Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: LiveBOX

  1. #1
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Wawa
    Postów
    15

    Domyślnie LiveBOX

    Pytanie ktore mnie nurtuje jest nastepojace:
    Nie wiem czy ktos juz sie bawil nowa zabawka tp a wlasciwie SAGEM-a ale mam ta mozliwosc ze udostepniono mi takie cudo. I pytanie takie Live Box pozwala na udostępniania sygnalu wi-fi , z gory zostaje przydzielony mu takaze klucz wep i ssid , notabene wszystko to jest napisane na pudelku poprostu absurd ale nie oto mi chodzilo,
    a konkretniej
    live box udostepnia sygnal wi-fi zabezpieczony kluczem wep ale dodtakowo gdy zna sie juz klucz trzeba wciasnac na livebox-ie przycisk REG odpowiadajacy za rejestracji twojego komputera w livebox i pelen dostep do sieci.
    Pytanie jakie pomysly macie aby obejsc to zagadnieni i uzyskac dostep do sieci (nie chodzi mi o socio techniki chociaz ... ).
    How how how and bottle of rum

  2. #2
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:20

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hehe albo użyć jakiegoś programu który będzie ci owe macki generował i szukał takiego na którym będzie mógł się połączyć
    Wiem że takie coś jest ale nie wiem jak sie nazywa.. nie bawiłem sie nigdy....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

    Domyślnie

    Wep rozkodujesz Aircrackiem http://freshmeat.net/projects/aircrack/
    http://wifi.fafik.org/wep_classic.html
    jeśli chodzi o parkę MAC/IP to przeskanuj sobie tego liveboxa i klientów jakimś skanerem typu Nmap wtedy będziesz znał IP/MAC danego komputera korzystającego z Liveboxa. Wtedy podmieniasz maca oraz IP swojej karty na MAC/IP ofiary i wpisujesz WEP.
    Powinno działać polecam www.wardriving.pl

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kamlo : 05-09-2007 - 22:02

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:20

  6. Domyślnie

    Cytat Napisał kaspsior Zobacz post
    jak "nmapować" nie będąc przyłączonym do sieci ?
    To nie nmapuj tylko przychwytuj pakiety. Widzę, że nie ruszyłeś nawet aircracka. Jakbyś to zrobił, dokładnie byś wiedział, że jest tam airdump, który pięknie chwyta wszystko co trzeba. Wiedziałbyś, ponieważ do paczki jest dodany tutorial i faq.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 05-09-2007 - 22:51

  7. #7
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:20

  8. #8
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Wawa
    Postów
    15

    Cool

    W nastepnym weekend bede prowadzil badanie majace na celu potwierdzic wczesniej napisane twierdzenie jesli by ktos byl zainteresowany moge opracowac stosowna dokumentacje w ostatecznosci filmik

    Jezeli ktos zainteresowany zapraszam na priv.
    How how how and bottle of rum

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

    Domyślnie

    Dokładnie jeśli nie mamy połączenia do sieci to tą parkę IP/MAC musimy zdobyć w inny sposób np przez przechwyt i analizę pakietów jak to wygląda w sagemie LB (czy się da wstrzykiwać) to nie wiem, bo nie przepadam za tego rodzaju sprzętem
    A żadnych rewelacji i magicznych sposobów na skanowanie niepodłączonej sieci nie znam, jednak przyznaje że mój post mógł zmylić co poniektórych co do tego skanowania, sory po prostu opierałem sie o atak an zwykłą radiówkę bez WEPA.

    Pozdrawiam.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    co do wstrzykiwania pakietow nie ma co sie zastanawiac tylko zajrzec na strone aircrack'a i zobaczyc liste kompatybilnego sprzetu... jak chipset jest ok to wstrzykiwanie dziala... ja wlasnie bawilem sie godzine temu antena kierunkowa w miescie... nieco ponad 130 sieci w jednym kierunku, nastepne 70 w drugim... wiekszosc WEP, malo co WPA, sporo niezabezpieczonych... airodump mnie powalil

    Juz wiem ze sieci ktore zlapalem kierujac antene miedzy budynki byly nawet 2.5km ode mnie... Antena 13dBi wystawiona przez okno na 1p, skierowana w kreta uliczke :-) Polaryzacja i przesuniecia fazowe bez znaczenia... ta antena jest tak zaprojektowana ze jej to nie przeszkadza
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj