Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 23

Temat: Program do kopiowania plikow *.doc, *.xls, *.ppt na pendriva

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Zibi a co jest z twoją orientacją seksualną, masz jakiś problem? Michał 0909?
    Chyba pomyłeczka paniusiu, a moja orientacja jest przeciwienstwem orientacji twojej matki

  2. #12
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Chyba pomyłeczka paniusiu, a moja orientacja jest przeciwienstwem orientacji twojej matki
    GDZIE CI ADMINI... PRAWDZIWI TACY... ALBO CHOCIAŻ MODOWIE...
    Kurr... za takie rzeczy powinno się lecieć

    Panowie, pokazujcie sobie siusiaki i udowadniajcie sobie swoją męskość poza forum. Błagam.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #13

    Domyślnie Przepraszam!

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    GDZIE CI ADMINI... PRAWDZIWI TACY... ALBO CHOCIAŻ MODOWIE...
    Kurr... za takie rzeczy powinno się lecieć

    Panowie, pokazujcie sobie siusiaki i udowadniajcie sobie swoją męskość poza forum. Błagam.
    Przepraszam Piatkosia, Ale trzeba coś zrobić z tym oszustem . który nadal oszukuje i okrada zakladając nowe konta.A tu wyżywa się ordynarnie bo wiem na 100 % , że jest oszustem,

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Przepraszam Piatkosia, Ale trzeba coś zrobić z tym oszustem . który nadal oszukuje i okrada zakladając nowe konta.A tu wyżywa się ordynarnie bo wiem na 100 % , że jest oszustem,
    Zanim ktorys z adminow zareaguje, mam nadzieje ze poprosi o dowody, np. na zakladanie przeze mnie multikont...

  5. #15

    Domyślnie Nie ma sprawy,

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Zanim ktorys z adminow zareaguje, mam nadzieje ze poprosi o dowody, np. na zakladanie przeze mnie multikont...
    Jeżeli ktoś z władnych tego forum poprosi o dowody to służę uprzejmie, Rozmowy z Panem Zibi...., numerem konta . nawet kopią przelewu za niewykonane usługi.

  6. #16

    Domyślnie

    Udowodnij że to ja, aha na tamtym forum o ktorym wspominalas ban zostal zdjety, uwazaj zebys ty go nie dostala za oczernianie...

  7. #17
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Przepraszam Piatkosia, Ale trzeba coś zrobić z tym oszustem . który nadal oszukuje i okrada zakladając nowe konta.A tu wyżywa się ordynarnie bo wiem na 100 % , że jest oszustem,
    Polskie prawo nie bada kto zaczął. Dopóki człowiek nie został skazany za opisane oszustwa nie możesz o tym mówić (pomówienia etc) - a tym bardziej nie powinieneś go oczerniać. A informacje o orientacji seksualnej to dane wrażliwe - nie porusza się takich informacji na forum. To nie tor, nie rób syfu tylko dlatego, że ktoś inny robi syf. Są inne miejsca by dać sobie moralny wpier... .
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  8. #18

    Domyślnie ?

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    Polskie prawo nie bada kto zaczął. Dopóki człowiek nie został skazany za opisane oszustwa nie możesz o tym mówić (pomówienia etc) - a tym bardziej nie powinieneś go oczerniać. A informacje o orientacji seksualnej to dane wrażliwe - nie porusza się takich informacji na forum. To nie tor, nie rób syfu tylko dlatego, że ktoś inny robi syf. Są inne miejsca by dać sobie moralny wpier... .
    Jeszcze raz przepraszam ale tylko za wątek orientacji... .Tak to nie forum na taki temat. Ale przepraszam Cię bardzo to ja przez tego Pana zostalam oszukana i nie mam prawa kogoś innego ostrzec? Mam na to dowody rozmowa na gg przelew na Jego konto.To nie są żadne oszczerstwa, Zresztą w temacie OSZUST podałam tego Pana inne nazwy ktorymi się posługuje, Na każdą frazę znajdziesz odpowiedz w goglach,Na "Forum haker" dostal bana, Ale skoro uważasz ze ma prawo tu być to ok, Niech oszukuje dalej,

  9. #19

    Domyślnie ?

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Jeszcze raz przepraszam ale tylko za wątek orientacji... .Tak to nie forum na taki temat. Ale przepraszam Cię bardzo to ja przez tego Pana zostalam oszukana i nie mam prawa kogoś innego ostrzec? Mam na to dowody rozmowa na gg przelew na Jego konto.To nie są żadne oszczerstwa, Zresztą w temacie OSZUST podałam tego Pana inne nazwy ktorymi się posługuje, Na każdą frazę znajdziesz odpowiedz w goglach,Na "Forum haker" dostal bana, Ale skoro uważasz ze ma prawo tu być to ok, Niech oszukuje dalej,
    Nie podalam ani jego numeru konta, ani numeru telefonu, ani jego prawdziwego nazwiska i miejsca zamieszkania. Podalam tylko to co sam upublicznił na innych forach,Nie złamałam prawa o ochronie danych osobowych.

  10. #20
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Ale przepraszam Cię bardzo to ja przez tego Pana zostalam oszukana i nie mam prawa kogoś innego ostrzec? Mam na to dowody rozmowa na gg przelew na Jego konto.
    A zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa poszło? Tu byłoby parę paragrafów
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj