Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Skarga na "bemyself"

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    chamstwem to jest publikacja PM, na ktore rzekomo mieliscie przejsc, zeby nie robic syfu na forum
    dokladnie!
    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    Panowie, spróbujcie się dogadać .
    no wlasnie nie udalo sie na forum, wiec napisalem to co napisalem-na PW i dodalem pierwszy wpis na liscie ignorowanych.

    Mam nadzieje, ze to, co napisalo trzech modow wyjasnia ta i podobne sprawy na przyszlosc.


    btw. Na drugi raz (ktorego mam nadzieje nie bedzie) wysle maila a nie pw. Ciekawe czy koles tez bedzie sie zalil na publicznym forum?

    btw2 Przepraszam wszytskich za zamieszanie, mimo ze nie ja je wywolalem.
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    to byla wiadomosc na PW a nie na forum, PW to Prywatna Wiadomosc wiec z definicji miedzy wami i reszta forum nie ma z tym nic wspolnego
    To nie jest wyrwana z kontekstu wiadomość, częśc dłuższej konwersacji, to atak zaczepny ze strony tego użytkownika. Mam nadzieje, że to było od poczatku jasne.

    Co do twierdzenia, że między gadu-gadu a forum dyskusyjnym nie ma różnic...
    Cóż, pozostawie to bez komentarza, może poza takim, że ktoś miał w tym roku za krótki urlop.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To czy wiadomosc wyrawna z kontekstu czy nie to nie ma znaczenia - to wiadomosc prywatna miedzy dwoma osobami i nikomu innemu nic do tego, zwlaszcza calej publice forum, czy to tak ciezko zrozumiec? Ten watek przypomina mi czasy sprzeczek miedzy ludkami na BBSach / FidoNet, gdzie ludzie nie dorosli jeszcze do tego aby odpuscic i dac sobie na wstrzymanie...

    Mow co chcesz... masz prawo miec swoj punkt widzenia tak jak i ja... ja Twoj sznuje, uszanuj moj.

    EOT
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-04-2010 - 22:33
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #14

    Domyślnie

    To czy wiadomośc jest wyrwana z kontekstu czy też nie ma kolosalne znaczenie.

    Gdybym przyszedł na skarge bo dyskusja na PM poszła w nie tak i poleciały bluzgi, rozumiem, dziecinada.

    Ale w tym konkretnym przypadku z systemu prywatnych wiadomości pozostała tylko nazwa, posłuzył on jako nośnik do jednostronego, nie o mającego na celu daszej wymiany zdań, aktu słownej agresji.

    Wytykane jest mi, że publikuje prywatna korespondencje, to nie korespondencja to nadużycie systemu Prywatnych Wiadomości i powinno zostać nagrodzone banem/warnem/zablokowaniem opcji PW.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj