Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 29

Temat: mały/wielki probem...

  1. #11

    Domyślnie

    No nie chodzi mi o to żeby go zabierać nad wodę , (chociaż może) raczej jak jade na 3, 4 dni to chętnie bym pomiędzy wypadami nad wode sobie posiedział przed kompem , przecież ryby nie biorą całymi dniami.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  2. #12
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    jasne, to było pół żartem pół serio.
    laptop dobra rzecz chociaż w domu wolę urzywać PC...
    zwłaszcza jak mam w coś pogiercować...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #13

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam na początku. Teraz dopiero zobaczyłem ten temat, i chciałbym dodać kilka słów. Miałem identyczny problem i niestety , narzeczona po 3 latach odeszła. Z perspektywy czasu, jestem nawet zadowolony, ponieważ dużo więcej czasu mogę poświęcić nauce i to chyba jedyny plus.
    Bardzo długi czas zastanawiałem się nad kupnem lapsa, i doszedłem do wniosku , ze jak go kupie to będę niewolony przez niego.Ponieważ bym go zabierał wszędzie kaj tylko da , czyli kręgle, strzelnica, pub,koncerty.Zaważyłem ze coraz bardziej jestem uzależniony od kompów:/ Spędzam jakieś 14 h przed kompem, chyba ze kaś wychodzę to w tedy mniej ,o owy czas spędzony na rozrywce.
    Myślę ze idealne rozwiązanie podał TQM.

    apt-get upgrade :
    14 h komp (z posiłkami), 8 praca , 2 h sen.
    Ostatnio edytowane przez Exc0mmunion : 11-21-2007 - 14:23

  4. #14
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Oj zgadzam się- TQM, moge was pobić- licząc noce to jest jakieś 15 h w weekendy a w tygodniu 6-8
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  5. #15
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Update... moje ostatnie 5 tygodni (dokladnie policzylem) to srednio 18h na dobe (po odliczeniu czasu na: sen - 4h, dojazdy z/do pracy - 1h, posilki - 1h) - tak plus/minus 15-30 minut... Jeszcze caly nastepny tydzien na konferencji - bedzie wesolo!!!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #16

    Domyślnie

    ja w tygodniu malo siedze 2+1+2= 5h a w weekendy od 7do22 w tym tylko 4h przerwy, chyba nie tak zle ?

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    a ja sie rozeszlem w moją laską przez kompa:P
    bo caly czas mi na gg pisała,,,a ja nielubie tego
    a pozatym jak sie pytala co robie w wolnym czasie to mowilem ze filmiki oglądam na kompie hmm przeciez jej niepowiem ze ucze sie php:P albo cos w tym stylu
    a tak wogole to narazie czas na kompa....laska bedzie jak bede na studiach bo wtedy bedzie wiecej czasu i wogole
    http://youtube.com/watch?v=YemDkNXKA5w

  8. #18

    Domyślnie

    Mała aktualizacja. Od jutra się zmieni. Tzn mam 2 prace i bede pracował na 2 etaty czyli będzie takie coś : 30 min dojazd do pierwszej pracy 8h pierwsza praca 1h dojazd do drugiej pracy 8h druga praca 1:30h powroty z pracy. 2h sen reszta linus

  9. #19
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    Wy to macie dobrze. Tyle czasu możecie sobie spędzać przed kompem. A ja niedość, że wracam do domu o 17 to jeszcze trzeba się do szkoły pouczyć, bo później pretensje od rodziców, że się nie ucze, bo tylko przy kompie siedze. Ale co poradzić, trzeba się jeszcze trochę pomęczyć

  10. #20
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja w szkole spedzilem dokladnie 2/3 mojego zycia - wiec nie narzekaj
    Teraz nie musze sie niby uczyc itd ale dopiero teraz nauka sprawia mi przyjemnosc, wiec ciagle jestem gdzies na konferencjach, szkoleniach, w czyms grzebie aby cos sie dowiedziec... w poniedzialek startuje konferencja nastepna - trwa 6 dni ale jako jeden z uczestnikow po stronie organizatora ja pracuje juz od niedzieli i tak do niedzieli... od 7.30 rano do nikt nie wie jeszcze ktorej - wesolo, co?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Mały problem z hasłem
    By Devik in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-21-2007, 11:11
  2. mały problem
    By quarexx in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-20-2007, 19:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj