Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 29 z 29

Temat: mały/wielki probem...

  1. #21
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    Ja tam lubię się uczyć, ale niestety przedmioty typu biologia, geografia itp. to nie jest to przy czym lubię spędzać czas. Rozumię porobić zadania z matmy i angielskiego to przy tym sobie mogę posiedzieć, ale jak mam robić zadania z biologi albo historii(gdzie musimy strasznie obszerne notatki robić) to mnie normalnie skręca. Ale w sumie i tak pewnie nie mam najgorzej i od nadmiaru wiedzy nic mi się nie stanie Więc trzeba iść dalej się uczyć

  2. #22
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    No bardzo ja łatwo rozwiązuję problem nauki do szkoły- 1 h dziennie raze z domowym no chyba że sprawdzian
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  3. #23
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    To do jakiej klasy Eragon Argetlam chodzisz, bo jakbym tyle siedział to by mi tylko na średnią 4.0 wystarczyło Ale moi rodzice się przyzwyczaili do piąteczek, no i narzekają. Ja tam wsumie do szkoły przy książkach to siedzę do 3h max, no ale jak się kończe uczyć to jest już 20, więc na naukę przy kompie zostaje max 4h, bo muszę sobie jeszcze pospać

  4. #24
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    2 gimnazjum, i to mi wystarcza no i... do piąteczek fakt starych przyzwyczaiłem;/
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  5. #25
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    A no to jak gimnazjum to rozumię tą krótką nauke do szkoły. Się też tak jechało całe gimnazjum, a wszyscy myśleli, że ja się tylko uczę

    @EDIT

    Się chyba lekki offtop zrobił

    A tak propo tematu. To bardzo fajnie ma tqm Ale ja nie mam problemu narazie z dziewczyną, bo niestety bardzo mi bliska koleżanka mieszka jakieś 300 km ode mnie Może poczeka na mnie ( ale przynajmniej mam czas na robienienie tego co lubię i nie ma mi kto narzekać, oprócz rodziców oczywiście)
    Ostatnio edytowane przez Bouzer : 11-21-2007 - 19:29

  6. #26

    Domyślnie

    mi rodzice kaza sie uczyc od 16 do 20 miedfzy tymi godzinami łaze nic nie robie (a zadania szybko przed lekcja od argetlama :P) a szkoly przychodze o 14 potem o 22 mi kaza wylaczac kompa ...

  7. #27
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    To ucz się ze 2 godzinki. Jak zobaczą, że masz dobre oceny to nie będą Cię zmuszać do uczenia się wtych godzinach, które wyznaczą Twoi rodzice. Będziesz miał więcej czasu na nauke przy kompie

  8. #28

    Domyślnie

    Niestety musiałem zrezygnować z 2 pracy. Jednak 2 h snu na tyle pracy to trochę za mało. Ale znowu mam czas na naukę

  9. #29

    Domyślnie

    Hej! Czy ktoś z Was współpracował z firmą Metalex? Pytam bo chciałabym od nich zamówić siati zgrzewane - https://metalex.gliwice.pl/siatki-zgrzewane

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Mały problem z hasłem
    By Devik in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-21-2007, 11:11
  2. mały problem
    By quarexx in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-20-2007, 19:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj