Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Poszukiwana osoba specjalizująca się w łamaniu haseł stron internetowych.

  1. #1

    Domyślnie Poszukiwana osoba specjalizująca się w łamaniu haseł stron internetowych.

    Witam.
    Wiem, że może temat nie codzienny, ale sytuacja wygląda tak, że ktoś w tej chwili korzysta z mojego FB oraz poczty powiązanej z FB i całkowicie zablokował mi możliwość odzyskania haseł do poczty jak i FB. Nie byłoby problemu, gdyby na FB była jakaś możliwość zablokowania konta w jakikolwiek sposób, lecz nie ma.
    Z doświadczenia wiem, że dla doświadczonej osoby zdobycie hasła do FB czy poczty to kwestia jednej godziny. Niegdyś próbował mnie szantażować taki co nawet gdy miałem ustawione na FB logowanie za pomocą kodu sms to i tak w godzinę był wstanie podać mi moje nowe hasło do FB. Pomijając już resztę rzeczy które robił z moim telefonem ( Korzystał z mikrofonu by podsłuchiwać o czym rozmawiam z kobietą w domu i cytował mi później rozmowy ). Niestety nie mam już z tą osobą kontaktu, a wiem, że to możliwe, więc szukam kogoś, kto się nudzi i ze chce powalczyć z tym gościem. Kilka dni temu też mi ktoś zmienił hasło na FB, lecz nie przejął poczty więc udało mi się odzyskać i zmienić hasło. Okazało się, że hasło zostało zmienione ze Szwecji. Wczoraj wieczorem zaś przejął FB i pocztę. A od kilku minut na FB nazywam się "Richard" ^^
    Swoją drogą ciekawi mnie po co przejmować czyjeś konto jeśli nie zamierza się podszywać pod tę osobę. Więc, czy ktoś chce po wojować z tym gościem? Może jakoś uda się komuś go namierzyć i dla niego jakieś jaja po robić.

  2. #2

    Domyślnie

    a czy tpo na pewno jest legalne?

  3. Domyślnie

    "Z doświadczenia wiem, że dla doświadczonej osoby "

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj