Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Wasze zestawy

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego wszyscy tak ta Jave proponuja... ja wiem ze ma fajne rozwiazania w sobie i nie zaprzeczam ale skoro jezyk jest tak dobry to chyba wiekszosc programistow to matoly, bo jakos jeszcze nie znalazlem wsrod aplikacji z ktorymi pracuje takiej co by dobrze dzialala... pewnie dlatego ze zadnej z nich nie pisali Polacy... ale to juz inna bajka.

    Ja jestem zwolennikiem Perl'a - prosty, logiczny, daje sporo swobody a twierdzenia ze wyglada jak spagetti sa mocno przesadzone - owszem, mozna niezly syf w kodzie zrobic ale mozna i ladnie miec wszystko zrobione - wszystko kwestia stylu autora.

    Co nastepne przemawia za perlem aby sie go nauczyc?! Jest standardowo w wiekszosci systemow *NIX'owych, mozna w nim szybko zrobic to co sie chce (nawet skomplikowane rzeczy), bardzo duza czesc narzedzi systemowych jest napisana wlasnie w perlu - szczegolnie mowie tu o skryptach... bash i perl. Widzial ktos kiedys aby system podczas startu uruchamial cokolwiek w Javie tak jak to robi z Perl'em i skryptami shella?

    Asm i C++ chyba nie wymaga uwag :-)

  2. #12

    Domyślnie

    Z tych wszystkich propozycji na poważnie zająłem się C++....Myślę że będzie to bardzo dobry wybór...

    Update:
    A co myślicie o PHP?
    Ostatnio edytowane przez Ivnz : 01-15-2007 - 13:20

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj