Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Jak odzyskać hasło????

  1. Domyślnie

    Ja mam problem z poczta wp pamietam login a zapomnialam hasla na pytanie pomocnicze tez wpisalam nie wiem co numeru telefonu nie podalam i mam kape a bardzo zalezy mi aby odzyskac to haslo co mam zrobic prosze niech mi ktos pomoze

  2. #12
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    W 413 linii kodu ;]
    Postów
    85

    Domyślnie

    @Up
    Możesz się włamać na serwer, co jest trudne i sprzeczne z prawem... A innej możliwości nie widze, BF raczej odpada, bo z tego co pamiętam to na WP blokuje się po X próbach. Możesz ewentualnie napisać do administracji i powiedzieć jak się sprawy mają.
    Pozdrawiam, Teddy.
    Being bastard is fu***ing crazy!
    MÓW POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ
    Perl / PHP / Html

  3. Unhappy jak odzyskac haslo?

    prosze mi pomoc odzyskac moje haslo albo hasla bo juz sie zama poglubilam,na maila nie moge wejsc bo mi ciagle wyswietla ze zle haslo,mialam je zapisane ale puzniej oczyszczalam komputer i nie mam nic.pozatym chce odtworzyc mojego maila z przed kilku lat,probowalam zresetowac ale ja nie pamietam tez jaka odpowiedz dalam na pytanie typu pierwsze zwierze itp,bo zawsze cos tam na szybko wymyslam.wchodzilam na rozne strony zeby odworzyc wszystkie hasla bo to tylko ja korzystam z mojego kompa i nic,mam chyba z trzy maile z ktorych nie kozystam bo nie pamietam hasla i jeszcze jakies tam inne stronki gdzie tez ich nie moge otworzyc bo wysyla mi link na maila tego starego.prosze mi pomoc.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Skontaktuj sie z operatorem poczty - WP, Onet czy co tam uzywasz... To ich robota aby pomogli.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. Domyślnie hey

    tak tylko ze oni mnie pytaja o odpowiedz na jakies tam pytanie a ja nie pamietam mam kilka mailow i sie pogubilam,otworzylam sobie kiedys na yahoo ale nie podobalo mi sie to sobie otworzylam na hotmail,potem chcialam go skrocic wiec otworzylam nastepny a na tym starym mam kilka waznych wiadomosci.no ale trudno bede probowala...szkoda.ale mimo wszystko dziekuje,poprostu myslalam ze mozna sciagnac jakis program co pokaze mi wszystkie hasla i bede mogla pousowac co nie ktore kata a tez odzyskac wazne wiadomosci.pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jak zdobyć hasło do czyjegoś adresu e-mail?
    By michalm92 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 01-14-2011, 14:54
  2. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 28
    Autor: 02-23-2009, 12:46
  3. jak ODCZYTAC hasło admina w xp
    By zbusiu in forum Hacking
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 03-06-2008, 18:44
  4. skype - jak zdobyć hasło do loginu
    By carek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 09-22-2007, 12:07
  5. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-06-2007, 14:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj