Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 18 z 18

Temat: [C++]Zastosowanie własnych funkcji

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał VLN Zobacz post
    Dlaczego funkcja 'Odejmij' jest typu int skoro nic nie zwraca
    buhehehhehe przypomniał mi się mój fizyk - on też się czepiał biednych ludzi : PPP

  2. #12

    Domyślnie

    i ty chłopczyku mnie pouczacz w C++ hehehehehehehehehe lol żal. Koleś weź sobie arty poczytaj na temat C++ bo wszystkie przykłady były dobrze . I zanim zaczniesz oceniać weź się za kurs C++ bo obniżasz klase forum hack.pl
    Może jestem balasem może jestem pedałem ale jedno jest pewne: Nigdy nie lamie

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Postów
    278

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru kłócić się z Tobą , bynajmniej nie na publiku.
    To że działa wcale nie musi znaczyć że jest dobrze.
    Cytat Napisał RoN Zobacz post
    I zanim zaczniesz oceniać weź się za kurs C++ (..)
    Buehehehehehe , właśnie czekam na następne częsci. // Wiem , wiem , zniżam się.
    Powoli zaczyna się śmietnik robić,nie zamierzam prowadzić dalej tej dyskusji , bynajmniej nie z kimś kto ma aż tak niski poziom.
    I tylko nie chłopczyku bo za smarkaty jesteś. Zasugerowałbym Ci coś , ale jak widzę ktoś mnie ubiegł.


    Pozdrawiam VLN.
    Ostatnio edytowane przez VLN : 01-16-2009 - 15:38
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

  4. #14

    Domyślnie

    VLN też nie chce się kłócić ale możemy się zmierzyć w aplikacjach. Możemy napisać aplikacje, grę w C++ na dany termin. Ja pisze na zamówienie choć mam 14 lat. Więc jeżeli chcesz się zmierzyć ze mną to ja jestem gotów. Tylko nie przygotuj tego na dziś bo jestem wydupany od roboty. Więc ja cię wyzywam na pojedynek
    Może jestem balasem może jestem pedałem ale jedno jest pewne: Nigdy nie lamie

  5. Domyślnie

    RoN, wydaje mi się, że masz marne szanse ;-]

  6. #16

    Domyślnie

    też kiedyś myślalem ze jestem dobry
    ps. R0n tylko mi nie wygryź lcamtufa

  7. #17

    Domyślnie

    RoN - VLN ma rację choć tak po części to macie obaj rację. Utarło się, że funkcja, która nie zwraca żadnej wartości definiowana jest jako void. Dla wizualnego odróżnienia kodu (źródła), również dla lepszego rozumienia. Jeśli funkcja zawiera kilkaset linijek kodu i na początku masz int to źle już odczytujesz przeznaczenie funkcji - potem trzeba się domyślać a poprzez void wiadomo od razu. Nikt tego nie zrobił bez sensu tylko dla wygody. Styl, który wyciągnałeś z tzw "artów" nie świadczy o jego jakości technicznej/strukturalnej. Koleś, który pisze w ten sposób łatwiej się pogubi w projektach liczących po kilkaset tysięcy linijek. Natomiast z punktu działania tego "cuda programistycznego" typ int czy void w funkcji odejmij zajmuje podobnie (void esp666 gdzieś pisał, że 4B zajmuje - a int 2) więc różnica w zasobach pamięci jest pomijalna. Dlatego lepiej od razu uczyć się dobrego stylu niż potem i powinieneś zedytować posta i wpisać void bo jak nie - to dowiemy się z VLN gdzie mieszkasz i się do Ciebie chłopie przejedziemy: P

    RoN : jak masz pisać grę to napisz takie Diablo w świecie Tolkiena. Kupuję oryginał nawet : P
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 01-17-2009 - 03:03

  8. Domyślnie

    Panowie,
    Nie jesteśmy zainteresowani przepychankami i Waszymi pokazami siły.
    Uprzejmie proszę o zachowanie odpowiedniego poziomu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Zastosowanie AI w systemach zabezpieczających
    By Mad_Dud in forum Security
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 09-17-2008, 23:24
  2. BIOS: znalezienie funkcji kodującej
    By sunter in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 08-14-2008, 09:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj