Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Włamanie z użyciem exploita

  1. #11

    Domyślnie

    host jest po prostu nie osiągalny, przyczyna moze byc wylaczony komputer albo komputer jest za twoim zasiegiem w sieci, poza tym dlaczego 2 adresy hostow ustawione sa na localhost oraz dlaczego port to 22 do ktorego dostep jest etycznie nie mozliwy bo jest to port zamkniety, zdecyduj sie czy chcesz wykonywac atak na porcie 445 czy chcesz wykonac jakas inna operacje ?

  2. #12

    Domyślnie

    Wolałbym wykonać atak na porcie 445.Chyba wezmę włączę nmap i wpiszę adres Ip w poszukiwaniu otwartych portów.Ale atakować można na każdym otwartym porcie tak.Bo przecież nie tylko na porcie 445 się atakuje.

    Edit:Skoro na set LHOST piszę adres Ip czyli 80.48.15.25 to co mam wpisać w RHOST Bo wiem,że w RPORT pisze domyslnie port 445 jak taki mam.
    Ostatnio edytowane przez Notebook : 08-12-2010 - 17:02

  3. #13

    Domyślnie

    Lepiej gdybys poczytal o porcie 445 i ktora z uslug z niego korzysta, nie na kazdym porcie da sie wykonac ten atak gdyz port 445

    ktorego uzywa pewna usluga do komunikacji z serwerem i jest ona podatna na ten atak buffer overflow nie kontrolujac rozmiaru

    przesylanych danych, na razie masz zerowa wiedze na ten temat wiec nie ma tutaj o czym dyskutowac.

    Probujesz wykonac atak o ktorym nie masz zielonego pojecia, epic fail ... wpisuje sie jak zwykle adres zrodlowy i adres

    ofiary, tak jak mowie zdobadz choc troche wiedzy na ten temat i wtedy bedziemy gadac, bo przypomina mi to marnowanie czasu

    mojego i twojego.
    Ostatnio edytowane przez g3t_d0wn : 08-12-2010 - 17:06

  4. #14

    Domyślnie

    Ale o porcie 445 prubóję czytać cały czas ale większość stron jest w angielskim a ja nie znam dobrze angielskiego.Komputer na który chcę się włamać czyli Ip 83.6.196.78 jest jakieś 10 metró odemnie w drufim pokoju więc nie powinno być problemów z połączeniem się.

  5. #15

    Domyślnie

    wystarczy pojecie o Buffer Overflow, powtarzam po raz 2 i ostatni, nmap i sprawdz czy host ofiary nie jest poza twoim zasiegiem

    sieciowym. . .

  6. #16

    Domyślnie

    Ok zaraz odpalam nmmap i sprawdzam.

  7. #17

    Domyślnie Witam

    Kolego

    Ciekawe w jaki sposób chcesz się dostać na adres 83.6.196.78.
    Z tego co widzę jest to adres neostrady.
    Komputery w domu zapewne masz podpięte pod router który nadaje adresy z sieci 192.168.0.x lub podobnej.
    Jeśli komputery masz podpięte pod router to podajesz adres z sieci lokalnej (LAN) Zapewne i Ty i Twoja siostra jesteście w tej samej podsieci

    Pozdrawiam
    M4vi

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj