby było jeszcze ciekawiej - te połączenia NIGDY nie zostawiają śladu w "połączeniach odebranych". Inne rozmowy z "zastrzeżonymi" sa rejestrowane. Jest to dziwne dla mnie i niepokoi mnie.
    Rozmawiałąm z policją,kazali mi podać daty i godziny, a skąd je wezmę, jak w telefonienie ma śladu.

    Może ktos powie mi jak to możliwe, że nie zapisuję sie w odebranych

    I co z tym zrobić właściwie, bo mam juz dość.
    Policja i tak pewnie nie zechce się zająć, bo mi nie grozi, nie plecie świństw, po prostu sie nie odzywa.
    RATUNKU!

    A co sądzicie o tym; NAMIERZANIE NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH - Namierzanie numerów zastrzeżonych

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwonaz52 Zobacz post
    I co z tym zrobić właściwie, bo mam juz dość.
    zmienic numer telefonu - powinno rozwiazac problem
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #18

    Domyślnie No dobrze,

    ALE WYJAŚNIJCIE MI, JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE TE POŁĄCZENIA SIE NIE ZAPISUJA W TELEFONIE, PODCZAS, GDY WSZYSTKIE INNE SIE ZAPISUJĄ?

    a zmiana numeru, to jest jakieś wyjście, choć nie do końca, ponieważ podejrzewam, że świr mnie w jakiś sposób obserwuje, gdyz dzwoni tylko wtedy, gdy jestem w domu (niekoniecznie dosłownie). Nie dzwonił, gdy byłam pół roku za granica, nie dzwoni, gdy wyjeżdżam na dłużej do rodziny. I, poniewaz jestem babą, więc domyslacie sie PANOWIE HAKERZY, że sie nieco obawiam.
    Pewnie pójde na kraw - magę, albo cóś podobnego.

  9. #19

    Domyślnie

    Czołem, chciałam odkopać ten temat ponieważ mam duży problem i muszę poznać właściciela jednego numeru telefonu. Czy jest to w jakiś sposób możliwe?

    Nie mogę zadzwonić i zapytać, więc pozostaje mi wymyślenie czegoś innego . Proszę o pomoc.

  10. #20
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał wonka23 Zobacz post
    Czołem, chciałam odkopać ten temat ponieważ mam duży problem i muszę poznać właściciela jednego numeru telefonu. Czy jest to w jakiś sposób możliwe?

    Nie mogę zadzwonić i zapytać, więc pozostaje mi wymyślenie czegoś innego . Proszę o pomoc.
    Nie da sie !!! A moze i sie da tylko trzeba byc kreatywnym i podejsc odpowiednio osobe

    Popros jakas dziewczyne najlepiej z powazniejszym glosem i niech zadzwoni, powie ze osoba z tego numeru w konkursie sieci wygrala iPhone i potrzebny jest adres na jaki ma zostac wyslana nagroda - jeden z wielu sprawdzonych sposobow...

    ot myslenie nie boli i nie trzeba kombinowac...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Podobne wątki

  1. kto napisze keyloggera??:)
    By Spoofy in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 27
    Autor: 06-24-2008, 00:09
  2. kto szperal mi w kompie ?
    By szumlak in forum Inne metody
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 10-05-2007, 16:22
  3. Kto zamknął niewyjaśniony temat ????
    By sztyrlic224 in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 07-22-2007, 19:50
  4. Jak wgrać mape...kod jest wszystko jest a nie działa
    By olixon in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-11-2007, 06:52
  5. Info o posiadaczu numeru gg
    By viper115 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 12-13-2006, 17:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj