Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 21

Temat: Czy da sie odzyskać hasło wpisywane podczas logowania

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    IE PassView is a small utility that reveals the passwords stored by Internet Explorer browser.
    Pierwsza linia tekstu w tym watku mowi ze haslo NIE ZOSTALO zapamietane w przegladarce a wpisane raz i na tym sprawa sie konczy. Tym razem pudlo...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #12
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Nie musimy klikac "zapamietaj haslo" zeby dalo sie je odzyskac z IE.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #13

    Domyślnie

    Witam ! Przyłączam sie do tematu z pytaniem , czy można odzyskać hasło jeżeli logowanie miało miejsce tylko raz ( IE ) a był to portal (fotka.pl) . Przezuciłem mase progsów ale nie moze mi wyszukać www.fotka.pl ani nic związanego z tą stroną ,pytanie brzmi - Jakim programem i czy jest takamożliwość ?. Z góry Dzięki za pomoc

  4. #14

    Domyślnie

    Witajcie
    pozwole sobie odnowic topic:
    jeden z przedmowcow wspomnial iz nie trzeba wcickac "zapamietaj haslo" w IE aby przegladarka je zapamietala

    a co z Mozilla?
    probowalam juz wszelakich mozliwych metod, o ktorych mozna poczytac na wiadomych portalach, forach, etc.
    passtool widzi tylko to co rzeczywiscie bylo zaznaczone jako "zapamietaj"
    PasswordExporter pokazuje ta sama liste loginow i hasel
    napotkalam sie tez na wzmianke o niejakim pliku key3.db
    czy to moze byc jakis klucz do mojego sukcesu?

    logowanie podobnie jak u kolegi wyzej mialo miejsce tylko jeden raz na danej stronie w danym dniu i nigdy wiecej
    z komputerem nie robione byly zadne drastyczne zabiegi
    nic nie bylo formatowane

    dodam tylko, ze na dzien, w ktorym to logowanie mialo miejsce w Mozilli wylaczone zostalo autouzupelnianie ://
    jak bardzo zniwelowal ten fakt szanse na odzyskanie tejze jednej malutkiej informacji?

    czy jest na to jeszcze jakis sposob?
    jesli znajdzie sie wybawca jestem w stanie zabrac swojego juniora w plecak i oddac w rece specjalisty w celu wykonania zabiegu
    i prosze mnie nie zbywac tekstami w stylu "wygooglaj sobie" bo googluje sobie od paru juz dni, lacznie kilkadziesiat godzin czytania rzeczy, ktore rozumiem w niewielkim procencie i zapewne z czasem zalapalabym w procencie wiekszym, ale jesli dla kogos jest to tylko chwila, to bardzo prosze o poswiecenie tej chwili na fachowa porade wlasnie dla mnie

  5. #15
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nooo idealne podejście do tematu - najpierw czytać potem pisać - medal dla Ciebie!

    A teraz poważnie - do jakiej strony jeśli nie tajemnica - domyślam się że jak by była możliwość skorzystać z przypomnij hasło to byś to zrobił - a jak nie ma to dlaczego ? (oczywiście jeśli to nie tajemnica)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. Domyślnie

    Witam,Próbowałem odzyskać hasła z IE wszystkimi darmowymi programami dostepnymi w sieci.Prówałem także przez wskazówki podane przez Was. Niestety tylko ipev wyrzucił mi adresy e-mail i to nie te które mnie interesują.
    Czy można jeszcze coś zrobić czy na tym koniec zabawy? Sprawa o tyle ważna i pilna bo rodzinna. Żadne "wbijanie" się na konta obcych tylko żony (jeszcze może).
    THX z góry,

  7. Domyślnie

    Ja tez sie przyłanczam do pytania. Jaki plik lub pliki sa odpowiedzialne za przechowywanie hasel w explorerze?.Wiem ze w firefox sa to key3 i signons.Ale w explorerze niemam pojecia...

  8. #18

    Domyślnie

    O ile się nie mylę, to IE przechowuje hasła w rejestrze Windows. Podaj jaka to wersja, to może się znajdzie jakieś narzędzie.

    @lordpassive, czy jesteś pewien, że te hasła w ogóle zostały zapisane? Może się logować za każdym razem wpisując hasło. Jeśli masz fizyczny dostęp do komputera, to można użyć innych metod. Napisz może o jakie informacje dokładnie chodzi. Hasło dla samego hasła, czy raczej to co hasło chroni. E-mail?

    PS. Włamanie na konto jest przestępstwem niezależnie od tego czyje ono jest, nawet jeśli osoby z rodziny. Nie wiem jaka jest sytuacja, ale jeśli to o czym myślę, to w sądzie z tego użytku nie zrobisz.

    EDIT
    @down, sorry nie zwróciłem uwagi na datę tamtego postu, zasugerowałem się ostatnim.
    Ostatnio edytowane przez ECHELON : 02-20-2010 - 13:19

  9. #19
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @up - zobaczcie na daty... watek umarl w 2008 roku a wy go po takim czasie odkopujecie...
    nie mowie o odpowiedzi na pytanie dominatora bo to jest ok ale to wczesniejsze to juz przesada
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. Domyślnie

    Dobra, mam tem plik index.dat . Teraz jak wyciagnąć hasła które rzekomo wnim są?
    Ostatnio edytowane przez dominator1 : 02-22-2010 - 00:11

Podobne wątki

  1. Jak odzyskać hasło????
    By VeeGa in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 07-20-2011, 22:52
  2. czy da sie wlamac ?
    By ominem in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-02-2008, 02:07
  3. CZY to da sie obejść??
    By Jarek3366 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 12-30-2007, 11:22
  4. Czy da sie włamac do linuxa ?
    By zbusiu in forum Linux
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-10-2007, 23:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj