Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Rachunek bankowy firmowy - w jakim banku

  1. #1
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    55

    Domyślnie Rachunek bankowy firmowy - w jakim banku

    Planuję uruchomienie firmy, w jakim banku znajdę obecnie najkorzystniejsza ofertę jeżeli chodzi o rachunek na firmę?
    Przeglądam to zestawienie Ranking Kont Studenckich - Październik 2017 - Najlepsze Konto Studenta i trochę tego jest. Zastanawiam się jaka jest wasza opinia.
    Ostatnio edytowane przez polen : 11-02-2017 - 10:06

  2. #2

    Domyślnie

    ja bym Ci poleciła mBank, niedawno założylam tam konto dla swojej firmy i jestem zaskoczona tym jak sprawnie to wszystko tam działa, wizualnie wszystko jest widocznie, zadnych haczyków czy drobnych druczków a z takich bajerów to mają tam np mOkazje dzkie ktorym mozesz sie załapać na wiele rabatów albo mGre, do konca nie wiem o co tam chodzi ale jesli chodzi o prowadzenie rachunku mojej firmy to jestem w 100% zadowolona

  3. #3

    Domyślnie

    Co do mbanku nie polecam - złe podejscie do klienta
    Obecnie Pko Bp jako pierwszy bank podniosło ceny w zwiazku z podatkiem bankowym który miał się nie przekładać na klientów, a pozatym jest drogim bankiem.
    ING chyba obecnie posiada najlepszą oferte dla nowo zakładających działalność

  4. Domyślnie

    Ja również jestem zadowolony z mBanku. Nigdy nie miałem problemu z obsługą klienta

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Croatia
    Postów
    17

    Domyślnie Rachunek bankowy firmowy w jakim banku

    W jakim banku macie kredyt? i czy jestecie zadowoleni jak do tej pory? jakie uwagi negatywne?

    Ja posiadam w kredyt banku, od niedawna, mam nadziej, e nie bdzie adnych kopotw.

  6. #6

    Domyślnie

    W mojej firmie chyba Santander

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj