Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 22

Temat: moderator

  1. #11
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    Moje Życie to forum...

  2. #12
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squealer Zobacz post
    admin to Sherix jak sie nie myle i bardzo malo sie udziala, wlsciwie wogole
    nio obecnie już MateO - zmiana nicku
    Tak masz rację Mateusz jest jednym - podkreślam jednym z administratorów - znam się z nim osobiście - co do tego czy sie nie udziela to bym sie sprzeczał - 102 posty to całkiem dobry wynik - pozatym nie wszyscy na wszystko mają czas tak jak już pisałem - Mateusz może i się nie udziela na forum ale za to dodaje bardzo dużo newsów na stronie głównej - i za to mu się należy plus i pochwała - więc nie rozumiem twoich zarzutów... - pozatym tez kiedyś w którymś poście narzekałem że administracja nie ma czasu.. (jeszcze jak nie byłem modelatorem) i zapewniam was że sposób widzenia zależy od punku siedzenia - nie znacie tych ludzi - ja też wszystkich nie znam - i nie wiecie czym się zajmują czy naprawdę nie mają czasu czy im sie po prostu nie chce - wierzcie że praca+szkoła+rozwijanie własnych zainteresowań+pelniene jeszcze jakiejś roli w jakimś stowarzyszeniu/społeczności - to jest mieszanka wybuchowa...

    nie bronię nie oskarżam - opisuję co jest....

    proponuję temat zakończyć - bo wierzcie troszkę głupio (bynajmniej mi jako modelatorowi) jest się wypowiadać na pytanie które równie dobrze mogło by brzmieć: czy mnie przyjmiecie do waszego teamu...

    moja odpowiedź jest taka:

    w każdym momencie kiedy kasuję jakiegoś posta zamykam lub usuwam temat podejmuję decyzję która wpływa na wizerunek forum... podejmuję decyzję w imieniu wszystkich modelatorów - co jest pewną odpowiedzialnością - nie wszystko można jednoznacznie postrzegać jako nadające się do wyrzucenia czy zostawienia i nie wszystko można z kimś przedyskutować....
    być modelatorem to również przymus dostosowania się do pewnych reguł - np. ortografia - z czym ja miałem problem a teraz dzięki Semenowi chyba stałem się dość wyczulony na tym punkcie i zawsze staram się sprawdzać jakimś słownikiem (przeważnie FF) czy tekst jest poprawnie napisany..

    z doświadczenia wiem że zbyt duża liczba modelatorów mogła by przeszkadzać...
    a to ktoś zrobi coś nie tak jak trzeba drugi mu to za ostro powie i już są problemy...

    Niemniej jednak forum z każdym dniem się rozrasta w nowe tematy, nowych użytkowników - i jeśli taka tendencja się zachowa to z pewnością nowe pary rąk do pracy będą potrzebne...
    wtedy na pewno pod uwagę brane będą osoby które nie łamią regulaminu - przestrzegają Netykiety - reprezentujące sobą coś... wnoszące coś nowego na forum... będące przykładem dla innych...

    to tyle z mojej strony... pozdrawiam!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #13
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    137

    Domyślnie re:

    dzieki za odpowiedzi

    ja gdybym kiedys został jednym z moderatorów bardzo bym sie cieszył , bo to pewnego rodzaju nagroda za prace na tym forum. tak jak powiedział tqm jest tutaj wiele ludzi którzy mają dużą wiedzę. wiec pozostaje mi czekac i w miare mozliwosci pomagac.

    pozdrawiam

    michal

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Thumbs down Gud Baj hack.pl nał !

    grrrr pora poszukac nowego forum ....około 300 posów i nic..

  5. #15
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    137

    Domyślnie

    Sardihan, tobie naprawde należało by sie juz to. Twoja wiedza jest na wysokim poziomie. Bądz dobrej myśli.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    Noi pocholere wam ten moderator będziecie sie chwalić kolegom czy co?
    albo wyscigi kto ma wiecei postów
    to oniczym nieświadczy tak myślę sobie

  7. #17
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    chyba zostane ... zadnego dobrego forum nieznalazłem to chyba najlepsze

  8. #18

    Domyślnie Moderator

    Hej!

    1. Mateusz (shreix) jest newsmanem,, nie jest członkiem grupy audytowej HACKPL; jest takze administratorem forum.

    2. W przyszłości planujemy złożenie kolejnych propozycji dot. moderowania forum HACKPL. Planujemy takze wprowadzenie zamknietej czesci forum HACKPL - bedzie ona dostepna dla bug hunterow, specjalistow od inzynierii wstecznej.
    Ostatnio edytowane przez sapheal : 05-29-2007 - 01:02

  9. Domyślnie

    Cytat Napisał sapheal Zobacz post
    2. W przyszłości planujemy złożenie kolejnych propozycji dot. moderowania forum HACKPL. Planujemy takze wprowadzenie zamknietej czesci forum HACKPL - bedzie ona dostepna dla bug hunterow, specjalistow od inzynierii wstecznej.
    O. przeszło :-)

  10. #20
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    ciekawe, ciekawe
    ***********
    * markossx *
    ***********

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj