Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: eMCe absolut.

  1. #11
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    eee Panowie spokojnie bo nam sie tu wojna zrobi
    tu nie ma sie co podpisywać pod czyjąś ze stron
    Tutaj chodzi tylko o wyjaśnienie sytuacji
    czekamy na post Malcolm2600
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja dodam tylko tyle ze post Malcolma dal mi do myslenia ale z drugiej strony... jedna z zasad 'starego' internetu bylo czytanie manuali, szukanie dokumetnacji (albo jej pisanie - zaleznie od poziomu wiedzy)... a nie wpadanie na IRC/forum czy cokolwiek inne i zasypywanie ludzi pytaniami. Nie wiem czy ja jestem dinozaur i powinienem isc na emeryture czy moze trzeba dzieciakom przykrecic srubke...

    Jesli jednak jakis post zostal zamkniety i uwazacie ze nieslusznie to my nie jestesmy wyroczniami... raczej katami wiec wyslijcie PM i mozna porozmawiac.

    Ja przez caly czas jak jestem modem na forum dostalem doslownie 3 takie prosby - 2 przyjete i 1 odrzucona.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. Domyślnie

    Po pierwsze to jestem od dawna na tym forum tylko wcześniej byłem pod innym nickiem, ale pan eMCe postanowił mnie wyrzucić. Oczywiście nie zauważono że jako nieliczny dawałem kody programów,exploitów i opisywałem luki znalezione w oprogramowaniu. Propagowałem jedno z najważniejszych praw hackingu czyli dzielenie sie source'm. Oczywiście rozumiem że nikt nie jest nieomylny ale zamykanie wątków nie udowodni żadnej wyższości nad innymi, a odniosłem takie wrażenie że niektórzy chcą pokazać "co to oni tu znaczą". Jeżeli jest inaczej to przepraszam. Ogólnie bardzo podoba mi cała idea tego serwisu, szczególne bugtrack Goriona<szacuneczek>, no i artykuły trzymają poziom, ale nie wiem w jakim kierunku podąża te forum skoro jego społeczność nie jest mile widziana. W Polsce jest naprawdę sporo dobrych Hackerów i teraz wiem dlaczego nie tracą czasu na forach.

    Pozdrawiam i życzę wesołej zabawy w grę zwaną Hackingiem.
    Ostatnio edytowane przez Malcolm2600 : 03-06-2008 - 16:19

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    domyślam się że twój poprzedni nick to: Malcolm

    Bana dostałeś za:
    Cytat Napisał Malcolm Zobacz post
    Hej ludzie właśnie wydobyłem baze 670 loginów i haseł do o2 może chcecie kupić. Na potwierdzenie mogę przysłać na mail przykładowe.
    Pozdrawiam Malcolm2600
    Wybacz ale popełniłeś przestępstwo... Dodatkowo chcesz sprzedać nielegalnie pozyskane poufnie dane! Wybacz wolę odejść z teamu modelatorów niż pozwolić by na forum pod którym sie podpisuje nazwiskiem zrobił się stadion XX lecia...

    Cytat Napisał Malcolm Zobacz post
    Ja mam się bać ? To o2 powinno, napisałem maila gdzie są luki ale oni ich nie poprawili. Poczekałem miesiąc i teraz ponoszą konsekwencję.
    Cytat Napisał Malcolm Zobacz post
    nie chcę zabłysnąć ani nie uważam się za hackera, zależy mi tylko na bezpieczeństwie sieci w przeciwieństwie do adminów o2 którzy moją chęć pomocy odrzucili.
    1. Ciesz się ze tylko odrzucili a nie straszyli cię prokuraturą Wież mi że tak jest w 70-80% przypadków i myślę że są tu osoby które to potwierdzą... Dla mnie to jest niepisane prawo (głupoty) administratora

    2. To że ktoś odrzuca twoją pomoc w żaden sposób nie upoważnia cię do czerpania z tego powodu zysku!

    3. Gdybyś przedstawił sprawę inaczej - czyli opisał że znalazłeś błąd na o2 i że nie chcą go poprawić - sprawa by wyglądała zupełnie inaczej....

    Ale to nie jest jedyne twoje przewinienia - były też inne:

    Temat: Włam na gadu-gadu.
    Cytat Napisał Hant Zobacz post
    Wie ktos jak sie wlamac na gadu gadu(chodzi mi konkretnie o przejecie archiwum danej osoby) z gory dzieki za odp
    a temat na forum był.

    Wybacz jak dla mnie zasłużyłeś na bana... I dopóki ktoś mi nie poda naprawdę dobrych argumentów zdania nie zmienię!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. Domyślnie

    Ok przyznaje to było bardzo głupie z mojej strony i sie tego wstydzę, ale to był mój jedyny wyskok (nie wiem czemu przytoczyłeś cytat hanta), wież mi tu nie chodziło naprawdę o pieniądze. Po opublikowaniu tego postu moja skrzynka email zapełniła sie prośbami i zleceniami które w większości były próbą złapania mnie, wiem sprawdziłem to. Wracając do tematu to być może słusznie dostałem bana,
    jednak to nie istotne gdyż podzieliłem sie swoją wiedzą którą miałem i to jest najważniejsze. Tu jednak chodzi o ludzi na forum którzy zasługują aby okazać im nieco zainteresowania (pomimo tego iż w większości to newbee), a nie wywyższać sie cynizmem i szyderstwem bo to przychodzi łatwo. Podsumowując
    chodzi mi tylko o propagowanie wolności informacji w każdym wymiarze. Nie możemy zamknąć komuś ust pod pozorem ograniczenia szumu w sieci. Dla mnie to jest temat skończony jeżeli ktoś nie rozumie podstawowych praw które ukształtowały globalną sieć i z której dziś czerpiemy korzyści.


    Pozdrawiam wszystkich "hakerów" jednego buttona "hack".
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

  6. #16
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malcolm2600 Zobacz post
    Ok przyznaje to było bardzo głupie z mojej strony i sie tego wstydzę, ale to był mój jedyny wyskok (nie wiem czemu przytoczyłeś cytat hanta), wież mi tu nie chodziło naprawdę o pieniądze.
    Sorki co innego chciałem zacytować - zaraz poprawie - zwracam honor.
    Ale tak jak mówię ban był za tamten post...

    Nadal jednak nie rozumiem w którym momencie jestem zły i niedobry... <bezradny>

    Wydaje mi się że żadna osoba nie została zlekceważona - nawet jeśli była newbie - w przypadku kiedy widać było że coś od siebie włożyła...
    np. Przeczytała temat o łamaniu gg - ale nadal czegoś nie rozumie - i umie sprecyzować czego...
    Ale jeśli zakłada kolejny temat jak łamać hasła na gg i oczekuje że ktoś zrobi to za nią to sorry...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. Domyślnie

    Ok rozumiem twoje argumenty, w końcu to ty jesteś tu moderatorem i naprawdę nie oceniam nikogo. Chciałbym jednak aby konto Malcolma zostało przywrócone ponieważ wypracowałem sobie chyba nim pewien styl na tym forum i nie chcem aby zaprzepaścił to jeden wyskok. Uważam że o wiele więcej pomogłem niż zaszkodziłem i dalej chcem kontynuować politykę umieszczania kodów programów i opisu pewnych luk. Jak sie nie mylę to zawsze ja dawałem coś od siebie i nigdy o nic nie pytałem na forum. No ale jeżeli to jest nie możliwe to poprostu stracę ostateczną wiarę w polską scenę hakerską.
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

  8. #18
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ok. Wniosek zgłoszony do rozpatrzenia
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #19
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ok Malcolm ban zdjęty
    na przyszłość przemyśl co piszesz!
    i może najpierw spróbuj dogadać się z modelatorem na PM

    miłego korzystania z forum!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj