Ten post z założenia ma być pozbawiony zabawienia uczuciowego. Przedstawiam w nim suche fakty i pozbawiam siebie szansy na odpowiedź na zarzuty.

Podsumowanie sprawy:
  • Pandemon otwiera wątek w dziale Off-Topic na temat legalności pokera w Polsce,
  • Zamykam wątek,
  • Pandemon publikuje wątek z postulatem odebrania mi praw moderatora,
  • Usuwam wątek,
  • Pandemon ponownie publikuje ten sam postulat,
  • Usuwam ponownie, Pandemon dostaje bana za niedostosowanie się do decyzji moderatora,
  • Po namyśle zdejmuję bana, przywracam wątek o pokerze i jeden z wątków o odebraniu praw,
  • Wątek o pokerze dostaje jeden merytoryczny post, na który zainteresowany nie reaguje (nie odpowiada),
  • Wątek o odebraniu mi praw sprowadza się do awantury o tym, że zamknąłem wątek, który i tak nikogo nie interesuje, włączając w to autora (poziom zainteresowania oceniam na podstawie aktywności użytkownika w danym wątku).
  • Pandemon natomiast wykazuje ogromną aktywność w wątku o mnie, publikując 4 na 9 postów. Publicznie publikuje treść prywatnych wiadomości - wybiórczo.


Pandemon otworzył 17 wątków, z czego 1 został zamknięty, każdy z jego niezamkniętych wątków dostał odpowiedź, żaden jego wątek nie kończy się podziękowaniem lub jakimkolwiek komentarzem. Konto założył w marcu.

Cytat Napisał Pandemon Zobacz post
ONatomiast co do działów takich jak C/C++ czy podobnych, wyraźnie pisze w nagłówku "Wszystko związane z językiem programowania C/C++/C#". Więc albo zmieńcie nagłówek, albo zachowanie Mad_Duda.


Korzystając z okazji, dziękuję za wszystkie słowa krytyki, które są świetną motywacją.