Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Ćwiczenia

  1. #11
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie ...

    wchodzi albo i nie.
    w/g mnie nie każdy się do tego nadaje...
    tego sie nie da po prostu wyuczyć...
    jeśli ktoś może nauczyć się tabliczki mnożenia to nie świadczy to o tym że
    zostanie genialnym matematykiem...
    żeby coś robić perfekcyjnie nie wystarczy sama nauka...


    ***********
    * markossx *
    ***********

  2. Domyślnie

    Fakt. Ale nie zaprzeczysz, że nawet "krystyna z gazowni" może dokonać udanego ataku na dane osobowe itp (to miałem na myśli). Nie mamy zamiaru się sprzeczać . Założyłem ten temat z myślą o nowicjuszach "by wiedzieli jak zacząć", dlatego piszcie wasze początki i pomyśły na ćwiczenia .
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  3. #13
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie :)

    jasne, że może, tylko tu już bedzie na pewno trochę przypadku, chyba, że zapalnuje sobie wszystko misternie
    nowicjusze niech ćwiczą socjo najpierw na rodzicach i rodzinie...
    jak podejść babcię, żeby dała trochę kasy albo nakłonić stryjka do podania szyfru do swojego magicznego sejfu...
    tak mi sie nasunęło
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi szkoła też jest doskonałym miejscem na ćwiczenie socjotechniki
    zarówno na nauczycielach jak i na kolegach/koleżankach....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #15
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    +0048081-***...
    Postów
    20

    Domyślnie

    No zalezy od szkoly Bo wiekszosc prof. od socjotechniki nie dadzą się w bambuko zrobić, a jak raz wpadniesz ze kogoś wkrecaleś to za drugim razem w tym samym miejscu nie dasz rady chyba, no chyba że wymyslisz Hipersocjotechniczne ciemnote, ale podwplywem emocji to roznie bywa Widac ze dalem nowe pojecie Hipersocjotechniczne

  6. #16
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    czubki socjal w zyciu codziennym jest dla czubków jak bym miał tak podchodzic do zycia na codzien to bym kompletnie zwariował

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    czubkow nie czubkow... uwierz mi ze teraz glupoty gadasz bo stosujesz zagrania socjologiczne kazdego dnia nawet nie wiedzac ze sa one juz w tej kategorii... :-)

  8. #18

    Domyślnie

    Coś mi się wydaje ze w wiekach ciemnych, ci ktorzy zglebili wiedze manipulacji ladawali na stosie ... KOMUNO WROC !!!

    Atak serio, stosujac "magie" na co dzien ... Srodowisko predzej czy pozniej zauwazy ze cos jest nie tak - zauwazy pewna patologie, powtarzalnosc, i powoli zaczyna cie traktowac jak cwanego lisa - a stad tylko dwa kroki do dna.

  9. #19
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    nie niestosujej jej na codzien wogóle niesadze zebym musiał to robić
    ogólnie nielubie takiego podejścia bo to jest toksyczne mam taką przypadłość ze jak kogoś nienawidze to nienawidze go otwarcie jak czegoś od kogos potszebuje to mówie to wprost tak jest łatwiei i niea niejasnych sytuacji nielubie cwaniaczków to jest patologia

    może to naiwne podejście ale ja tak mam i już
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-19-2007 - 18:57

  10. #20
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli jestes dobry w tym co robisz to nie zauwazy... Ja stosuje rozne zagrania od paru lat i nigdy nikt nic nie powiedzial ani nie zaczal mnie inaczej traktowac. Stosowanie socjotechniki to nie pakt z diablem... Stosujac te same techniki mozesz stac sie albo smieciem do wynajecia ktory za kase wyciagnie kazda informacje albo bardzo pozytywnie odbierana osoba o ogromnej kulturze, ktora ludzie bedac cenic i szanowac...

    To tak jak z bronia palna... GUNS DOESN'T KILL PEOPLE... PEOPLE KILL PEOPLE!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj