Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 26

Temat: Gadu - obalamy mity

  1. Domyślnie

    panowie, nie robcie frubiozy :-]
    @Gogulas Ty też się narażasz

    Dobra, powracając do tematu

    Zastanawia mnie dlaczego w Gadu-Gadu brakuje wielu przydatnych funkcji których wykonanie to przecież żaden problem. Mam na myśli na przykład przypisywanie płci do numerku (fajnie to wygląda np: Ewelina W jest dostępny ), oprócz blokowania ignorowanie (czy po prostu - nie pokazuj wiadomości od tego numeru), możliwość postawienia i skonfigurowania sobie bota (np. informacyjnego), albo takie zabawki jaki odsyłanie wiadomości nadawcy:P ułatwienia w tworzeniu pionowych opisów, albo wyświetlanie emotikonek w opisach albo: wyślij msg wszystkim numerom na liście kontaktów
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  2. #12
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał hedVB Zobacz post
    Zastanawia mnie dlaczego w Gadu-Gadu brakuje wielu przydatnych funkcji których wykonanie to przecież żaden problem.
    Moim zdaniem po to zeby nie komplikowac rzeczy prostych, to jest komunikator, jak sama nazwa wskazuje ma sluzyc do komunikowania sie a nie spuszczania nad opisami, rzeczywistosc jest niestety inna, moze rozpoznawanie płci to nie glupi pomysl, albo chociaz cos w stylu; "Ewelina W jest dostępną... osobą" pamietaj ze to juz nie jest jakis projekcik na boku tylko spolka akcyjna, podobne decyzje moga miec dla firmy oplakane (albo i nie) skutki.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #13
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał hedVB Zobacz post
    Zastanawia mnie dlaczego w Gadu-Gadu brakuje wielu przydatnych funkcji których wykonanie to przecież żaden problem. Mam na myśli na przykład przypisywanie płci do numerku (fajnie to wygląda np: Ewelina W jest dostępny )
    O ile się nie mylę to jeśli w pole Imię wpiszesz imie np. "Ewelina" to będzie wyświetlać "Ewelina jest dostępna". Ale nie jestem pewny czy to w ten sposób działa, lecz wydaje mi się, że tak, bo kiedyś tak kumpel próbował. Zresztą sam sprawdź.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Przeprowadziłem testy i mi inaczej wychodzi... Wychodzi mi że 1 to rzeczywiście niedostępny, a niewidoczny to 20... Dziwne...
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  5. Domyślnie

    To ciekawe Nie chcę się spierać ale mi nadal wychodzi inaczej

    A powracając do metody BF, tak sobie teraz logicznie pomyślałem, ban napewno jest na IP bo w przeciwnym wypadku w łatwy sposób moglibyśmy uprzykrzać życie swoim znajomym
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    76

    Domyślnie

    Moze ja teraz dodam trochę moich zauważonych problemów.

    1. Jedna z największych wad GG i najgorsza jest jako niedostępny (OFFLINE) user jesteśmy w stanie zobaczyć listę kontaktów i numery GG znajomych danej osoby.

    2. W tym samym stanie (nieaktywny) jesteśmy w stanie zmienić numery GG osoby. Po wejściu w stan widoczny wszystkie informacje sa zapisywane bez wiedzy kolegi

    3. Jako niedostępny jesteśmy w stanie usuwać kontakty bardzo proste kliknij i usuń. To już przesada

    Jeszcze jest kilkanaście innych problemów bardzo groźnych z gg które mogą zaszkodzić znajomym.

  7. Domyślnie Czyżby błąd?

    Już któryś raz zdarzyła mi się sytuacja w której w GG pokazuje się powiadomienie o dostępności kogoś z listy z uwaga...czerwonym słoneczkiem! (niedostępny) To znaczy że w powiadomieniu pokazuje się napis
    Kod:
    <czerwone słoneczko> Zdzichu jest dostępny
    patrzę na listę a gość jest niedostępny! ani w tym momencie ani w poprzednim, ciekawe czy to błąd aplikacji, czy może jakiś przeciek z którego można wywnioskować że gościu jest na niewidocznym - a ja dostaję te informację pod taką postacią co o tym myślicie? Miał komuś się to już przytrafiło?
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  8. #18

    Domyślnie

    proste.. też to mam
    gościu jest dostepny i w chwili pokazania komunikatu staje sie niedostepny..
    czyli pewnie siedzi na ukrytym ;P

  9. Domyślnie

    Myślę że przydatna uwaga dla wszystkich którzy korzystają z własnoręcznie wykonanych kilentów GG/botów itp główny serwer nie daje się połączyć Nagle przestały działać wszystkie moje programy z klientem GG nie dałem confing'ów i wszystkie programosy przestały działać - Gadu-Gadu wyszukuje sobie widać samodzielnie
    Na szczęście znalazłem działający 91.197.13.25 Pozdrawiam
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  10. #20
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    GG przenosi się na inne serwery i stare IPki narazie nie działają...
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

Podobne wątki

  1. Sniffer Gadu-Gadu w postaci dissectora do ettercapa
    By michalszymanski in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 09-30-2007, 22:19
  2. [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu
    By dewi in forum Socjotechnika
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 07-17-2007, 10:00
  3. Gadu-Gadu odzyskanie hasła.
    By Mad_Dud in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-21-2007, 08:04
  4. Jak złamać hasło Gadu Gadu
    By karoleek in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-06-2007, 18:31
  5. Gadu -Gadu przejescie hasła!!!
    By bob200 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 12-27-2006, 11:54

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj